Op. Dr. Şüheda Özsavran

Op. Dr. Şüheda ÖZSAVRAN Lokman Hekim Etlik Hastanesi’nde. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Kadın Doğum Bölümünde muayeneler sadece 15 TL! 0(850) 346 1130

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Şüheda ÖZSAVRAN Hakkında

1980 yılında Manisa’da doğan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Şüheda ÖZSAVRAN; tıp eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlayarak tıp doktoru unvanını almıştır. Op. Dr. Şüheda ÖZSAVRAN tıp eğitiminden sonra,2009 yılında  Ankara Etlik Doğumevi ve Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde ihtisasını tamamlamış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Bir müddet Afyon Sandıklı Devlet Hastanesi’nde çalıştıktan sonra Denizli Çivril Devlet Hastanesi’nde kariyerini sürdürmüştür. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Şüheda ÖZSAVRAN Lokman Hekim Etlik Hastanesi’nde çalışmaya başlamıştır ve halen bu kurumda çalışmaya ve hastalarına bakmaya devam etmektedir. (Op. Dr. Şüheda ÖZSAVRAN)

Op. Dr. Şüheda ÖZSAVRAN’ın Mesleki İlgi Alanları

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Şüheda ÖZSAVRAN’ın uzmanlık dalına ilişkin spesifik ilgi alanları aşağıdaki gibidir;

  • Obstetri : Doğum ve doğum sonrası dönemde tüm kadın üreme yollarıyla ve doğan çocukların bakımı ile ilgilenen tıbbi uzmanlık alanıdır.
  • Jinekoloji :Kadın bedenine ve üreme sağlığına odaklanan bir tıp dalıdır.

Gebelik Takibiniz için; Op. Dr. Şüheda ÖZSAVRAN

Lokman Hekim Etlik Hastanesi, Keçiören, Etlik, Yenimahalle, Demetevler semtlerinde ikamet eden anne adayları tarafından sıklıkla tercih edilen bir hastanedir. Hastane yeni modern mimarisi ve ileri sağlık teknolojisiyle kısaca yenilenen yüzüyle anne ve anne adaylarına hizmet vermeye devam ediyor.

SGK ( Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı olan hastane, aynı zamanda tamamlayıcı sağlık sigortanızı kullanabileceğiniz bir kurumdur. Hamilelik sürecinizden önce var olan Tamamlayıcı Sağlık Sigortanızı ve hamilelik başladıktan sonra yapılabilen Doğum Sağlık Sigortasını bu özel hastanede kullanabilirsiniz. (Op. Dr. Şüheda ÖZSAVRAN)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Doğum

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Sosyal Güvenlik Kurumu’na (SGK) bağlı özel hastane ve sağlık kuruluşlarında sağlık hizmetleri karşılığında ödeyeceğiniz ücret farklarını kapsayan bir sağlık sigortası planıdır. Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan (SGK) yararlanan 0-64 yaş arasındaki tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan yararlanabilir.

Fark ödemeden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile özel hastanelerde sağlık hizmetlerinden yararlanın!

2017 yılından itibaren artık hamile anne adaylarının da hamilelik başladıktan sonra yaptırabildikleri bir tamamlayıcı sağlık sigortası var. Doğum sigortası, doğum sağlık sigortası, hamileyken doğum paketi ve doğum paketi gibi birçok isim ile anılan doğum teminatlı tamamlayıcı sağlık sigortası ile, özel hastanelerde doğumunuz için ek ücret ödemezsiniz.

Anne adaylarının birçoğu güvenli ve rahat bir şekilde hamilelik geçirmek için doğum sigortası yaptırmaktadır.

  • Doğum paketi sayesinde gebeliğiniz süresince olacağınız muayenelerde yalnızca 15 TL SGK katılımı ödersiniz .
  • Tek kişilik özel oda ve refakatçi giderleri,
  • Doğumda gerekli hallerde – kadın doğum doktorunuzun öngörüsü ile- 2 geceye kadar hastanede  yatışınız,
  • Normal & sezaryen doğum ve standart anestezi giderleriniz sağlık sigortasının teminatları içerisindedir.
  • Bebeğinizin doğumdan sonraki ilk muayenesi, rutin kontrolleri SGK tarafından karşılanır ve özel hastanelerde bu hizmetler için ek ücret ödemezsiniz.
  • Poliçe ödemenizi taksitler halinde yapabilirsiniz.
  • Hamileliğiniz süresinde aynı hastane ağı arasında hastane değişikliği yapabilir, dilerseniz aynı hastanede doktor değişikliği de yapabilirsiniz.
  • Tamamlayıcı sağlık sigortaları devlet desteklidir. Vergi avantajından geliri üzerinden vergi ödeyen herkes faydalanabilir.

Sadece Doğum Paketi de Alabilirsiniz..

Muayeneler, tahliller ve doğum.. Doğum sağlık sigortası ile özel hastanelerde doğum yamak isteyen anne adayları için oldukça avantajlı rakamlara sağlık hizmeti sunmaktadır. Peki gebelik haftası ilerlemiş anne adayları.. İleri hafta gebeliği olan anne adayları da Sadece Doğum Paketi satın alarak, muayene hakkı olmadan sadece doğum eylemi için sağlık sigortası avantajlarından faydalanabilirler.

Normal& sezaryen doğum,

2 geceye kadar hastanede yatış,

Oda & refakatçi giderleri,

Gebelik harici olası hastane yatışlarınız için 5000 TL yatarak tedavi teminatı ve poliçe süreci olan 1 yıl içerisinde kullanabileceğiniz online asistans hizmetler ile Sadece Doğum Paketi‘nden siz de yararlanabilirsiniz.

Bebeğiniz doğumu ile, 20den fazla sigorta şirketinden, sizin ve bebeğinizin için en uygun içerik ve avantajlı fiyatlar ile sağlık sigortasından faydalanmak için, hemen uzman sağlık ekibimiz ile iletişime geçin. Anne+bebek ya da tek başına çocuk sağlık sigortası teklifleri için bizi arayın. 0(850) 346 1130 

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Şüheda Özsavran Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by