Acıbadem Doğum Paketi 2021

Acıbadem Doğum Paketi

Acıbadem Doğum Paketi, özellikle Acıbadem Hastanesi ‘nde doğum yapmak isteyen anne adaylarımızın, hamilelikten 5-6 ay öncesinde satın alması gereken, doğum teminatlı bir sağlık sigortası olarak bilinirdi.  2020 yılı itibari ile hamileyken de yapılabilen Acıbadem Doğum Sigortası anne adaylarımız için bir fırsat oldu.

Acıbadem Doğum PaketiAcıbadem Doğum Sigortası (Hamileyken Alın!)

Acıbadem Doğum Sigortası , doğum harcamalarınızı karşılayan bir sağlık sigortasıdır. Tercih ettiğiniz plan ve hamilelik haftanıza bakarak. (hamilelik öncesi yada hamileyseniz) Alternatif doğum sigortası planlarını inceleyebilirsiniz.

Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum

Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Planı için; Daha önce bildiklerimizden farklı olarak… Tamamlayıcı sağlık sigortasına ek olarak alınabilen doğum teminatı sayesinde BUPA Acıbadem Sigorta Anlaşmalı Hastanelerinden yararlanabilirsiniz. Muayene, tahliller ve doğum yada sadece doğum eyleminiz için TSS+Doğum teminatı alabilirsiniz. Vergi avantajıyla sağlanan %30 devlet desteği, doğum yapmayı planladığınız özel hastanelerin fiyatlarıyla kıyaslandığında Acıbadem Doğum Paketi çok avantajlıdır. Hemen bilgi alabilirsiniz.

Acıbadem Özel Sağlık Sigortası Doğum

Acıbadem Özel Sağlık Sigortası Doğum Planında ise; Hamilelik süreciniz henüz başlamadan kısa bir süre önce satın alınabilen, Acıbadem Hastanesi yada anlaşmalı diğer hastanelerde yararlanabileceğiniz bir doğum planından bahsedebiliriz. SGK anlaşması olmayan özel hastanelerin, bulundukları il ve ilçeye göre değişen fiyatlarına bakarak, hamileliğinizi planlamak en iyi seçenektir. Dilerseniz hamileyken de satın alabileceğiniz doğum sağlık sigortalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Acıbadem Doğum PaketiAcıbadem Doğum Sigortası Şartları

Acıbadem Doğum Sigortası Şartları, hamilelik planınıza, doğum yapmak istediğiniz hastaneye ve ile göre farklılık gösterir. Örneğin henüz hamilelik süreci başlamamış bir anne adayımızın Acıbadem Hastanesi’nde doğum yapmak istemesi ile; Yine hamilelik süreci başlamamış olan başka bir anne adayımızın Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında SGK anlaşmalı özel bir hastanede doğum tercihi, poliçe kapsamı anlamında farklı seçenekler sunar.

Son dönemde, hamileyken alınabilen Acıbadem doğum paketi seçenekleri ve diğer sigorta şirketlerindeki hamilelik planları için sağlık ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Acıbadem Doğum PaketiAcıbadem Doğum Sigortası Fiyatları

Sektörün lider sigorta şirketlerinden BUPA Acıbadem Sigorta, çok sayıda sağlık sigortası alternatifi ile beklentilerinizi karşılayacak planlar sunar. Acıbadem Doğum Paketi için, ihtiyaçlarınıza göre birkaç seçenek ile, karar vermenizi kolaylaştırabiliriz.

  • Hamilelik öncesinde alınan ACIBADEM Hastanesinde doğum paketi
  • Hamilelik öncesinde alınan diğer özel hastaneler için doğum paketi
  • Hamilelik öncesinde alınan SGK anlaşmalı özel hastaneler için doğum paketi
  • Hamileyken alınabilen ACIBADEM Hastanesi’nde geçerli doğum paketi.

Gördüğünüz gibi; Acıbadem Doğum Sigortası Fiyatları, sizin tercihinize göre farklı planlarla sunulur ve fiyat avantajı sağlar. İhtiyacınız olanı en doğru fiyata, istediğiniz zaman alırsınız. Sizin ihtiyaçlarınızı birlikte belirlemek, doğum paketi kapsamı ve fiyatlarını hemen öğrenmek için sağlık ekibimizden destek ve bilgi alabilirsiniz. Acıbadem doğum sigortası ücretleri , vergi avantajı ile ortalama %20 oranında Devlet Desteği sağlar. Böylece sağlık sigortanızı aynı oranda daha ekonomik fiyata maal edersiniz.

Acıbadem Doğum PaketiAcıbadem Doğum Sigortası Yaptıranlar

Acıbadem Doğum Sigortası Yaptıranlar, hamilelik süreci için oldukça avantajlı bir fiyata sahip olurlar. Sağlık sigortalarında uygulanan vergi avantajı desteği ile, kamu yada özel sektör çalışanları, iş yeri sahipleri ve şirketler… Ödenen sağlık sigortası primleri üzerinden %15 ile %40 arasında değişen oranlarda Devlet Desteğinden yararlanırlar. Acıbadem ayrıcalıkları ve sağlık sigortası konforuna sahip olur. Sağlık sigortalarını ise taksitle kolaylıkla öderler.

Acıbadem Hastanesi Doğum Sigortası hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için hemen sağlık ekibimizi arayın, size en yakın anlaşmalı özel hastanedeki fiyatlar ve avantajlardan haberdar olun.  Hamileyseniz doğum sigortası Acıbadem Doğum Paketleri ‘ni tercih edin.

Acıbadem Doğum PaketiAnkara Acıbadem Doğum Sağlık Sigortası

Ankara Acıbadem Doğum Sağlık Sigortası , sıklıkla talep aldığımız bir konu. Ankara’da özellikle doğum için tercih edilen hastaneler arasında sırasıyla Liv Hospital Ankara, Memorial, Acıbadem Ankara Hastanesi, Bayındır, Medicana, Koru Çukurambar ve VM Medical Ankara (Keçiören) gibi hastaneleri sayabiliriz. Bu sıralamanın bir hizmet veya kalite standardına göre olmadığını hatırlatmak isteriz.

Hastanelerin SGK anlaşması olması halinde doğum fiyatları ve haliyle doğum paketi fiyatlarımızın daha ekonomik oluşu, SGK anlaşmalı hastanelerin öncelikli tercih  sebebiyken, SGK Anlaşması olmayan hastanelerde fiyatlar bir miktar daha yüksek olsa da, anne adaylarımızın doktor ve hastane tercihi önemlidir.

Çocuk Sağlık Sigortası

Doğum sürecinde, bir doğum paketi satın almanın, devlet desteğinden yararlanmanın ve ek ücretler ödemiyor olmanın rahatlığını yaşayan ailelerimiz… Doğum yaklaştığında bebekleri için sağlık sigortası araştırmaya başlıyor.

Bu oldukça önemli ve zamanlamasının doğru yapılması gereken bir konu.. Çocuklar için sağlık sigortası her ne kadar doğumdan sonra yapılabilir olsa da…  Bebeğinize bazı hakların kazandırılması için henüz doğum öncesinde bazı adımlar çok faydalı olacaktır. Sağlık ekibimiz size bu konuda deste kolacaktır. Hemen Bilgi Alın.

Soru Sor
Whatsapp
Acıbadem Doğum Paketi 2021 Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by