Anadolu Sigorta Doğum Teminatı

Anadolu Sigorta Doğum Teminatı Avantajları

Anadolu Sigorta Doğum Teminatı

Anadolu Sigorta Doğum Teminatı , ülkemizin köklü sigorta şirketlerinden olan… Markasına duyulan güven ile çok tercih edilen, Anadolu Sigorta AŞ’nin sağlık sigortalılarına sunduğu ek bir teminattır. Doğum teminatını sağlık sigortanızla birlikte almak için öncelikle, gebelik planlamanızı, doğum için tercih ettiğiniz özel hastaneleri ve süreci dikkatle gözden geçirmek gerekir. Sağlık yetkililerimiz, size bu konuda destek olmaya hazır. (0850) 346 11 30 ‘dan dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Anadolu Sigorta Doğum TeminatıAnadolu Sigorta Doğum Teminatı Bekleme Süreleri

Anadolu Sigorta Aş, sigortalılarına özel sağlık sigortası ve beraberinde sadece SGK anlaşmalı özel hastanelerde yararlanabileceğiniz, Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası olmak üzere iki seçenek sunar.

SGK anlaşmalı olmayan, Memorial, Acıbadem, Ankara’da  Bayındır, Tobb Etü , Bursa’da  Jimer , Pembe Mavi ve diğer illerde çok sayıda SGK anlaşması olmayan özel hastanede hizmet almak için özel sağlık sigortalarımızı tercih edebilirsiniz.

SGK anlaşmalı olarak hizmet veren, Medical Park, Medicana Liv Hospital gibi ulusal hastane grupları ve bulunduğunuz ilde, tercih ettiğiniz diğer SGK anlaşmalı özel hastaneler için de, Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmanızı öneriyoruz.

Anadolu Sigorta Doğum TeminatıBekleme Süresiz Doğum Teminatı

Sigortalılarımızın tercihleri, doğumu planladıkları süre, hamilelik sürecinin başlayıp, başlamadığı doğum paketleri için onlarca farklı alternatife sahip olmanızı sağlar. Bunlara bakarak sağlık ekibimiz size; Sizin için en uygun sağlık sigortası ve doğum paketini önerecektir. Hemen bilgi almak için (0850) 346 11 30’dan ulaşabilirsiniz.

Hamilelik süreciniz henüz başlamamış ve…

Hamile kalmak için birkaç ay beklemek istemiyorsanız... Size hamilelik sürecinizin başlaması için hiç bir bekleme süresi uygulanmayan doğum sağlık sigortalarımız hakkında bilgi verebiliriz.

Sağlık ekibimizin size en kısada geri dönüş yapması için; Şimdi bilgi isteyin.

Anadolu Sigorta Doğum TeminatıAnadolu Bireysel Sağlık Sigortası Doğum Teminatı

Anadolu Bireysel Sağlık Sigortası Doğum Teminatı’ndan yararlanmak için öncelikle sizin için bir özel sağlık sigortası teklifi hazırlamamız ve doğum teminatı eklememiz gerekiyor.

Anadolu Bireysel Sağlık Sigortası Doğum Şartları

Anadolu Sigorta Sağlık Sigortası Doğum Teminatının aktif olup, gebeliğe bağlı muayeneler, tahliller ve doğumu karşılayabilmesi için ilk sigortalılık döneminizi tamamlayıp, sağlık sigortanızı yenilemiş olmanız gerekiyor. Böylece Anadolu Sağlık Sigortası Doğum Teminatı aktif olur ve sağlık harcamalarınızı karşılamaya başlar.

Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Teminatı

Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Teminatı, tamamlayıcı sağlık sigortası teminatına ek primle eklenebilen  özel bir teminattır. SGK anlaşmalı özel hastanelerde geçerlidir. Hastane tercihinize göre Anadolu Sigorta’nın sunduğu anlaşmalı özel hastane ağı (network)’ndan bir tercihte bulunmalısınız. (ÖR: A, B  Network)

Sağlık hizmetlerinizde yararlanmak istediğiniz hastanenin bulunduğu network’e göre sigorta şirketi, kullanmayacağınız, hizmet almayacağınız hastaneleri listeden çıkartarak çok daha uygun yıllık primlerle sağlık sigortası yaptırmanızı sağlar.

Tercih ettiğiniz anlaşmalı hastane ağını kapsayan bir tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatı almak için hemen sağlık ekibimizden teklif isteyin. Sağlık sigortanıza Bekleme süresiz doğum teminatı ekleyebiliriz.

Anadolu Sigorta Doğum TeminatıAnadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Teminatı Kapsamı

Anadolu Sigorta Doğum Teminatı bekleme süresi olmadan sunulur. Satın aldığınız tarihte hamilelik sürecinizin henüz başlamamış olması esastır. Bu şartlarla satın aldığınız tamamlayıcı sağlık sigortasının doğum teminatı, hamilelik süreciniz başlar başlamaz aktif olur ve herhangi bir bekleme süresi olmaksızın gebeliğe bağlı sağlık harcamalarınızı karşılar.

Bekleme süresi uygulanmayan Anadolu Sigorta Doğum Teminatı, o kadar ekonomik fiyatlarla sunulur ki; Takibinizin yapılmasını ve doğumunuzu yapmak istediğiniz anlaşmalı özel hastanenin fiyatlarını öğrendiğinizde, neredeyse size sağlayacağı %50 fiyat avantajından  bahsedebiliriz.

Anadolu Sigorta Doğum TeminatıAnadolu Sigorta Doğum Teminatı Devlet Desteği

Ülkemizde, sağlık sigortası yaptıranlar, vergi avantajı sayesinde %15 ile %40 arasında değişen gelir vergisi basamakları oranları doğrultusunda devlet desteğinden yararlanırlar. Kamu yada özel sektörde ücretli olarak çalışanlar ile iş yeri sahipleri… Kendileri,  çocukları ve/veya eşleri için yaptırdıkları sağlık sigortası primleri üzerinden %40’a kadar, gelire göre değişen oranlarda  devlet desteği alır. Bu; Sağlık sigortası harcamalarınızın bu oranlarda daha da ekonomik maliyetleri demektir.

Taksitle de kolaylıkla ödeyeceğiniz tamamlayıcı sağlık sigortanızı uzun yıllar devam ettirmek isterseniz, kazanılmış haklarınızla birlikte; Anlaşmalı özel hastanelere sadece 15TL SGK katılımı ödeyerek hizmet alırsınız.

  • Yakın zamanda hamilelik planlıyorsanız, avantajlı bir tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi almak için Hemen Sağlık Ekibimize Ulaşın.
  • Doğum teminatlı teklifinizi inceleyin. Muayene haklarınız ve tahliller ve doğum hakkında detaylı bilgi alın.
  • Sağlık sigortası primlerinizi tercih ettiğiniz anlaşmalı hastane ağına göre belirleyin ve vade farksız taksit seçeneği ile ödeyin.
  • Yıllık ortlama %20 oranındaki Devlet Desteği ile; Çok daha ekonomik fiyatlara maal edeceğiniz Anadolu Sigorta Doğum Teminatı’ndan en iyi şartlarda hizmet alın.

Sağlıkla kalın.

Soru Sor
Whatsapp
Anadolu Sigorta Doğum Teminatı Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by