Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Bursa

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Bursa ile anlaşmalı hastanelerde ekonomik rakamlara tedavi olun. Teklif almak için uzman sağlık ekibimiz ile Hemen İletişime Geçin. 0(850) 346 1130

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Bursa

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Bursa ile SGK (Sosyal Güvelik Kurumu) ile anlaşmalı özel hastanelerde, Aksigorta AŞ. ile yapılmış özel şartlar dahilinde,15 TL SGK katılım payı dışında ücret ödemeden sağlık giderlerinizi ekonomik rakamlara mal edebilirsiniz. 0-55 yaş arası bireylerin faydalanabildiği Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Bursa, diğer tamamlayıcı sağlık sigortalarında olduğu gibi sosyal güvencesi olan bireyler tarafından kullanılabilmektedir. (Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Bursa)

Sosyal güvenceli çalışanın kendisi, eşi ve çocukları için satın alabileceği Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Bursa, Bursa’daki anlaşmalı özel hastanelerde ve Türkiye genelinde anlaşmalı olunan diğer hastanelerde kullanılabilir. (Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Bursa)

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Bursa ile, yalnız yatarak tedavi teminatı sahibi olabileceğiniz gibi, dilerseniz olası kaza ya da hastalık durumlarında kullanmak üzere ayakta tedavi teminatının da içinde olduğu bir tamamlayıcı sağlık sigortası satın alabilirsiniz. (Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Bursa)

Ak Sigorta Tss Bursa

Tamamlayıcı sağlık sigortalarında yaş sınırı, sigorta şirketlerine göre değişiklik gösterebilir. Genel olarak 0-60 yaş arasında faydalanılan tamamlayıcı sağlık sigortalarında bazı sigorta şirketleri yeni doğan bebeği hemen sigortalı yaparken bazı sigorta şirketleri bekleme süreleri ile teminatlarını oluşturabilmektedir. (Ak Sigorta Tss Bursa)

Genel sağlık sigortası kapsamında gençler, 18 yaşına kadar ebeveynlerinin sağlık güvencelerinden yararlanabilmektedir. Lise ve dengi okullardan mezun olan öğrenciler için maksimum yaş 20, üniversite mezunları için maksimum yaş 25’tir. Ayrıca öğrenciler, mezun oldukları tarihten itibaren 2 yıl boyunca prim ödemeden ücretsiz sağlık hizmetlerinden yararlanabilirler. Ancak yaş sınırı aşılmamalıdır. Genç bir üniversite mezunu 24 yaşında ise sadece 1 yıl primsiz sağlık hizmeti alabilir, 25 yaşına geldiğinde prim ödemek zorundadır. (Ak Sigorta Tss Bursa)

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Bursa ile 0-55 yaş arası herkes Ak Sigorta Tss Bursa sahibi olabilir. (Ak Sigorta Tss Bursa)

Ayrıca 0-18 yaş arası sağlık sigortalarında çocuklar ebeveylerinin sosyal güvenceleri üzerinden sigortalanabilmektedir. Ebeveyni olmadan bebeğin tek başına sağlık sigortalı olmasını sağlayan Tek Başına Çocuk Sağlık Sigortası ile ilgili detaylı bilgi almak için uzman sağlık ekibimiz ile Hemen İletişime Geçin. 0(850) 346 1130

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Bursa

Pandemi süreci ile birlikte tamamlayıcı sağlık sigortasına olan talepteki artış, sigortacıları farklı ürün içerikleri arayışına soktu. Bu süreçte hastalıkların teminat altına alınmasında büyük sorumluluk üstlenen sigorta şirketleri, artan talebe yeni ürün ve kampanyalarıyla cevap verdiler. Diğer yandan, pandemi konusunda öne çıkan ve büyük endişe yaratan sağlık sigortalarındaki maliyet yükselişinin, pandemi süreci stabilleştikçe düzenli hale gelmesi bekleniyor. (Ak Sigorta Tss Bursa)

Sigortalının yaşına ve yaşadığı şehre göre değişen tamamlayıcı sağlık sigortası ücretleri, taksitle ödeme kolaylığı ile poliçeleri ekonomik şartlara uyarlıyor. Bazı sağlık sigortası şirketleri kişiselleştirilmiş ürünler, geniş hastane ağları ve birçok ek hizmet ile diğer sağlık sigortası şirketlerinden öne çıkmaya çalışırken, bazı sağlık sigortası şirketleri de sigortalılarının yararına, en uygun fiyat ile yarışa dahil oluyor. Bu uygun fiyatlı sağlık sigortası yarışı, sigortalılara fayda sağlıyor. (Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Bursa)

20’den fazla anlaşmalı sigorta şirketinden, size uygun tamamlayıcı sağlık sigortası ücretlerini seçebileceğiniz teklifler için Hemen Bizi Arayın. 0(850) 346 1130 (Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Bursa)

Ak Sigorta Tss Ömür Boyu Yenileme Garantisi

Geçtiğimiz yıllarda önemini daha iyi anladığımız sağlığımız için, sağlık sigortası sahibi olmak daha da değer kazandı. Özel hastanelerde sağlık  harcaması maliyetleri giderek artıyor olsa da, ekonomik rakamlara sağlık hizmeti alabiliyor olmak oldukça avantajlı. Sadece pandemi dönemi için değil, olası kaza ve hastalık durumları için sahip olamamız gereken tamamlayıcı sağlık sigortası, devamlılığı açısından da oldukça önemli. (Ak Sigorta Tss Bursa)

Ortalama 3 yıl art arda aynı sigorta şirketinde sigortalı olarak (ki bu süre sigorta şirketlerine göre değişiklik gösterebilir) Ömür Boyu Yenileme Garantisine sahip olup, ilerleyen dönemlerde ortaya çıkabilecek olası hastalıklarınızı, rahatsızlıklarınızı şimdiden teminat altına alabilirsiniz. Ayrıca bekleme süresi olmadan hemen Ömür Boyu Yenileme Garantisi veren şirketlerin de bulunduğunu da bilmelisiniz. (Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Bursa)

Ayrıntılı bilgi için uzman sağlık ekibimizi arayabilir, size uygun sağlık sigortası için Teklif Alabilirsiniz. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Bursa Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by