Doğum Paketleri

Doğum Paketleri

Doğum Paketleri

Hamilelik planlarken Doğum Paketleri için; İki dönemden söz edebiliriz.

Fiyatları, kapsamı ve vergi avantajıyla kamu- özel sektör ayrımı olmadan ücretli çalışanlara sağlanan devlet desteği hakkında önemli bilgiler yazımızda.

Anne adaylarımızın bağımsız google platformlarından paylaştıkları yorum ve değerlendirmeleri inceleyin. Hemen doğum sağlık sigortası paketleri için bilgi alın.

İllere Göre Doğum Paketleri

Son on yılda, Türkiye’de çok sayıda il ve sigorta şirketlerimizin  anlaşmalı özel hastaneleri ile sunabildiğimiz doğum sağlık sigortası paketleri oldukça avantajlı fiyatlar ve oldukça kapsamlı teminatlar sağlar.

Başta Ankara, İstanbul, Bursa, İzmir illeri olmak üzere, bulunduğunuz ildeki özel hastanelerin doğum paketleri için hemen bilgi alabilirsiniz.

Doğum Sigorta Paketlerinin Kapsamı

Anne adaylarımızın gebelik süresince, ihtiyaç duyacakları muayene sayıları, yapılması gereken rutin gebelik test ve tetkikleri düşünülerek hazırlanmış doğum paketlerinden hemen yararlanabilirsiniz. O halde, doğum paketi nedir?

Hamilelik süreciniz başladığında, istediğiniz anlaşmalı özel hastaneye gitmenizi sağlayan, hamileliğe bağlı; Muayeneleri, tahlilleri ve doğumunuzu karşılayan sağlık sigortası paketleridir.

Doğum Paketi Fiyatları

Hamilelik ile birlikte, çevrenizde bunu konuşabileceğiniz, fikir alabileceğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınız olduğu kadar… Belki zaman zaman kafa karıştıracak bilgilerle yüzleşeceğiniz internet mecraları ile bu dönemde baş başasınız…

Hastanelerin ücret politikaları, doğum paketi fiyatları ve detayları için güven ve açıklıkla bilgi almak isterseniz; Önce anne adaylarımızın sağlık ekiplerimizi için değerlendirme ve yorumlarını okuyun. Sonra bu konuyu onlarla  konuşmayı siz isteyeceksiniz.

Doğum Paketi Fiyatları Nasıl Daha Avantajlı Olur ?

Bu dönemde kararınızı ne etkileyebilir…

  • Takibiniz ve doğum için araştırdığınız doktora göre bir hastane seçebilirsiniz.
  • Güvendiğiniz bir hastaneye karar verir, orada size, kendinizi en iyi hissettiren doktoru seçebilirsiniz.
  • Evinize yakın olmasını önceliklendirir, belki de çok istediğiniz hastane hakkında hiç konuşamamış olabilirsiniz.
  • Hamilelik dönemi için ayırdığınız bütçeye  bakarak ve doğumdan sonrasını planlayarak ekonomik bir seçime mecbur olduğunuzu düşünebilirsiniz…

Bunlara hiç yabancı değiliz. Aklınızdan geçen onca şeyden sonra, doğum sağlık sigortalarının ödeme kolaylıkları ve devlet desteği; (*) Ya öncesinde gidemeyeceğinizi düşündüğünüz, o ulaşılamaz yaptığınız hastaneye  kolaylıkla gitmenizi….

(*) Yada; Zaten gitmeye karar verdiğiniz özel hastanede, tahmin edemeyeceğiniz fiyatlarla takibe başlamanızı sağlar. Bu devlet desteği ile %40’lara varan bir faydadır.

Merak Ettiğiniz Hastanelere göz atın

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Doğum Paketleri Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by