Medicana Ankara Limitsiz Doğum Paketi

Medicana Ankara Limitsiz Doğum Paketi

Medicana Ankara Limitsiz Doğum Paketi

(1) Hamilelik süreciniz henüz başlamadı ise;

 • Hamilelik öncesinde yapabildiğimiz,
 • Bekleme süresi olmayan,
 • İstediğiniz zaman hamilelik sürecinizi planlayabileceğiniz…“Bekleme Süresiz Doğum Sağlık Sigortalarımız” hakkında bilgi alın. (TIKLA)

(2) Hamilelik Süreciniz Başladı ise;

Bu güzel habere ortak olmaktan, çok mutluyuz.  Medicana International Ankara Hastanesi, Ankara’nın SGK anlaşmalı en bilinen özel hastanelerindendir. Hamileyken başvurabileceğiniz Medicana Ankara Limitsiz Doğum Paketi hakkında bilgi alın. Muayenelerden, doğuma kadar… Anlaşmalı hastanemiz MEDICANA Ankara’daki harcamalarınızı doğum sağlık sigortası karşılasın.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

(3) Medicana International Ankara’da Geçerli Doğum Sağlık Sigortası Avantajları – Medicana Ankara Limitsiz Doğum Paketi

 • Geç kalmadınız! Hamileyken Başvuru yapabilirsiniz.
 • Ödemelerinizi doğuma kadar dileseniz 8 taksitle ödersiniz
 • Muayenelerinizde sadece 15TL SGK katılımı ödenir.
 • Normal Doğum & Sezaryen Doğum %100 Karşılanır.
 • Sağlık Sigortası Yaptırarak Sağlık Sigortası vergi avantajı ile Devlet Desteğinden yararlanır harcamalarınızı %35’e kadar daha uygun hale getirirsiniz.
 • SGK ile hizmet veren hekimlerimiz arasında hekim tercihi hakkınızı kullanırsınız.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

(4) Doğum Sağlık Sigortasında Ne Kadar Devlet Desteği Alırım? 

Medicana International Ankara Hastanesi standartlarındaki özel bir hastanede doğum süreciniz için; Yaklaşık 12.610TL gibi bir bütçeyi planlamanız gerekebilir…

Doğum Sağlık Sigortanıza ödeyeceğiniz bu tutarın yaklaşık 1.890TL’si vergi avantajıyla Devlet Desteği olarak cebinizde kaldığında; Maliyetinizin 10.718 TL olacağını hesaplayabilirsiniz. Medicana Ankara Limitsiz Doğum Paketi hakkında bilgi alın.

Siz de, hemen tercih ettiğiniz özel hastane ve doktor için doğum sağlık sigortası yaptırın.

 • %35’e varan devlet desteğinden yararlanın.
 • Dilerseniz sağlık sigortası primlerinizi taksitle kolayca ödeyin.
 • Sağlık sigortası avantajlarından yararlanın.

Hizmet verdiğimiz sigorta şirketleri ile anlaşmalı özel hastaneler ve alternatif doğum paketlerini de inceleyebilirsiniz.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar. Medicana Ankara Limitsiz Doğum Paketi

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Medicana Ankara Limitsiz Doğum Paketi yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Sıkça Sorular Sorular

Medicana International Ankara Hastanesi, Ankara’nın en bilindik SGK anlaşmalı özel hastanelerindendir. Üstelik Türkiye’de tamamlayıcı sağlık sigortasının 2010 yılında ilk kez uygulandığı ve ilke geneline yayılmasında öncülük etmiş bir hastanedir. Medicana Ankara Hastanesi doğum fiyatları için hastanenin yatış/taburcu biriminden fiyat bilgisi alabileceğiniz gibi… Sizin için hastaneyle çok daha avantajlı fiyatlarla pazarlık etmiş ve size hamileyken de doğum sigortası sunabilen sigorta şirketlerimizin tekliflerini de hemen beklemeden SİGORTA PARTNER Ankara Sağlık ekibimizden 0850 346 11 30 numaralı telefon aracılığı ile alabilirsiniz.

Medicana Hastanesinde doğum yapmak istiyorsanız. Öncelikli tavsiyemiz.. Hamilelik süreciniz başlamadan alabileceğiniz oldukça avantajlı fiyatlar ve geniş kapsamlı teminatlar (kullanım hakları) sunduğumuz hamilelik öncesi doğum paketlerimizi inceleyebilirsiniz.
Hamilelik süreciniz başladıysa… Hamileyken Doğum Sigortası Paketlerimizden de yararlanabilirsiniz. Bu planlar temel bir anlatımla.. Gebelik süresince Muayenelerden doğuma kadar ihtiyaç duyacağınız sağlık hizmetlerini karşılamak üzere dizayn edilmiştir. (Oda, refakatçi, normal & sezaryen doğum, anestezi giderleri de dahilir.)

Medicana Ankara Hastanesi, Ankara’da markalaşmış isimleriyle tanınan başarılı hekimler ile sağlık hizmeti sunar. Muayeneler ve tahlilleriniz ücretli olarak yaptırmış ve doğum aşamasına geldiyseniz.. Doğum ücretleri içinde bulunduğunuz yıla göre farklılık gösterir. Örneğin hamileliğiniz 202 yılında devam ediyor.. Fakat doğum 2021 yılında gerçekleşecek ise; Hastaneye 2021 yılınd uygulana fiyat tarifesi üzerinden bir ödeme yapmak gerekecektir.
Oysa ki; Hamilelik öncesinde veya hamileyken alabileceğiniz doğum sigortası paketlerimiz, hamilelik dönemindeki harcamalarınız çok ekonomik hale getirir. Muayene ve tahliller (*Tercih ettiğiniz plana dahil ise) ile doğum eyleminiz doğum sigortanız tarafından karşılanır. Ayrıca ortalama %20 oranında sunulan devlet desteği,  Maliyetlerinizin çok daha düşmesini sağlar. Hemen bir teklif almak için Sigorta Partner Sağlık Ekibimize 0805 346 11 30 ‘dan ulaşabilirsiniz.

Medicana International Ankara Hastanesi, dikey mimari ile inşaa edilmiş olsa bile, muayene olacağınız poliklinikler hastanenin ön ve arka giriş kapılarında düz bir zemin ve kolay hareket edeceğiniz 3 kat arasında yer alır. Doğumdan sonra ise doğum katındaki tek kişilik özel odanıza alınırsınız. Doğum Paketlerinde doğum eylemi, oda, refakatçi ücretleri dahildir.

Hastanenin kadın hastalıkları ve doğum bölümünde yine uzmanlık dallarına göre hasta kabul eden kadın doğum doktorlarının hepsi gebe takibi yapmaktadır. 2021 yılı başındaki bilgilerle; Op. Dr. Seda Tamsoy Atlıman, Doç. Dr. Süleyman Akarsu, Doç. Dr. Ayşe Kırbaş,  Doç. Dr. Ayla Aktulay SGK anlaşmalı hekimler olarak hastan kabul etmektedirler. Böylece doğum paketleriniz ile sadece 15TL SGK katılımı ile muayene olabilirsiniz.

2010 yılında ilk tamamlayıcı sağlık sigortasının başladığı hastane olan Medicana Ankara Hastanesi, aradan geçen 11 yılda, tamamlayıcı sigortalar ve doğum sigortalarının gelişmesine katkı sağlamıştır. Bugün Medicana Hastanesinde gebelik takibine başlamak isteyen anne adaylarımıza; Medicana Doğum Sağlık Sigortası Paketlerini öneriyoruz.

Hamilelik sürecinde, 37-40 hafta dönemine gelerek doğum yapan anne adaylarımızın, artık düşündükleri ilk şey bebekleri için sağlık sigortası almaktır. Çünkü 0 yaş grubu bebeklerde 1 yaşa kadar her ay düzenli doktor kontrollerini düşünecek olursak.. Sadece 15TL ödeyerek Medicana’da çocuklarınızın muayenesi için Çocuk sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Medicana Ankara Limitsiz Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by