Allianz TSS Anlaşmalı Hastaneler İzmir

Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler İzmir ile 15 TL SGK katılımı ödeyerek, istediğiniz anlaşmalı hastanede muayene olabilirsiniz. Detaylı bilgi için Bizi Arayın.0(850) 346 1130

Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler İzmir

Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler İzmir ile anlaşmalı özel hastenelrde ek/fark ücret ödemek durumunda kalmazsınız. Yaşadığınız ile, ilçeye, sigortalı kişinin yaşına göre belirlenen sağlık sigortası poliçe tutarı, taksitle ödeme kolaylığı ile sigortalıların bütçelerini zora sokmadan, anlaşmalı özel hastanelerde sağlık hizmeti almasını sağlıyor. (Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler İzmir)

Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler İzmir ile özel hastanelerde sağlık hizmeti almak isteyen sigortalılarımıza, Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile ekonomik rakamlara sağlık sigortası için yardımcı oluyoruz. 700’den fazla memnun sigortalı yorumlarımızı okumak için Tıklayın.

0-65 yaş arasındeki herkes Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile sağlık sigortası avantajlarından faydalanabilir. Siz de sağlığınızı güvence altın almak için kendiniz, eşiniz, çocuklarınız ve diğer aile bireyleri için tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırın. SGK ( Sosyal Güvenlik Kurumu) katılım payı ödemesi olan 15 TL dışında, anlaşmalı özel hastanelerde ek/fark ücret ödemeyin.

Siz de kendiniz, eşiniz, çocuklarınız ve diğer aile fertleri için avantajlı rakamlarla Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırın, %40′ a varan devlet desteği ile vergi avantajından faydalanın.

SGK’lı bireyler, Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler İzmir sahibi olduklarında anlaşmalı özel hastanelerde muayene olurken yalnızca 15 TL katılım payı ödemesi yaparlar. Bunun dışında ek ücret ödemesi yapılmazken, yatarak tedavilerinin %100 poliçe ile karşılanır. (Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler İzmir)

Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler İzmir Doğum Teminatı

Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler İzmir ile doğum sigortası poliçesinde hamilelikle ilgili sağlık giderlerinin karşılanabilmesi için teminat süresinin, bu teminatın poliçeye dahil edilmesinden itibaren en az 12 ay sonra tamamlanmış olması gerekir. Doğum sigortası kapsamındaki tüm sağlık giderleri, bu teminatın bir önceki yılda da seçilmesi ve ilk seçim yılında teminatla ilgili sağlık giderlerinin karşılanmaması koşuluyla uygundur. Yenileme zamanında; doğum teminatı kesintiye uğrar ve poliçede analık teminatı iade edilirse bekleme süresi yeniden başlar. (Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler İzmir Doğum Teminatı)

Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler İzmir’i Neden Yaptırmalısınız?

Özel hastanelerdeki muayene ve muayeneye bağlı test ve tahlillerin ücretleri rahatsızlığınızai hastalığınıza göre değişiklik gösterir. Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırdığınızda;

  • Beklenmeyen sağlık giderlerine karşı hazırlıklı olursunuz.
  • 15 TL SGK katılımı ödeyerek, istediğiniz anlaşmalı hastanede muayene olabilirsiniz.
  • Muayene hakkı içinde test ve tahliller Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler İzmir ile karşılanır. Ek ücret ödemezsiniz.
  • Dilediğiniz zaman doktorunuzu ve hastanenizi kolayca değiştirebilirsiniz.
  • Devlet desteğinden yararlanarak uygun fiyata sağlık sigortası sahibi olabilirsiniz.
  • E-devlet uygulaması üzerinde sağlık sigortasını ve detaylarını kolayca takip edebilirsiniz.
  • Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası 3 yıl art arda sağlık sigortalı olduğunuzda ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) sahibi olursunuz ki bu ilerleyen yaşlarda sağlığınız için oldukça değerlidir.  (Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler İzmir)

Tamamlayıcı ve özel sağlık sigortaları ile, anlaşmalı özel hastanelerde, oldukça ekonomik rakamlarla sahip olacağınız sağlık sigortaları, devlet desteği ile vergi avantajı da sağlar. Vergi avantajı, gelirinize göre ortalama %20 oranında maddi avantaj demektir.

Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler İzmir ile Ömür Boyu Yenileme Garantisi

ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) Erken yaşlarda sağlık sigortası yaptırmanın en büyük avantajıdır. (Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler İzmir)

Erken yaşta ya da sağlıklı bireylerde şirketlere göre değişen 3-4 yıl art arda aynı şirketten sigortalı kalınması durumunda ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) sahibi olursunuz ve sonrasında çıkan rahatsızlıklarının için ek ücret ödemesiniz. Doğumdan itibaren sağlık sigorta yaptırmanın en büyük avantajı ömür boyu yenileme garantisi değerlendirilirken olabildiğince az tanısı konmuş rahatsızlığınızın bulunmasıdır. Sağlık sigortası giderlerinizi karşılar ve siz de ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) avantajlarından faydalanmış olursunuz. 0(850) 346 1130

Sigorta Partner AŞ. olarak, 20’den fazla şirket ve 700’ün üzerinde memnun sigortalı yorumu ile size sağlık hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sağlık sigortası sürecinde tanıştığımız sigortalılarımızın diğer sigorta branşlarındaki ihtiyaçlarına, oto kaza branşında (Kasko, Trafik Sigortaları) içinde olması gereken teminatlar ve hizmet verdiğimiz 20’den fazla sigorta şirketi içinden sizin için en avantajlı olacak poliçe sunmaya çalışıyoruz. Detaylı bilgi için uzman sağlık ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Bizi Arayın.0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Allianz TSS Anlaşmalı Hastaneler İzmir Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by