Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Teminatı ile hamilelikte 15 TL'ye muayene olun, özel hastanelerde ek ücret ödemeden doğum yapın. Bizi Arayın 0(850) 346 1130

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum, normal tamamlayıcı sağlık sigortalarına ek olarak doğum teminatının eklenmesi ile sahip olunur. Tamamlayıcı sağlık sigortaları, sadece yatarak tedavi teminatı olarak satın alınabiliyorken, dilerseniz yatarak tedavi teminatı+ayakta tedavi teminatı seçeneği ile de satın alınabilmektedir. (Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Hamile kalmadan önce yapılan sağlık sigortalarına ek, doğum teminatı satın alabilirsiniz. Ya da hamilelik süreciniz başladıktan sonra da bir Doğum Kapsamlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi olabilirsiniz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum ile şirketlere göre değişen iki plan bulunmaktadır. Hamilelik rutin kontrollerinizi de kapsayan, doğumun içinde olduğu bir plan ile sağlık sigortası satın alabilirsiniz. Dilerseniz sadece doğum eyleminiz için de tamamlayıcı sağlık sigortası doğum paketi sahibi olabilirsiniz. (Doğum Kapsamlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, hamilelik başlamadan önce yapılabilmektedir. Şirketlere göre değişen bekleme süreleri ile, hamile kalmayı planladığınızda oldukça ekonomik rakamlara tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilirsiniz.(Doğum Kapsamlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası) 20’den fazla anlaşmalı sigorta şirketi ile size en uygun doğum teinatlı tamamlayıcı sağlık sigortası teklifleri için Hemen Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Hamile kalmadan önce Doğum Paketi yaptırmak oldukça avantajlıdır. Hamilelikte doktor muayenelerini, rutin hamilelik test ve tekiklerini ve normal ya da sezaryen doğum fark etmeksizin doğumunuzu kapsarken, hamilelikle ilgili olası hastane yatışlarınızı da Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile güvence altına almış olursunuz. Yıllık uygun primler ile sahip olabileceğiniz Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı sadece kadın doğum bölümünde değil, anlaşmalı özel hastanelerin SGK ile anlaşmalı bölümlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında Doğum Teminatı

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında Doğum Teminatı, hamilelik başladıktan sonra da edinilebilmektedir. Birçok sigorta şirketi doğum teminatını hamilelik başlamadan önce sağlık sigortası yaptıran sigortalarına sunarken, Sigorta Partner AŞ. olarak biz, doğum ağırlıklı sağlık sigortaları hizmeti ile hamilelik süreci başlayan anne adaylarına da hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında Doğum Teminatı)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında Doğum Teminatı ile;

  • Muayenelerde yalnızca 15 TL katılım payı ödersiniz. (Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)
  • Kadın doğum doktorunuzun isteyeceği SGK karşılıklı test ve tahliller tamamlayıcı sağlık sigortası ile karşılanır.
  • Yatarak tedavi teminatı ile ameliyat, oda, refakatçi giderleri tamamlayıcı sağlık sigortası ile %100 karşılanır.
  • Normal doğum ya da sezaryen doğum fark etmeksizin doğumunuz, sağlık sigortası teminatı içindedir.
  • Yalnızca Kadın Doğum Bölümünde değil, gerekli olması durumunda diğer bölümlerde de muayene haklarınızı kullanırsınız.
  • Doktorunuzun unvanı dolayısı ile ek ücret ödemesi yapmazsınız. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında Doğum Teminatı)
  • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile ödediğiniz poliçe tutarının, gelirinize oranla %15 ile %40’ı arasındaki tutarı, devlet desteği ile vergi avantajı olarak geri almış olursunuz. (Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Doğum Kapsamlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Doğum Kapsamlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, sigorta şirketlerinin belirli bekleme süresi koşulu ile sigortalılarına sunduğu artı bir sağlık hizmetidir. 2 ay, 3 ay, 6 ay ve 12 ay bekleme süreli doğum kapsamlı tamamlayıcı sağlık sigortasına sahip olabileceğiniz gibi, hamile olduğunuzu öğrendikten sonra da doğum kapsamlı tamamlayıcı sağlık sigortasına sahip olabilirsiniz. Hamile kalmadan önce yapılan doğum kapsamlı tamamlayıcı sağlık sigortası prim tutarı, hamilelik başladıktan sonra yapılanlara göre daha ekonomik olabilmektedir. 20’den fazla anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketinden size en uygun sağık sigortası için yardımcı oluyoruz. (Doğum Kapsamlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Hamilelik başladıktan sonra yapılan doğum kapsamlı tamamlayıcı sağlık sigortası bilgisi için uzman sağlık ekibimizi Hemen Arayın. 0(850) 346 1130

Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, hamilelikte muayenelerinizi, hamilelik süresince doktorunuz isteyeceği SGK kapsamındaki rutin test ve tahlilleri, normal doğum ve sezaryen doğumu, doğumda hastane yatışınızı, oda ve refakatçi giderlerinizi, şirketlere göre değişen anestezi giderlerinizi karşılar. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında Doğum Teminatı)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda Ömür Boyu Yenileme Garantisi

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda Ömür Boyu Yenileme Garantisi; sağlık sigortası sahibine,poliçenin sigorta şirketi tarafından, var olan tamamlayıcı sağlık sigortası ürün ve plan kapsamı, teminat limiti, ödeme yüzdesi gibi belirli kriterler dahilinde ömür boyu yenilenmesi hakkı tanımasıdır.(Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Ömür Boyu Yenileme Garantisi, sigortalının kesintisiz olarak şirketlere göre değişen ortalama 3 yıl boyunca Tamamlayıcı Sağlık Sigortasını devam ettirmesi ve 3 yıl sonunda, sigortalının sağlık durumunu esas alarak tamamlayıcı sağlık sigortalarından faydalanılmasını esas alır. Bu değerlendirmede, sigortalının sigorta tazminatına konu etmiş olsun veya olmasın, sahip olduğu tüm hastalık ve rahatsızlıklarını sigorta şirketine bildirmiş olduğu varsayılır ve uygun bulunanlara, tamamlayıcı sağlık sigortalarında ömür boyu yenileme garantisi verir. (Doğum Kapsamlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Soru Sor
Whatsapp
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by