Doğa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Doğa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile muayenelerde yalnızca 15 TL katılım payı ödeyin,%40'a varan vergi avantajından yararlanın. Detaylı bilgi için; Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Doğa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Doğa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, 0-59 yaş arası bireylerin anlaşmalı özel hastanelerde yalnızda 15 TL SGK katılım payı ödemesi yaparak muayene olmasını sağlayan, yatarak tedavi teminatı da bulunan bir sağlık sigortası ürünüdür. Özel ve genel şartlar dahilinde, anlaşmalı özel hastanelerde sigortalının sigorta süresi içinde ödeyeceği ücret farkını teminat altına alınır. (Doğa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Doğa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı kullanırken; hastanenin SGK ile anlaşmalı olmasına, tercih ettiğiniz doktorun SGK ile anlaşması olduğuna, bölümün SGK ile anlaşması olduğuna ve poliçe özel ve genel şartlarına uygun olduğuna dikkat etmeniz gerekir. (Doğa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Doğa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda;

 • Yatarak Tedavi Teminatı
 • Yatarak Tedavi Teminatı + Ayakta Tedavi Teminatı Yıllık 10 Muayene
 • Yatarak Tedavi Teminatı + Ayakta Tedavi Teminatı Yıllık 6 Muayene seçenekleri ile planınızı kendiniz belirleyin. (Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile;

 • Muayenelerde yalnızca 15 TL katılım payı ödersiniz.
 • SGK ile anlaşmalı bölümlerde doktorunuzun isteyeceği SGK karşılıklı test ve tahliller Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile karşılanır.
 • (Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)
 • Yatarak tedavi teminatı ile ameliyat, oda, refakatçi giderleri Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile %100 karşılanır.
 • SGK ile anlamşalı tüm bölümlerde özel ve genel şartlar dahilindeki yıllık muayene haklarınızı kullanırsınız.
 • Doktorunuzun unvanı dolayısı ile ek ücret ödemesi yapmazsınız. (Doğa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)
 • Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile ödediğiniz poliçe tutarının, gelirinize oranla %15 ile %40’ı arasındaki tutarı, devlet desteği ile vergi avantajı olarak geri almış olursunuz.
 • Ayrıca SGK anlaşması olmayan kurumlarda da yatarak tedavi sağlık sigortası hizmeti almak isterseniz, yıllık 10.000 TL muafiyetli olan A+ Yatarak Tedavi Teminatı’ndan poliçede belirtilen şartlar doğrultusunda yararlanabilirsiniz. (Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)A+ Yatarak Tedavi Teminatı Anlaşmalı Kurumları hakkında detaylı bilgi için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Doğa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Vergi Avantajı

Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası bir diğer avantajı da Devlet Desteği ( Vergi Avantajı) dir. Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları ve işverenlerin de dahil olabildiği, geliri üzerinden vergi ödeyen herkes sağlık sigortalarında Devlet Desteğinden yararlanabilir. Gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının %15 ile %40’ı arasındaki oranı vergi avantajı olarak geri ödeme şeklinde alabilirsiniz. Sağlık sigortası poliçesini işyerinizde muhasebe birimine vererek, bu destekten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. (Doğa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Kendiniz, çocuklarınız ve diğer aile fertleri için yaptırmak istediğiniz sigortalarda gelir durumunuza göre %15 ile %40 arasında devlet desteği alır ve sigortanızı oldukça uygun bir fiyata mal etmiş olursunuz.. Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları ile iş verenler.. Vergi ödeyen herkes bu devlet desteğinden yararlanabilirler. (Doğa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler)

Devlet desteği ve vergi avantajı hakkında daha kapsamlı bilgi almak için 0(850) 346 1130 numaralı telefonu arayarak ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Devlet desteğinden faydalanabileceğiniz bir diğer sigorta ürünü ise, Çocuk Sağlık Sigortasıdır. Bebeğinizin doğumundan kısa bir süre sonra sağlık sigortası yaptırabilir, özellikle ilk yıl sıklıkla gideceği rutin hastane kontrollerinde sağlık sigortasını kullanabilirsiniz. Muayenelerde 15 TL katılım payı ödemesi yapar, SGK kapsamındaki test ve tetkiklerde özel hastanelere ek ücret ödemezsiniz. Vade farkı olmadan taksit ile ödeme imkanının olduğu Çocuk Sağlık Sigortasında sadece pediatri bölümünde kullanıma şartı yoktur. Anlaşmalı özel hastanelerin SGK anlaşmalı bölümlerinde ve hekimlerinde  sağlık sigortanızı kullanabilirsiniz. (Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Size ve ailenize en uygun sağlık sigortası planı için uzman sağlık ekibimiz ile görüşün. En uygun fiyatlarla teklif almak için hemen arayın. 0(850) 346 1130 

Doğa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Türkiye genelinde 62 ilde, 550 anlaşmalı sağlık kuruluşuna sahiptir. Anlaşmalı özel hastanelerde uygun rakamlarla sağlık hizmeti almak artık çok kolay. Üstelik vade farkı olmadan taksitle ödeme seçeneği ile Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan faydalanabilirsiniz. (Doğa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler)

Doğa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler ile ilgili detaylı bilgi ve teklif için uzman sağlık ekibimizi Hemen Arayın. Size uygun Doğa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası planları için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Doğa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by