Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile %40'a varan devlet destekli vergi avantajından faydalanabilir, muayenelerde sadece 15 TL ödeyebilirsiniz. Bizi Arayın.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, anlaşmalı özel hastanelerde, özel şartlar çerçevesinde SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) tarafından karşılanan sağlık giderlerinizden oluşan fark ücretlerini karşılayan bir sağlık sigortasıdır. Yatarak tedavi teminatı ile, SGK anlaşmalı özel hastanelerde olası kaza ya da ameliyatlarınız için ödeme yapmazsınız. Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası,yatışlarınızı limitsiz olarak karşılar. Ayakta tedavilerde anlaşmalı özel hastanelerde seçiminiz ile 4 ila 10 muayene hakkınız olur. Röntgen, Laboratuvar tetkikleri, İleri tanı yöntemleri (MR, Tomografi, Ultrason,EKG ve Biyoksiler), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (Anlaşmalı Kurumlarda 30 seans limitli) olarak ayakta tedavi teminatı kapsamındadır. (Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Bekleme Süresi

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Bekleme Süresi, hastane tedavilerinde Sağlık Bakanlığı tarafından tanımlanan kırmızı bölge durumları hariç olmak üzere, tüm hastane tedavileriniz, tüm fizik tedavi ve rehabilitasyon giderleriniz sigortanızın başlangıcından 3 ay sonra olarak belirlenmiştir. (Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Anlaşmalı özel hastanelerde kullanabildiğiniz Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile 3 yıl art arda sigortalılık döneminden sonra Ömür Boyu Yenileme Garantisi elde edersiniz. ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) hak ettiğinizde, hak ediş tarihiniz sonrası oluşabilecek tüm hastalıklarınız Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tarafından anlaşmalı özel hastanelerde karşılanır ve siz tanı tedavi ve hastane yatışı gibi hizmetler için ek ücret ödemezsiniz. Bu hakkı ne kadar erken elde ederseniz o kadar avantajınıza olur.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastanelerde sağlık giderleriniz, poliçeniz dahilinde Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tarafından sizin adınıza karşılanır. Kurumların anaşmalı hastaneler listesinde yer alması, kuruluşların Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tarafından tavsiye edildiği anlamına gelmez ve Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, bu kuruluşların hizmetlerinin kalitesini ve tıbbi sonuçlarını garanti etmez. (Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler listesine bakabilir, size en uygun sağlık kuruluşundan sağlık hizmeti alabilirsiniz. Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler aracılığıyla SGK ile anlaşmalı özel hastaneler ve özel sağlık kurumları ile ilgili detaylı bilgi için Hemen Bizi Arayın.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Ankara

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Ankara’da 200’den sağlık hizmeti alabileceğiniz kurum içermektedir. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile muayenelerde 15 TL öderken, yatarak tedavilerde bir üst limit bulunmamaktadır. (Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)’lı olan ve SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) prim borcu olmayan çalışanlar, emekliler ve yakınları (eşi/çocuğu) 0-65 yaş arasında yararlanabilmektedir.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler İstanbul

Türkiye genelinde 600’den fazla anlaşmalı hastane ağına sahip olan Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile seçkin özel hastanelerde tedavi olabilir, sağlık güvencenizin karşılamadığı sağlık giderlerinizi oldukça uygun rakamlara mal edersiniz. Limitiniz bittiğinde veya kapsam dışı bir sağlık hizmeti almak istediğinizde, Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastanelerinde indirimli fiyatlardan da yararlanabilirsiniz.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler İstanbul için kurum bilgisini uzman sağlık ekibimizden alın. 0(850) 346 1130

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda Ömür Boyu Yenileme Garantisi

ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi), aynı sağlık sigortası şirketinde ortalama 3 yıl (süre sigorta şirketine göre değişiklik gösterir) art arda sigortalı kalarak elde edilebilen bir haktır. (Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile erken yaşlarda sigortalı olmanızın en büyük avantajı ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi)’dir. Tanısı konulmuş hastalıklarınızın olmayışı ya da azlığından dolayı sonradan çıkabilecek olan hastalıklarınız için ek ücret ödemek durumunda kalmazsınız.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sağlık giderlerinizin %100’ünü karşılarken sizler de ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi)’nin ayrıcalıklarından faydalanırsınız. (Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda Devlet Desteği Nedir?

Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları, işverenler.. Geliri üzerinden vergi ödeyen herkes, devlet destekli vergi avantajından faydalanabilir. Gelir durumunuza göre vergi avantajından %15 ile %40 arasında olan bir oranla yararlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek bir şey var ,o da sağlık sigortası poliçenizi çalıştığınız yerin muhasebe bölümüne vermektir. Kendiniz, eşiniz ya da çocuğunuz için yaptıracağınız sağlık sigortası ile siz de devlet desteğinden faydalanın.

Detaylı bilgi için uzman sağlık ekibimiz ile Hemen İletilime Geçin. Memnun sigortalı yorumlarımız için Tıklayın.

 

 

 

Soru Sor
Whatsapp
Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by