Allianz TSS Ankara Anlaşmalı Hastaneler

Allianz Tss Ankara Anlaşmalı Hastaneler ile seçkin özel hastanelerde tedavi olabilir, %40'a varan devlet desteğinden faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Allianz Tss Ankara Anlaşmalı Hastaneler

Allianz Sigorta, Türkiye genelinde 600’den fazla anlaşmalı hastane ağı bulunan bir sağlık sigortası şirketidir. Allianz Tss ile seçkin özel hastanelerde tedavi olabilir, sağlık güvencenizin karşılamadığı sağlık giderlerinizi oldukça uygun rakamlara mal edersiniz. Limitiniz bittiğinde veya kapsam dışı bir sağlık hizmeti almak istediğinizde, Allianz Tss Ankara Anlaşmalı Hastanelerinde indirimli fiyatlardan da faydalanabilirsiniz.

Allianz Tss Ankara Anlaşmalı Hastaneler listesi 200’den fazla anlaşmalı özel hastane içerir ve 0-65 yaş arasında bireyler tarafından kullanılabilmektedir. (Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumları)

Yatarak tedavilerde kullanabildiğiniz, Allianz TSS ile anlaşmalı olmayan fakat SGK ile anlaşmalı olan özel hastanelerde kullanıma imkan sağlayan ek bir limitiniz bulunmaktadır.Ayakta tedavilerde SGK ile ve Allianz TSS ile anlaşmalı özel hastanelerde sağlık hizmeti alınabilmektedir. (Allianz Tss Ankara Anlaşmalı Hastaneler)

Muayenlerde sadece SGK katılım payı olan 15 TL ödemenin dışında, ek bir ödeme yapılmaz. Olası kaza ya da rahatsızlık durumunda hastane yatışları Allianz Tss Ankara ile Allianz sigorta tarafından karşılanır.

Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumları

Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumlarında sağlık giderleriniz, poliçenizin özel şartları dahilinde Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tarafından sizin adınıza karşılanır. Kurumların anlaşmalı hastaneler listesinde yer alması, kuruluşların Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tarafından tavsiye edildiği anlamına gelmez ve Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, bu kuruluşların hizmetlerinin kalitesini ve tıbbi sonuçlarını garanti etmez. (Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumları)

Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumlarının listesine bakabilir, size en uygun sağlık kuruluşundan sağlık hizmeti alabilirsiniz. Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumları aracılığıyla SGK ile anlaşmalı özel hastaneler ve özel sağlık kurumları ile ilgili detaylı bilgi için Hemen Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Allianz Tss Ankara Ömür Boyu Yenileme Garantisi

ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi), aynı sağlık sigortası şirketinde ortalama 3 yıl (süre sigorta şirketine göre değişiklik gösterir) art arda sigortalı kalarak elde edilebilen bir haktır. (Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Allianz Tss Ankara ile erken yaşlarda sigortalı olmanızın en büyük avantajı ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi)’dir. Tanısı konulmuş hastalıklarınızın olmayışı ya da azlığından dolayı sonradan çıkabilecek olan hastalıklarınız için ek ücret ödemek durumunda kalmazsınız. (Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumları)

Allianz Tss Ankara sağlık giderlerinizin %100’ünü karşılarken sizler de ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi)’nin ayrıcalıklarından faydalanırsınız. (Allianz Tss Ankara Anlaşmalı Hastaneler)

Allianz Tss Ankara ile Devlet Desteği Alın

Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları, işverenler.. Geliri üzerinden vergi ödeyen herkes, devlet destekli vergi avantajından faydalanabilir. Gelir durumunuza göre vergi avantajından %15 ile %40 arasında olan bir oranla yararlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek bir şey var ,o da sağlık sigortası poliçenizi çalıştığınız yerin muhasebe bölümüne vermektir. Kendiniz, eşiniz ya da çocuğunuz için yaptıracağınız sağlık sigortası ile siz de devlet desteğinden faydalanın. (Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumları)

Detaylı bilgi için uzman sağlık ekibimiz ile Hemen İletilime Geçin. Memnun sigortalı yorumlarımız için Tıklayın. 0(850) 346 1130

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, yatışlarınızı limitsiz olarak karşılar. Ayakta tedavilerde anlaşmalı özel hastanelerde seçiminiz ile 4 ila 10 muayene hakkınız olur. Röntgen, Laboratuvar tetkikleri, İleri tanı yöntemleri (MR, Tomografi, Ultrason,EKG ve Biyoksiler), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (Anlaşmalı Kurumlarda 30 seans limitli) olarak ayakta tedavi teminatı kapsamındadır. (Allianz Tss Ankara Anlaşmalı Hastaneler)

Allianz Tss Ankara Çocuk Sağlık Sigortası

Sağlık sigortaları şirketlere göre değişen yaş sınırları içermektedir. Özel sağlık sigortalarında çocuk tek başına sigortalı olamamaktadır. Anne ya da babanın, en azından yatarak tedavi teminatı satın alarak çocuğunun sağlık sigortası için sigortalı olması gerekmektedir. Tamamlayıcı sağlık sigortasında (Tss) işleyiş bundan farklıdır. Bazı sigorta şirketleri çocukları ebeveyleri ile sigortalı yapabiliyorken, bazı sigorta şirketleri bebeğe tek başına sağlık sigortası yapabilmektedir. (Allianz Tss Ankara Anlaşmalı Hastaneler)

Bebeğinize doğumundan sonra 15 günlük olması ile Allianz Tss Ankara Çocuk Sağlık Sigortası yaptırabilirsiniz. 15 günlükten 6 yaşına kadar çocuklar ebeveynleri ile birlikte sigortalanma şartı ile Allianz Tss Ankara Çocuk Sağlık Sigortasından faydalanabilirler. (Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumları)

Soru Sor
Whatsapp
Allianz TSS Ankara Anlaşmalı Hastaneler Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by