Medicana Ankara Limitsiz Doğum Paketi

Medicana Ankara Limitsiz Doğum Paketi

(1) Hamilelik süreciniz henüz başlamadı ise;

(2) Hamilelik Süreciniz Başladı ise;

Bu güzel habere ortak olmaktan, çok mutluyuz.  Medicana International Ankara Hastanesi, Ankara’nın SGK anlaşmalı en bilinen özel hastanelerindendir. Hamileyken başvurabileceğiniz Doğum Sağlık Sigortalarımız hakkında bilgi alın. Muayenelerden, doğuma kadar… Anlaşmalı hastanemiz MEDICANA Ankara’daki harcamalarınızı doğum sağlık sigortası karşılasın.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

(3) Medicana International Ankara’da Geçerli Doğum Sağlık Sigortası Avantajları

  • Geç kalmadınız! Hamileyken Başvuru yapabilirsiniz.
  • Ödemelerinizi doğuma kadar dileseniz 9 taksitle ödersiniz
  • Muayenelerinizde sadece 15TL SGK katılımı ödenir.
  • Normal Doğum & Sezaryen Doğum %100 Karşılanır.
  • Sağlık Sigortası Yaptırarak Sağlık Sigortası vergi avantajı ile Devlet Desteğinden yararlanır harcamalarınızı %35’e kadar daha uygun hale getirirsiniz.
  • SGK ile hizmet veren hekimlerimiz arasında hekim tercihi hakkınızı kullanırsınız.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

(4) Doğum Sağlık Sigortasında Ne Kadar Devlet Desteği Alırım? 

Medicana International Ankara Hastanesi standartlarındaki özel bir hastanede doğum süreciniz için; Yaklaşık 8.500TL gibi bir bütçeyi planlamanız gerekebilir…

Doğum Sağlık Sigortanıza 7560TL ödediğinizde ise, bu tutarın yaklaşık 1.510TL’si vergi avantajıyla Devlet Desteği olarak cebinizde kaldığında; Maliyetinizin 6.040TL olacağını hesaplayabilirsiniz.

Siz de, hemen tercih ettiğiniz özel hastane ve doktor için doğum sağlık sigortası yaptırın.

  • %35’e varan devlet desteğinden yararlanın.
  • Dilerseniz sağlık sigortası primlerinizi taksitle kolayca ödeyin.
  • Sağlık sigortası avantajlarından yararlanın.

Hizmet verdiğimiz sigorta şirketleri ile anlaşmalı özel hastaneler ve alternatif doğum paketlerini de inceleyebilirsiniz.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Yoruma kapalı.

Soru Sor
Whatsapp
Medicana Ankara Limitsiz Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by