Liv Hospital’de Geçerli Doğum Sağlık Sigortası Paketi

Ankara'nın En İyi SGK Anlaşmalı Hastaneleri

Liv Hospital’de Geçerli Doğum Sağlık Sigortası Paketi

Liv Hospital Ankara, Ankara’nın Sgk anlaşmalı en büyük hastanelerindendir. Çok sayıda bölüm ve konusunda uzman hekimlerle, kadın hastalıkları ve doğum bölümünde, çocuk hastalıklar (Liv Pediatri), dahiliye ve daha bir çok bölümde tercih edilen hastaneler arasındadır.

Liv’de gebe takibi ve doğum için, %40’a varan vergi avantajı ile devlet desteğinden yararlanın. Hemen Liv Doğum Paketi hakkında detaylı bilgiyi, diğer hastane fiyatları ile karşılaştırmalarını ve öne çıkan yönlerini, sağlık ekibimizle değerlendirin.

Sigorta Partner Aş Ankara Sağlık Ekibi, yirmiden fazla sigorta şirketi ve anlaşmalı tüm özel hastaneler hakkında size en doğru ve güncel bilgiyi aktaracaktır. Sağlık yetkililerimiz ile şirketimiz hakkındaki değerlendirme ve yorumları linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Doğum Planı için; Liv Hospital’de Geçerli Doğum Sağlık Sigortası Paketi Ne Zaman Satın Alınmalıdır? 

  • Yakın zamanda hamilelik planlayan anne adaylarımız bekleme süresiz doğum paketlerimizi inceleyebilir. (Muayeneler, tahliller, doğum, anestezi, doğum öncesi beklemeyen yatışlar dahil. Avantajlı fiyat, hamilelik öncesi alınmalı. Bekleme süresi yok )  (Tıklayın İnceleyin)
  • Hamileliğiniz başladıysa; Hamileyken yararlanabileceğiniz doğum sağlık sigortası planları çok avantajlıdır. Dilediğiniz anlaşmalı özel hastanede geçerlidir. (Hamileyken alınabilir, muayeneler, tahliller , doğum, anestezi giderleri dahildir. ) (Tıklayın İnceleyin)

Hamilelik Planı İçin, Hamilelik Öncesi veya Hamileyken Doğum Sağlık Sigortası Avantajları Nelerdir?

  • Farklı fiyatlar ve farklı avantajlarla hamilelik öncesinde veya hamileyken de, harcamalarınızı karşılayacak bir doğum sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.
  • Bunun en önemli sebebi; (1) Doğum takibi için karar verdiğiniz özel hastaneye ödemeniz gereken tutara kıyasla, sağlık sigortası ile doğum yapmak.. Aynı hastanedeki maliyetinizi oldukça düşürecektir. (2) Belirli bir bütçe ayırdığınız hamilelik ve doğum sürecinizde, sağlık sigortası vergi avantajları, devlet desteği gibi ek katkılarla, hastane fiyatları daha ekonomik hale gelir ve siz planladığınızdan daha iyi bir hastaneden hizmet alırken çok daha az ödemiş olursunuz.
  • Doğum Sağlık Sigortaları size biden fazla hastane ve kadın doğum doktoru seçeneği sunabildiği için; Gerekli görmeniz halinde hastanenizi ve doktorunuzu kolaylıkla değiştirmeyi… doğum sağlık sigortaları sunar.
  • Yıllık sağlık sigortası primlerinizi dilerseniz taksitle ödeyebilirsiniz.
  • Vergi avantajı ile yararlanacağınız, %15- %40 aralığındaki devlet desteği, çalışan, çalışanın eşi, iş yeri sahibi yada iş yeri sahibinin eşi ünvanına sahip tüm sigortalıların yararlanabileceği önemli bir kalemdir. Harcamalarınız %40’a kadar daha ekonomik rakamlara maal olacaktır.

Liv Doğum fiyatları, her yıl farklılık gösterdiği için, fiyat artışları sadece doğum eyleminde değil.. Muayeneler, tahliller gibi doğum öncesindeki sağlık harcamalarınızı da etkiler. Yılbaşında gelen zamlarla takip eden yıl gerçekleşecek doğumlarında, fiyat artışından etkilenmesi her yıl görülür.

Özellikle doğum sağlık sigortası satın alarak bu değişen fiyatları sabitlememiş olmak.. Başlı başına bir avantajdır. Sağlık sigortanızın geçerli olduğu sürede olan fiyat değişiklikleri sizi etkilemez.

Ankara’daki özel hastanelerin doğum fiyatları ve paket içeriklerini karşılaştırmak için; Sigorta Partner Sağlık Ekibi ile hemen iletişime geçin. Hamilelik sürecindeki hiç bir şey size sürpriz olmasın. Avantajlı fiyatlar ve devlet desteği ile sunulan %40’a varan katkı ile Hemen İstediğiniz Özel Hastane için Doğum Planı Teklifi Alın. 

Soru Sor
Whatsapp
Liv Hospital’de Geçerli Doğum Sağlık Sigortası Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by