Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar?

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar? Allianz sigorta için size uygun planda teklif almak için uzman sağlık ekibimizi Hemen Arayın. 0(850) 346 1130

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar?

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile anlaşmalı özel hastenelrde ek/fark ücret ödemek durumunda kalmazsınız. Yaşadığınız ile, ilçeye, sigortalı kişinin yaşına göre belirlenen sağlık sigortası poliçe tutarı, taksitle ödeme kolaylığı ile sigortalıların bütçelerini zora sokmadan, anlaşmalı özel hastanelerde sağlık hizmeti almasını sağlıyor. (Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar?)

Özellikle son dönemde, pandemi ile birlikte bireyler tamamlayıcı sağlık sigortasına taleplerini artırdılar. Pandemi sürecinde özel hastanelerde sağlık hizmeti almak isteyen sigortalılarımıza, Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası  ile ekonomik rakamlara sağlık sigortası için yardımcı olduk.

Siz de kendiniz,eşiniz, çocuklarınız ve diğer aile fertleri için avantajlı rakamlarla Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırın, %40′ a varan devlet desteği ile vergi avantajından faydalanın.

SGK’lı bireyler, Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi olduklarında anlaşmalı özel hastanelerde muayene olurken yalnızca 15 TL katılım payı ödemesi yaparlar. Bunun dışında ek ücret ödemesi yapılmazken, yatarak tedavilerinin %100 poliçe ile karşılanır. (Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar?)

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Özel Şartlar

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Özel Şartlar sigortacı tarafından düzenlenen, ürüne özel kuralları ve şartları içeren, sağlık sigortalarının ayrılamaz bir belgedir. Sigortacı ile sigortalının karşılıklı haklarının bulunduğu bu belge, poliçenizin yapılması ile sigortacınız tarafından size fiili belge ya da dijital ortam aracılığı ile iletilir.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Teminatı

Doğum sigortası poliçesinde hamilelikle ilgili sağlık giderlerinin karşılanabilmesi için teminat süresinin, bu teminatın poliçeye dahil edilmesinden itibaren en az 12 ay sonra tamamlanmış olması gerekir. Doğum sigortası kapsamındaki tüm masraflar, bu teminatın bir önceki yılda da seçilmesi ve ilk seçim yılında teminatla ilgili sağlık giderlerinin karşılanmaması koşuluyla uygundur. Yenileme zamanında; doğum teminatı kesintiye uğrar ve poliçede analık teminatı iade edilirse bekleme süresi yeniden başlar. (Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar?)

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Hastaneler Ankara

Ankara’daki anlaşmalı özel hastanelerde Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kullanabilirsiniz. Türkiye genelinden 600’ün üzerinde anlaşmalı kurumlar ağına sahip olan Allianz sigorta için size uygun planda teklif almak için uzman sağlık ekibimizi Hemen Arayın. 0(850) 346 1130

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, yatarak tedavilerde ameliyat ve günübirlik tedavileri, suni uzuv, tıbbi malzeme, evde bakım ve ambulans hizmetleri sağlarken, tercih edildiği takdirde ayakta tedavi ve/veya 12 ay bekleme süresi ile doğum teminatını da kapsamaktadır. (Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar?)

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı Neden Yaptırmalısınız?

Özel hastanelerdeki muayene ve muayeneye bağlı test ve tahlillerin ücretleri rahatsızlığınızai hastalığınıza göre değişiklik gösterir. Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırdığınızda;

  • Beklenmeyen sağlık giderlerine karşı hazırlıklı olursunuz.
  • 15 TL SGK katılımı ödeyerek, istediğiniz anlaşmalı hastanede muayene olabilirsiniz.
  • Muayene hakkı içinde test ve tahliller Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortasıile karşılanır. Ek ücret ödemezsiniz.
  • Dilediğiniz zaman doktorunuzu ve hastanenizi kolayca değiştirebilirsiniz.
  • Devlet desteğinden yararlanarak uygun fiyata sağlık sigortası sahibi olabilirsiniz.
  • E-devlet uygulaması üzerinde sağlık sigortasını ve detaylarını kolayca takip edebilirsiniz.
  • Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası 3 yıl art arda sağlık sigortalı olduğunuzda ÖBYG sahibi olursunuz ki bu ilerleyen yaşlarda sağlığınız için oldukça değerlidir.  (Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar?)

Tamamlayıcı ve özel sağlık sigortaları ile, anlaşmalı özel hastanelerde, oldukça ekonomik rakamlarla sahip olacağınız sağlık sigortaları, devlet desteği ile vergi avantajı da sağlar. Vergi avantajı, gelirinize göre ortalama %20 oranında maddi avantaj demektir.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Ömür Boyu Yenileme Garantisi

ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) Erken yaşlarda sağlık sigortası yaptırmanın en büyük avantajıdır. (Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar?)

Erken yaşta ya da sağlıklı bireylerde şirketlere göre değişen 3-4 yıl art arda aynı şirketten sigortalı kalınması durumunda ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) sahibi olursunuz ve sonrasında çıkan rahatsızlıklarının için ek ücret ödemesiniz. Doğumdan itibaren sağlık sigorta yaptırmanın en büyük avantajı ömür boyu yenileme garantisi değerlendirilirken olabildiğince az tanısı konmuş rahatsızlığınızın bulunmasıdır. Sağlık sigortası giderlerinizi karşılar ve siz de ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) avantajlarından faydalanmış olursunuz. 0(850) 346 1130

Sigorta Partner AŞ. olarak, 20’den fazla şirket ve 700’ün üzerinde memnun sigortalı yorumu ile size sağlık hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sağlık sigortası sürecinde tanıştığımız sigortalılarımızın diğer sigorta branşlarındaki ihtiyaçlarına, oto kaza branşında (Kasko, Trafik Sigortaları) içinde olması gereken teminatlar ve hizmet verdiğimiz 20’den fazla sigorta şirketi içinden sizin için en avantajlı olacak poliçe sunmaya çalışıyoruz. Detaylı bilgi için uzman sağlık ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.  Bizi Arayın.0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar? Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by