Op. Dr. Ahmet Özek Doğum Paketi

Op. Dr. Ahmet Özek'in Özel Muayenehanesi Çukurambar Ankara Ticaret Merkezinde

Op.Dr. Ahmet Özek Doğum Ücretleri

Op. Dr. Ahmet Özek Doğum Paketi avantajlarını, artık muayenehane konforuyla anne adaylarımıza sunan değerli kadın doğum uzmanlarımızdandır. 2014 yılında, Koru Çukurambar Hastanesinde göreve başlayan, hastanede başhekim yardımcılığını görevini yürütmüş olan doktorumuz, hala takip ettiği anne adaylarımızın doğumları da Koru Hastanesi’nde yapmaktadır. | Op. Dr. Ahmet Özek Doğum Paketi

Hastanede, hasta memnuniyeti ve teşekkürle geri dönüşler aldığımız, geçmiş beş yılda çok sayıda anne adayımızı takip eden doktorumuz, anne adaylarımıza daha fazla zaman ayırabilmek, daha güçlü bir iletişime sahip olmak ve her zaman yanlarında olabilmek için; Hamilelik dönemi gibi hassas ve bir o kadar da, özel bu dönemde size en iyi koşulları sağlayacak düzenlemeler ve planlamalarla bizzat ilgilenmektedir.

Gebelik takibi ve tüp bebek alanında uzmanlığı olan Op. Dr. Ahmet Özek, aynı zamanda robotik cerrahide tanınmış bir cerrahtır. Geçtiğimiz altı yılda, hamile anne adaylarımıza özel hastanelerde sunduğumuz doğum sağlık sigortası ürünleriyle , birçok avantajı ve fırsatı da beraberinde getirdik. Geçtiğimiz yıl, kadın doğum doktorlarımızla birlikte hazırladığımız doğum paketleri, artık özel muayenehane konforunu da sizlere sunmaya başladı.

Op. Dr. Ahmet Özek Doğum Paketi

Gebelik süresince limitsiz muayene hakkı sunuyor. Üstelik ek ücret ve katılım ödemeden hizmet alırken; Rutin gebelik test ve tetkikleri için ücret ödemeyeceksiniz. Normal doğum ve sezaryen doğum eylemi, oda ,refakatçi ücretleri hamileyken satın alabileceğiniz doğum paketleri kapsamında. Detaylı bilgi için hemen ofisimizi arayabilirsiniz. (0850) 346 11 30 | Op. Dr. Ahmet Özek Doğum Paketi

Hamilelik İçin Ne Zaman Sağlık Sigortası Yapılmalıdır?

Öncelikle; Hamilelik sürecinizi planlarken, hamilelik öncesinde bir sağlık sigortası yaptırmanızı ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek limitlerle, doğum teminatınızı da almış olmanızı tavsiye ediyoruz.

Artık mutlu haberi almış hamile bir anne adayımız iseniz,  Bir çok sigorta şirketi ve anlaşmalı hastane ile size hamileyken de doğum paketi alternatifleri sunuyoruz. Ankara ofisimizi arayarak sağlık sigortası uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Ahmet Özek Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by