Op. Dr. Ahmet Özek Doğum Paketi

Op. Dr. Ahmet Özek'in Özel Muayenehanesi Çukurambar Ankara Ticaret Merkezinde

Op.Dr. Ahmet Özek Doğum Ücretleri

Op. Dr. Ahmet Özek Doğum Paketi avantajlarını, artık muayenehane konforuyla anne adaylarımıza sunan değerli kadın doğum uzmanlarımızdandır. 2014 yılında, Koru Çukurambar Hastanesinde göreve başlayan, hastanede başhekim yardımcılığını görevini yürütmüş olan doktorumuz, hala takip ettiği anne adaylarımızın doğumları da Koru Hastanesi’nde yapmaktadır. | Op. Dr. Ahmet Özek Doğum Paketi

Hastanede, hasta memnuniyeti ve teşekkürle geri dönüşler aldığımız, geçmiş beş yılda çok sayıda anne adayımızı takip eden doktorumuz, anne adaylarımıza daha fazla zaman ayırabilmek, daha güçlü bir iletişime sahip olmak ve her zaman yanlarında olabilmek için; Hamilelik dönemi gibi hassas ve bir o kadar da, özel bu dönemde size en iyi koşulları sağlayacak düzenlemeler ve planlamalarla bizzat ilgilenmektedir.

Gebelik takibi ve tüp bebek alanında uzmanlığı olan Op. Dr. Ahmet Özek, aynı zamanda robotik cerrahide tanınmış bir cerrahtır. Geçtiğimiz altı yılda, hamile anne adaylarımıza özel hastanelerde sunduğumuz doğum sağlık sigortası ürünleriyle , birçok avantajı ve fırsatı da beraberinde getirdik. Geçtiğimiz yıl, kadın doğum doktorlarımızla birlikte hazırladığımız doğum paketleri, artık özel muayenehane konforunu da sizlere sunmaya başladı.

Op. Dr. Ahmet Özek Doğum Paketi

Gebelik süresince limitsiz muayene hakkı sunuyor. Üstelik ek ücret ve katılım ödemeden hizmet alırken; Rutin gebelik test ve tetkikleri için ücret ödemeyeceksiniz. Normal doğum ve sezaryen doğum eylemi, oda ,refakatçi ücretleri hamileyken satın alabileceğiniz doğum paketleri kapsamında. Detaylı bilgi için hemen ofisimizi arayabilirsiniz. (0850) 346 11 30 | Op. Dr. Ahmet Özek Doğum Paketi

Hamilelik İçin Ne Zaman Sağlık Sigortası Yapılmalıdır?

Öncelikle; Hamilelik sürecinizi planlarken, hamilelik öncesinde bir sağlık sigortası yaptırmanızı ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek limitlerle, doğum teminatınızı da almış olmanızı tavsiye ediyoruz.

Artık mutlu haberi almış hamile bir anne adayımız iseniz,  Bir çok sigorta şirketi ve anlaşmalı hastane ile size hamileyken de doğum paketi alternatifleri sunuyoruz. Ankara ofisimizi arayarak sağlık sigortası uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Doğum Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by