Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli? 700'ün üzerinde yorum ile Sigorta Partner AŞ. olarak tüm sigortacılık işlemleriniz için buradayız,Bizi Arayın.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile, Türkiye genelinde 600’den fazla anlaşmalı, özel ve en seçkin hastanelerde tedavi görebilir, sağlık güvecesinin karşılamadığı sağlık giderlerinizi uygun rakamlara mal edebilirsiniz. Ayrıca limitiniz bittiğinde veya kapsam dışı sağlık hizmetlerinden yararlanmak istediğinizde Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın indirimli fiyatlarından da yararlanabilirsiniz.
0-65 yaş arasındeki herkes Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile sağlık sigortası avantajlarından faydalanabilir. Siz de sağlığınızı güvence altın almak için kendiniz, eşiniz, çocuklarınız ve diğer aile bireyleri için tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırın. SGK ( Sosyal Güvenlik Kurumu) katılım payı ödemesi olan 15 TL dışında, anlaşmalı özel hastanelerde ek/fark ücret ödemeyin. (Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?)

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler İzmir

Yaşadığınız ile göre değişen primlerler sahip olabildiğiniz Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Ege’nin incisi İzmir’de de sıklıkla tercih edilmektedir. Anlaşmalı özel hastanelerde faydalanabildiğiniz Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile, muayenelerde sadece 15 TL katılım payı ödemesi yaparken, SGK  (Sosyal Güvenlik Kurumu) anlaşmalı hekiminizin isteyeceği test ve tahliller için de ek/fark ücret ödemesi yapmazsınız. (Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?)

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler İzmir bilgisi için, siz de hemen uzman sağlık ekibimizden Bilgi Alın. 0(850) 346 1130

Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)’nın teminat limitlerinin üzerine çıkan sağlık giderlerinizi anlaşmalı özel hastanelerde karşılayan, sizin adınıza ödeyen bir sigorta türüdür. (Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?)

Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Network Alternatifleri

Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda Turuncu ve Turuncu + olmak üzere iki ağ seçeneği vardır.

Turuncu Network: Tüm branşlarda SGK ile anlaşması olan sağlık kuruluşlarını içermektedir.

Turuncu + Network: Tüm branşlarda SGK ile anlaşması olan sağlık kuruluşlarının yanı sıra sadece belirli branşlarda SGK ile anlaşması olan özel hastaneleri de bünyesinde barındırıyor.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Diş Tedavisi

Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda diş teminatı asistans hizmet olarak sunulmaktadır. Diş bakım paketi ile yılda bir kez ücretsiz diş muayenesi, tartar ve diş röntgeni hizmetini ücretsiz alabilirsiniz. (Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?)

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Diş Tedavisi ile;

  • Diş hekimi muayenesi,
  • Diş taşı (tartar) temizliği,
  • Tek diş röntgen filmi ile ilgili sağlık giderleri, yılda bir kez ve %100 ücretsiz olarak karşılanmaktadır.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ömür Boyu Yenileme Garantisi

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ömür Boyu Yenileme Garantisi, erken yaşta yaptırılabilen bir sigorta türüdür. Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda 3 yıl art arda sigortalı kalarak Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) sahibi olursunuz.

Erken yaşlarda sağlık sigortası sahibi olmanızın en büyük avantajı ÖBYG(Ömür Boyu Yenileme Garantisi)’dir. Tanısı konulmuş hastalığınız yoktur ya da azdır ve bu sayede sonradan çıkabilecek olan hastalıklarınız için ek ücret ödemek durumunda kalmamış olursunuz.

Poliçeniz giderlerinizin %100’ünü karşılarken sizler de ÖBYG(Ömür Boyu Yenileme Garantisi)’nin ayrıcalıklarından faydalanırsınız. (Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?)

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Avantajları

Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile;

  • Muayenelerde yalnızca 15 TL katılım payı ödersiniz.
  • SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı doktorunuzun isteyeceği SGK karşılıklı test ve tahliller sağlık sigortası ile karşılanır.
  • Yatarak tedavi teminatı ile ameliyat, oda, refakatçi giderleri sağlık sigortası ile %100 karşılanır.
  • SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı tüm sağlık bölümlerinde muayene haklarınızı kullanırsınız.
  • Doktorunuzun unvanı dolayısı ile ek ücret ödemesi yapmazsınız.
  • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile ödediğiniz poliçe tutarının, gelirinize oranla %15 ila %40’ı arasındaki tutarı, devlet desteği ile vergi avantajı olarak geri almış olursunuz. (Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?)

Ayrıca Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile hamile kalmadan önce sağlık sigortası yaptırabilir, olası riskli gebelik profilinize önlem olarak rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 5 ay ve 18 ay bekleme süreli Modüler Sağlık Sigortası detaylı bilgisi için uzman sağlık ekibimiz ile iletişim geçin 0(850) 346 1130

20’den fazla anlaşmalı şirket ve 700’ün üzerinde memnun sigortalı yorumu ile Sigorta Partner AŞ. olarak danışanlarımıza sağlık hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm sigortacılık işlemleriniz için Bizi Arayın.

Soru Sor
Whatsapp
Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli? Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by