Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile anlaşmalı özel hastanelerde 15 TL SGK katılım payı ödemesi dışında, fark ödeme yapmazsınız. Detaylı bilgi için; 0(850) 346 1130

Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, kaza ya da hastalıklardan kaynaklanan sağlık sorunlarının tedavisi için yapılan sağlık harcamaları için maddi destek sağlayan bir sigortadır. SGK’lı olan ve 60 yaşın üzerinde olmayan herkes için Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yapılabilmektedir. 0-60 yaş arası bireylerin faydalanabildiği Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, 7 yaşından sonra çocuklarınızın tek başına sağlık sigortalı olmasına olanak sağlar. Ayrıca 14 günden büyük bebekler de ebeveynlerinin mevcut sağlık sigortalarına eklenerek sigortalanabilir.

Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası adıyla, anlaşmalı özel hastanelerde ve sağlık kurumlarında hizmet alabildiğiniz bir sağlık sigortası türüdür. SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)’lı kişilerin faydalanabildiği Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile anlaşmalı özel hastanelerde 15 TL SGK katılım payı ödemesi dışında, fark ödeme yapmazsınız. (Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?)

Yatarak tedavi teminatı ve ayakta tedavi teminatı+yatarak tedavi teminatı seçenekleri ile sahip olabileceğiniz Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, ekonomik rakamlar ile sağlık hizmeti almanızı sağlıyor. Ayakta tedavi, fizik tedavi, testler ve röntgen gibi sağlık giderlerini  kapsarken, hastane tedavisi ise hastanede yatmayı gerektiren durumları içeren yatarak tedavi teminatıdır. (Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?)

Tüm aile bireyleri için, bütçenize uygun sağlık sigortası teklifleri için uzman sağlık ekibimizi Hemen Arayın. 0(850) 346 1130

Mapfre Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Hastaneler

Tamamlayıcı sağlık sigortasının Türkiye’de ilk poliçelerini oluşturan Mapfre Sigorta, anlaşmalı hastaneler açısından da sigortalılarına oldukça geniş bir ağ sunuyor. Türkiye genelinde anlaşmalı özel hastanelerde sağlık hizmeti almanız için tek yapmanız gereken muayenelerde 15 TL olan SGK katılım payını ödemek.

Mapfre Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Hastaneler bilgisi için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar?

Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tutarı yaşa, cinsiyete, mevcut sağlık durumuna, önceki hastalıklara, diyabet ve kalp-damar hastalıkları gibi hastalıkların olup olmadığına ve medeni duruma bağlıdır. Yalnızca yatarak tedavi teminatı mı yoksa, yatarak tedavi teminatı+ ayakta tedavi teminatı da istiyor olup olmamanıza göre Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatı değişiklik gösterir. Bazı teminatlar standart tarifelerdir ve bazı teminatların sigortaya dahil olması durumunda sigorta fiyatı farklı olacaktır. Ayrıca ek ücret içermeyen, asistans hizmet olarak sunulan ek teminatlar da mevcuttur. Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ek teminatlar bunları içerir;

  • Acil Diş Tedavi Teminatı
  • Check-Up Teminatı

Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Avantajları

  • Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın bekleme süresi yoktur, tamamalayıcı sağlık sigortasından hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.
  • Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile ayakta tedavilerde yılda 10 muayene hakkınız vardır. Her muayenenin kendisini takip eden 10 gün içinde kontrol süreci hakkı mevcuttur.
  • Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, anlaşmalı kurum ağı açısından oldukça geniştir. Türkiye genelinde anlaşmalı kurum ve kuruluşlarda tamamlayıcı sağlık sigortasını kullanabilirsiniz.
  • Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile 7 yaş ve üzeri çocuklarınız tek başına sağlık sigortası sahibi olabilir. Doğumdan sonra 14 günün tamamlanması ile de bebeğiniz sizin var olan sağlık sigortanıza eklenerek, Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası avantajlarından faydalanabilir.
  • Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahipleri için tıbbi danışmanlık hizmeti ‘Bi Doktora Sor’ uygulaması mevcuttur ve sigortalılar diledikleri zaman bu hizmetten faydalanabilmektedir.
  • Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile, 3 yıl boyunca Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünü ile sigortaya devam etmesi sonucunda belirlenecek şartlar dahilinde “Ömür Boyu Yenileme Garantisi” sahibi olursunuz. (Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar?)

Ömür Boyu Yenileme Garantisi Ne İşe Yarar?

ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi), erken yaşlarda sağlık sigortası sahibi olan kişilerin en büyük avantajıdır. Erken yaşta, sağlıklı bireylerde ortalama 3 yıl art arda aynı şirketten sigortalı kalınması durumunda ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) sahibi olursunuz ve sonrasında çıkan rahatsızlıklarının için ek prim ödemesi yapmazsınız.

Doğumdan itibaren sağlık sigortası yaptırmanın en büyük avantajı ömür boyu yenileme garantisi değerlendirilirken olabildiğince az tanısı konmuş rahatsızlığınızın bulunmasıdır. Poliçeniz giderlerinizi tam olarak karşılar ve siz de ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) avantajlarından faydalanmış olursunuz. (Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar?)

Düzenli olarak 3 yıl üst üste sağlık sigortası yaptırdığınızda Ömür Boyu Yenileme Garantisi (ÖBYG) sahibi olursunuz ve çocuğunuzun sağlığı için geleceğe bir yatırım yapmış olursunuz.

Mapfre Sigorta’nın ürünlerinden biri olan ve sağlık giderlerinizi ekonomik bir rakama indirmek için oluşturulmuş Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teklifi almak için uzman sağlık ekibimizi Hemen Arayın. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by