Bayındır Hastanesi Doğum Sağlık Sigortası

Bayındır Hastanesi Doğum Sağlık Sigortası Fiyatları

Bayındır Hastanesi Doğum Sağlık Sigortası Hakkında

Bayındır Hastanesi bir İşBankası iştirakidir. Çalışanları hayli uzun zamandır kurum çatısı altındadır ve çalışanların ortalama 15yıllık çalışanlar olduğunu paylaşmak mümkün.

Bayındır Hastanesi Doğum Sağlık Sigortası Bekleme Süresi

Henüz hamilelik süreciniz başlamadı ise, Bu sağlık sigortasından yararlanılabilir. Sigorta şirketlerimizin anlaşmalı hastanelerinden olan BAYINDIR HASTANESİ’nde doğum yapmak için;

3 ay bekleme süresi,

5 ay bekleme süreli

12 ay bekleme süreli olmak üzere farklı sağlık sigortası alternatiflerimizi inceleyebilirsiniz.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Hamileyken Doğum Paketleri

Hamilelik süreci başlamadan önce satın alabileceğiniz doğum paketleri gibi, Hamilelik süreci başladıktan sonra da alabileceğiniz Doğum Paketleri’miz var.

Bunun için; İlk haftadan itibaren, takibinizi doktorun özel muayenehanesinde tamamlarken,  Bayındır Hastanesi’nde doğum yapan özel muayenehane hekimlerini inceleyebilirsiniz.

Op. Dr. Ahmet ÖZEK /Çukurambar

Op. Dr. Özge Çiçek ÖZEK /Çukurambar

Op. Dr. Ali SEVEN /Çukurambar

 

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Bayındır Hastanesi Doğum Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by