Op Dr Ahmet Özek Limitsiz Doğum Paketi

Op Dr Ahmet Özek Limitsiz Doğum Paketi Limitsiz Muayene Avantajıyla

Op Dr Ahmet Özek Limitsiz Doğum Paketi Kapsamı

Op. Dr. Ahmet ÖZEK, sigorta şirketlerimizin anlaşmalı kurumlarından, KORU Çukurambar Hastanesi’nde görev yapmış ve sonrasında özel muayenehanesini açarak, anne adaylarımıza daha yüksek standartlarda hizmet sunan bir kadın hastalıkları ve doğum uzmanıdır.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Op Dr Ahmet Özek Limitsiz Doğum Paketi Avantajları

 • Limitsiz Kadın Doğum Muayenesi, katılım ve ek ücret  ödenmez.
 • Limitsiz Rutin Hamilelik test ve tetkikleri dahildir.
 • Özel Muayenehane’de beklemeden, zamanında gebe takibi.
 • Hoca ve asistanı ile her zaman iletişim avantajı
 • Doğum ekibinde yer alan ve doğuma hazırlık sağlayan, Ebe Fatma DOĞAN
 • Doğum zamanı yaklaştığında, alternatif hastaneler arasında değişiklik hakkı.
 • Doğumda, Oda, Refakatçi, Yatış, Op.Dr. Ücreti, Anestezi Ücreti dahil.
 • Bebek paketi (İlk aşı, topuk kanı, vitaminK hizmetleri)

Op Dr Ahmet Özek Hangi Hastanelerde Doğum Yapar?

 • Op Dr Ahmet ÖZEK, uzun yıllar görev yaptığı ve ameliyathane ekibiyle, kat hizmetleri iyi iletişimde olduğu KORU ÇUKURAMBAR HASTANESİ‘nde.
 • Hemşire hizmetleri konusunda adını sıklıkla duyduğumuz ve çalışanlarının çok uzun yıllar görev aldığı bir İş Bankası İştiraki olan BAYINDIR SÖĞÜTÖZÜ HASTANESİ‘nde
 • Ulusal marka değeri ve yüksek standartlar sağlayan hasta dostu yaklaşıma sahip MEMORIAL ANKARA HASTANESİ‘nde ve
 • Vakıf Üniversite Hastanesi olma özelliği ile Söğütözünde çok uzun yıllardan beri hizmet sunan ve kabul görmüş, beğenilen özel hastanelerden TOBB ETÜ HASTANESİ‘nde doğum yapmaktadır.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Op Dr Ahmet Özek Limitsiz Doğum Paketi Fiyatları

Anne adaylarımıza, doğum için farklı hastane alternatifleri sunan doktorumuz Op.Dr. Ahmet ÖZEK’in  ATAY KURUMSAL AŞ anlaşması kapsamında, anne adaylarımıza sunduğu özel hastane doğum paketi seçeneklerinde, maliyet farklılıklarını dikkate alarak,  oldukça avantajlı fiyatlar sunabiliyoruz.

Hemen Bilgi ve Randevu Alın. (0312) 911 11 39 / Ankara

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Doğum Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by