Doç. Dr. Mine Kiseli

Doç. Dr. Mine KİSELİ Güven Çayyolu Cerrahi Tıp Merkezi'nde. Özel Sağlık Sigortası ile Siz de Güven Hastanesi'ni tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi için arayın.  0(850) 346 1130

Doç. Dr. Mine KİSELİ Hakkında

Doç. Dr. Mine KİSELİ; 2002 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezun olmuştur. 2004-2009 yılları arasında Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları ve Doğum Eğitim Araştırma Hastanesi’nde ihtisasını tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. 2010-2011 yılları arasında Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan kadın doğum uzmanı Dr. Mine KİSELİ, 2011-2020 yılları arasında 9 yıl  Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi, Dr. Rıdvan Ege Hastanesi’nde mesleki çalışmaları devam etmiş ve  Kadın Doğum Anabilim Dalında  doçentlik unvanını almıştır. 2020 yılından beri Güven Çayyolu Cerrahi Tıp Merkezi’nde hizmet veren Doç. Dr. Mine KİSELİ, Güven Hastanesinin sevilen Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü doktorlarındandır.

Doç. Dr. Mine KİSELİ Mesleki İlgi Alanları;

 • Perinatoloji
 • Yüksek Riskli Gebelikler
 • Fetal Ultrasonografi
 • Endoskopik Cerrahi
 • Histeroskopik Girişimler
 • Uterin Leiomyomlar
 • Kontrasepsiyon

Özel sağlık sigortası ile faydalanabildiğiniz Güven Hastanesi, Ankara’nın merkezinde, bürokrat, konsolos ve üst düzey yöneticiler ile ailelerinin tercih ettiği elit hastanelerden biridir. Hamilelik süreciniz başlamadan, şirketlere göre değişen 6 ay ve 12 aylık bekleme süresi ile satın alacağınız özel sağlık sigortası ile, doğum teminatlı bir poliçeye sahip olabilirsiniz.

Kişiye özel belirlenen teminatlarla, anlaşmalı özel hastanelerde ve özel muayenehane hekimlerinde kullanabildiğiniz Özel Sağlık Sigortası ile gebelik rutin kontrolleri, gebelik tahlil ve tetkikleri, gebelik komplikasyonları, normal & sezaryen doğum ve oda / refakatçi giderleriniz teminat altındadır.

Özel Sağlık Sigortası ile SGK anlaşmalı olmayan özel hastanelerden sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında Doğum 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası SGK anlaşmalı özel hastanelerde, yine SGK anlaşmalı hekimlerden sağlık hizmeti alabildiğiniz sigorta ürünüdür. Bu sigorta ile muayenelerde yalnızca 15 TL ödersiniz. Doktorunuzun isteyeceği test ve tetkikler SGK kapsamında poliçe teminatlarını dahildir. 20 den fazla şirketten size uygun sağlık sigortası bilgisi için hemen uzman sağlık ekibimiz ile iletişime geçin.

Hamileyken Doğum Paketi ( Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile)

 • Muayenelerinizde yalnızca 15 TL SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) katılımı ödersiniz.
 • SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki gebelikle ilgili test ve tetkikler sağlık sigortası ile karşılanır.
 • Sezaryen & Normal doğum sağlık sigortası teminatları içindedir.
 • Doktor, ameliyathane, anestezi, oda ve refakatçiyle giderleri % karşılanır.
 • Muayene haklarınızı SGK ile anlaşmalı tüm bölümlerde kullanabilirsiniz.
 • Ödemelerinizi taksit şeklinde yapabilirsiniz.
 • Yaptıracağınız sağlık sigortası ortalama %20 devlet desteklidir.
 • Bebeğinizin doğumdan sonraki kattaki ilk işlemleri SGK kapsamındadır ve hastaneye ek bir ücret ödemezsiniz.

Bebeğiniz İçin Sağlık Sigortası

Bebek sağlık sigortası, bebeğin doğumdan sonra yaşayabileceği sağlık sorunlarının muayene ve tedavi giderlerini karşılar, yüksek bakım masraflarına karşı maddi yardımda bulunur ve bebeğin daha iyi durumda özel hastanelerde bakılmasını sağlar.

Dilerseniz bebeğinizi de doğumdan sonra sağlık sigortası yaptırabilir, onun da sağlığını güvence altına alabilirsiniz.

Anlaşmalı özel hastanelerde  15 TL katılım payı ile muayenelerde ek ücret ödemeden bebeğinizin kontrollerini konfor içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortası  ile ayakta tedavilerde yılda 8 ila 10 muayene hakkınız olurken yatarak tedavilerde herhangi bir üst limit bulunmaz.

Bebeğinizin doğumundan sonra özellikle 1 yaşı dolana kadar sık sık hastaneye giderek aylık rutin kontrollerinizi ve aşılarınızı yaptırıyor olacaksınız. Oldukça maliyetli olan bu kontroller için çocuk sağlık sigortası fiyat avantajından siz de faydalanın.

Ayrıca sadece ayakta tedavileriniz için değil, gerekmesi durumunda yatarak tedavi teminatı olarak da sigortanız giderlerinizin %100 lük kısmını karşılar. Ameliyatlar da teminatlar kapsamındadır.

SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki bütün test ve tetkikleriniz adet sayı sınırı olmaksızın sağlık sigortası teminatları içerisindedir.

Doğum sağlık sigortanızda olduğu gibi bebeğiniz için yaptıracağınız sağlık sigortasında da, gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının %15 ile %40 ı arasında değişen oranlarda vergi avantajından faydalanırsınız.

Bebeğiniz için, doğumundan 5-15 gün sonra özel hastanelerde neredeyse birkaç muayenede ödeyeceğiniz tutara ,6-8-10 ayakta muayene hakkının olabileceği, yatarak tedavi teminatı limitsiz olan bir sağlık sigortası satın alabilirsiniz.

Özel Sağlık sigortasında ise, belirlediğiniz ayakta tedavi limitleri ile, anlaşmalı hastane ya da doktorlarda kullanabileceğiniz bir sağlık ürünü sahibi olursunuz. Yapacağınız sağlık giderlerinin bir kısmı ya da tamamı, teminatlar kapsamında karşılanır. Doktor muayenesi, reçeteli ilaç, görüntüleme giderleri ve fizik tedavi giderleri ayakta tedavi limitinizden kullanılır.

Bebeğiniz için tamamlayıcı sağlık sigortası ve özel sağlık sigortası hakkında detaylı bilgi alma için uzman sağlık ekibimiz ile görüşün.

Soru Sor
Whatsapp
Doç. Dr. Mine Kiseli Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by