Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları (0850) 346 11 30

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları Sigorta şirketlerinin marka değeri, sunduğu anlaşmalı hastane ağı seçenekleri, bulunduğunuz il, yaşınız, sağlık durumunuz, ödeme şekliniz ve satın aldığınız sağlık sigortası teminatlarına (kapsamına) göre farklılık gösterir. Hizmet verdiğimiz yirmiden fazla sigorta şirketinin sizin için en uygun teklifini, en iyi fiyata almak için; Sağlık ekibimizden… Hemen teklif isteyin.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları & Şirketler

Ülkemizde bireysel sigortacılık ürünleri sunan sigorta şirketi sayısı 65’i geçti. Marka değerine güvenilirliği, bilinirliği olan ve kaskodan trafiğe, konut sigortalarından sağlığa… Tercih edeceğiniz sigorta şirketlerinin ülkemizdeki sigorta şirketleri sıralamasında ilk 10 sigorta şirketi arasında olması, tercih unsurudur. Büyük bir sigorta şirketinini hasar ödeme kabiliyeti, ürün ve servislerdeki hızı, sizin memnuniyetinizi oldukça etkilecektir. En pahalı fiyatın her zaman en iyi olmayacağı, en uygun fiyatın da her zaman en avantajlı olamayacağı büyük bir sektörde…

Sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza uygun sağlık sigortasının, öncelikli tercihler sonrasında en iyi fiyatla size sunulması için sağlık ekibimizden teklif alabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneleri

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları ve Anlaşmalı hastane seçenekleri birbiriyle ilişkilidir. Tamamlayıcı sigortanızı hangi hastanelerde, kullanacağınıza bakarak, size sunulan anlaşmalı hastane ağları arasında (network) tercihte bulunarak sağlık sigortası için ödeyeceğiniz yıllık primde fark yaratabilirsiniz. Bazı özel hastanelerin yüksek maliyetleri sebebiyle, sigorta şirketleri bu tip hastaneleri dahil ettikleri hastane listeleri ve hariç tuttukları hastane listeleri için; Sigortalılarına prim avantajı yaratır. Anlaşmalı özel hastane tercihinize, yaşadığınız İl’e ve doktor tercihlerinize göre, sağlık sigortanızın kapsamını sağlık ekibimizle birlikte planlayın. Küçük fiyat farklarında önerimiz, elbette daha geniş hakları tercih etmeniz yönünde olacaksa da, iki alternatif arasında ciddi prim farkları söz konusu olduğunda, ihtiyaçlarını dikkate alarak karar vermenizi öneriyoruz. Hastaneleri inceleyin, en avantajlı teklifle hemen sağlık sigortanızı yaptırın.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası %20 Vergi Avantajı

Sağlık hizmetlerinde kamu hastaneleri yerine, özel hastaneleri tercih etmeniz, Sosyal Güvenlik Kurumunun sağlık maliyetlerinde önemli bir fayda sağlar. Devlette, bu yaratılan fayda karşısında.. Özel hastaneleri kullanma tercihinizde sağlık sigortası yaptırmanız durumunda, size vergi avantajı ile gelir verginiz oranında önemli bir devlet desteği sağlar.

Kamuda yada özel sektörde bordro çalışanlar ve iş yeri sahipleri; Kendileri, eş ve çocukları için yaptıracakları sağlık sigortası yıllık primleri üzerinden, yıllık gelir vergisi dilimleri oranında (%15 ile %40 arasındadır) fayda sağlar. Sağlık sigortasına 1000TL ödemiş bir sigortalının %20 gelir vergisi oranında olması halinde vergi avantajı sonrası maliyetinin 800TL olduğunu söyleyebiliriz. Böylesine önemli bir desteğin %40 oranlarına kadar çıktığını, sağlık sigortası primlerinizin daha yüksek tutarlarda olması halinde, devlet desteğinin de aynı oranda arttığını düşünürseniz..

Hemen sağlık sigortası yaptırmalı ve uzun yıllar ara vermeden devam etme planı ile aileniz ve sağlığınızı güvenceye almalısınız.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklifi Alın

Bir çok farklı indirim kalemini, sağlanan destekleri, sigorta şirketlerine ve sağlık sigortası özelliklerine göre değişen fiyatları ve SİGORTA PARTNER AŞ‘den teklif alabileceğiniz yirmiden fazla sigorta şirketi olduğunu dikkate alırsanız..

Sizin için en iyisini, sizin beklenti ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlamak ve tüm sorularınızın açıklıkla cevaplanması, yıl içinde de, desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an sağlık ekibimizden destek alarak, sağlık sigortası sahibi olmak için sağlık ekibimize ulaşın. Sizi aramalarını bekleyin. Bu arada dilerseniz; Şirketimiz hakkında Google’da yapılmış yorumları inceleyin. Sağlıkla kalın.

Soru Sor
Whatsapp
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by