Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Paketi

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Ülke genelinde SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde;

  • Muayene ücreti ödemeden, tahlil ve tetkiklere fark vermeden sağlık hizmeti almanın,
  • Hamilelik süreci için, gebelik öncesinde veya hamileyken alabildiğiniz alternatifleri olan,
  • Sağlık sigortası ile özel bir hastanede hizmet almayı seçtiğiniz için de, Devletten %15 ile %40 arasında değişen oranlarla Devlet Desteği aldığınız çözüme Tamamlayıcı Sağlık Sigortası denir.

Kimler Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yaptırabilir?

  • Hamilelik Planlayan anne adayları
  • Hamilelik süreci başlamış anne adayları
  • Doğuma haftalar kalmış anne adaylarımız
  • Yeni doğan bebekleriniz (ister anneyle birlikte , ister tek başına…)
  • Yetişkinler, SGK anlaşmalı özel hastanelerde 15TL’ye muayene olmak isteyenler
  • 60 yaş üstü anne ve babalarımız için ileri yaş tamamlayıcı sağlık poliçeleriyle,
  • Her yaştan olup, bir sağlık sorunu olan ve mevcut hastalıklarının sigorta kapsamında olmasını isteyenler….

Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilir. Hemen siz de 29 sigorta şirketinin sunduğu alternatifler arasından size en uygun olana karar vermek için arayın. (0312) 911 11 39

Hamilelik İçin Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Gebelik planı yapan yada gebe anne adaylarımızın en çok araştırdığı konuya bir açıklık getirmek isteriz. Doğum için sağlık sigortası… İster hamilelik süreci başlamadan 12ay ,6ay, 3ay, 2ay bekleme süresiyle yada bekleme süresiz olarak yapılabilir.

Ayrıca, hamilelik süreci başlamış anne adaylarımızın da muayene, tahliller ve doğum için yararlanabileceği tamamlayıcı sağlık sigortaları var. Hemen bilgi alın.

Yenidoğan Bebekler İçin Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Bebeğinizin dünyaya gelmesiyle, evinizin neşesi yerine gelip, kokusu değişirken… Henüz bir doğum sürecini geride bırakmış anne ve babalarımızın bebekleri için bundan sonra yapacakları harcamaları düşünmesine gerek yok.

Çünkü; Bebeğinizin takibinin  özel bir hastanede yapılması, muayeneden tahlile.. yatış ve ameliyat giderlerine kadar… Önemli bir harcama periyodunu da ortaya çıkartır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Dilerseniz; Anne+ Bebek, Baba+ Bebek yada tek başına bebeğiniz için Tamamlayıcı sağlık sigortası hakkında bilgi alabilirsiniz. Poliçenizi şimdi online satın alabilirsiniz.

Yenidoğan Bebekler İçin Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kapsamı

Bebeğinizin doğumundan hemen sonra geçici kimlik numarasını alıp bize göndererek, bebeğiniz için en avantajlı tamamlayıcı sigorta teklifini alabilirsiniz.

Farklı sigorta şirketlerinin ürünlerini sizin için hazırlıyor ve incelemenize sunuyoruz. Deneyimlerimizi paylaşıyor ve en doğrusunu satın almanızı sağlıyoruz. İçlerinden sizin beklentilerini karşılayan en avantajlısı ile de size geri dönüş sağlayacağız.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerlidir?

Yetişkinler ve çocuklar için farklı fiyatlar ve seçeneklerle sunuluyor olsa da; Tamamlayıcı Sigortalar… SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde geçerlidir. Böylece sağlık harcamalarınızın ilk bölümü SGK tarafından hastaneye ödenirken, hastanenin daha önce sizden aldığı fark tutarını da, sigorta şirketi karşılar. Siz, SGK anlaşmalı bölümlerde, SGK ile hizmet veren doktor muayeneleri ve yine SGK’nın kapsamındaki test, tetkik ve tahlillere ek ücret ödemezsiniz.

Prof. Doktora Muayene Olabilir Miyim?

Tamamlayıcı sigorta ile, gittiğiniz hastanedeki doktor, SGK anlaşmalı olduktan sonra; Ünvanına bakılmaksızın sadece 15TL SGK katılımı ödeyerek, herhangi bir muayene ücreti ödemeden muayene olabilirsiniz. Elbette doktorunuzun isteyeceği SGK kapsamındaki test ve tetkikler ücretsiz ve limitsizdir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Geçmiş (Önceki) Hastalıklarınız?

Tüm sigortalılarımıza vakit kaybetmeden yaptırmalarını ve ara vermeden uzun yıllar devam etmelerini önerdiğimiz; Tamamlayıcı sağlık sigortası, hastanedeki harcamalarınızın, SGK ile paylaşılarak karşılanması sebebiyle oldukça ekonomiktir.

Tercihiniz SGK anlaşmalı özel hastanelerden hizmet almak ise; Avantajlı bir seçenektir. Bu nedenle doğru sigorta şirketi ve ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış bir tamamlayıcı sigorta alarak… Poliçenizden vazgeçmeden, ara vermeden, olabildiğince de, başladığınız aynı sigorta şirketinde devam etmelisiniz.

Çünkü; Sağlık sigortaları ilk kez başladığı tarihten sonra ortaya çıkmış şikayet, rahatsızlık ve hastalıklardan sorumludur. Uzun yıllar devam etmenizin faydası ise, ilerleyen yıllarda ortaya çıkabilecek bir sağlık probleminizin, siz, sigortalıyken ortaya çıkması ve sigorta şirketinin de karşılamasıdır.

Fakat; Sağlık sigortası yaptırmayı geciktirdiğiniz her an, bazı şikayetlerinizin, yaşa bağlı belirli hastalıkların öykülerinin ortaya çıkma ihtimalini ve olası sonuçlarına ilişkin sorumluluğu siz taşırsınız. Geçmiş hastalıklarınız, sonradan yapılmış bir sağlık sigortasınca karşılanmaz. Daha kötüsü ise, bu tip bir tanı aldığınızda SGK kayıtlarında izlenebildiği için;  Hizmet verdiğimiz 29 sigorta şirketinden hangisine gidersek gidelim… Aynı cevabı alacağınız ve zamanı geri getiremeyeceğiniz bir hak kaybınız olacaktır. Daha fazla gecikmeden Tamamlayıcı Sağlık Teklifi Alın 

Soru Sor
Whatsapp
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by