Memorial Doğum Teminatlı Sağlık Sigortası

Memorial Doğum Bölümü Doktorlar ve Doğum Paketi

Memorial Hastanesi ve Memorial Doğum Fırsatı

Memorial Hastanesi’nde muayeneler, tahliller ve yatış gerektiren sağlık harcamalarınızda avantajlı fiyatlar için;

  • Memorial’de geçerli bir sağlık sigortası yaptırıp hemen onunla hizmet alabilirsiniz.
  • Ayakta tedavinizi karşılayacak bir sağlık sigortasının bütçe planlamanızın üzerinde olduğunu düşünüyorsanız; Sadece yatarak tedavi ile yatış ve ameliyatları güvence altına alırken, ayakta tedavi gerektiren hizmetlerde ciddi inidirimlerden yararlanabilirsiniz. Memorial Doğum Detayları için, HEMEN BİLGİ ALIN

Memorial’de Hamilelik için Kadın Doğum  Bölümü ve (Pediatri) Çocuk Bölümü 

Memorial Doğum Planı (Hamilelik Öncesi)

Hamilelik planlıyorsanız ve takibiniz ile doğumunuzu MEMORIAL Hastanesi’nde istiyorsanız.. Doğum teminatlı bir sağlık sigortası yaptırmayı ve size neler sağlayacağını mutlaka araştırın. Detaylar için sağlık ekibimiz ile gebelik planınız hakkında bir görüşme yapabilirsiniz.

Hamileyseniz, yeni bir sağlık sigortası almak ve sonrasında bir süre doğum teminatının aktif olması için bekleme süresi geride kaldı diyorsanız… Henüz geç değil! Sizin için iyi tekliflerimiz var.  HEMEN BİLGİ ALIN

Doğum Planı (Hamileyken)

Hamilelik süreci başlamış anne adaylarımız için; Sigorta şirketlerimiz ve sağlık sigortalarımızın geçerli olduğu çok sayıda özel hastanede yararlanabileceğiniz doğum teminatlı sağlık sigortası alternatifi var.

Dilerseniz hamileyken satın alıp yararlanabileceğiniz, anlaşmalı özel hastane ve doktoru sizin seçebileceğiniz planlar var.

Ayrıca, özellikle pandemi döneminde artan talep ile; Takibinizi özel bir muayenehanede devam ettirip, doğumu yeni istediğiniz özel hastanede yapmanız da mümkün. (Memorial Doğum)

Doğum Teminatlı Sağlık Sigortası ve Doğum Sigortası Planlarının Bazı Özellikleri

  • Hamilelik öncesinde yada hamileyken sunulan alternatiflere sahiptir.
  • Anlaşmalı özel hastanelerde muayene, tahliller, doğum hatta ek teminatla; Gebeliğe bağlı riski yatışlar teminat altına alınabilir.
  • Sağlık sigortası özellikleri ile anlaşmalı kurumlar arasından,  hastane ve doktor değişikliği hakkı sunar.
  • Sağlık sigortası yıllık prim ödemeleri taksitle yapılabilir.
  • Çalışanın, çocukları ve eşi için yaptırdığı sağlık sigortaları %15 ile %40 arasında vergi avantajına tabidir. Böylece gelir verginiz oranında devlet desteği almış olursunuz..  HEMEN BİLGİ ALIN

Çocuk Sağlık Sigortaları ve Memorial Çocuk (Pediatri Bölümü) 

Memorial Doğumlu bebekler, alışkanlık gereği  Memorial’de  yada aynı sınıfta özel bir hastanede takibe devam etmek isterler. Özel sağlık sigortaları ile hizmet alınan bu hastanelerdeki sağlık harcamalarınız için belirli limitler ile çocuklarınıza sağlık sigortası satın alabileceğiniz gibi. “Limitsiz” ayakta tedavi teminatı da alabilirsiniz.

Muayenelerden, tahlillere, aşılara.. Hatta gerekli hallerde hastane yatış ve ameliyat giderlerinizin %100 karşılandığı sağlık sigortası alternatifleri için; Hemen sağlık ekibimizle bir telefon görüşmesi sağlayın. Beklentinize en uygun sağlık sigortası planını, hizmet verdiğimiz yirmiden fazla şirketin sağlık sigortaları arasından sizin için hazırlayalım.

Hemen Çocuk Sağlık Sigortaları Hakkında Bilgi Alın

Soru Sor
Whatsapp
Memorial Doğum Teminatlı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by