Avivasa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Avivasa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası. Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırın, ekonomik rakamlara, özel hastanelerde sağlık hizmeti alın. Detaylı bilgi için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

AvivaSa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

AvivaSA , bireysel emeklilik, hayat sigortaları, ferdi kaza sigortaları gibi bireysel sigortacılıkta hizemt veren bir şirketken artık sağlık sigortası alanında da hizmet vermeye başlamıştır. Alanının öncü sigorta şirketlerinden Acıbadem Sigorta ile ortaklık kurun AvivaSa, AvivaSA hizmet kalitesiyle Acıbadem sigorta ürünleri sunacak. (Avivasa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Sağlık Sigortası Yaptırmak İçin Bazı Nedenler

Sağlık sigortası sizi beklenmedik, yüksek tıbbi masraflardan korur. Hiç kimse hastalanmayı yada başına ani kötü bir sağlık durumu gelmesini istemez, ancak bu her zaman mümkün olamayabilir. Günümüzde özel hastanelerde kırık bir bacağın sağlık giderleri yüksek rakamlara mal olabilir. Hastanede iki gün yatışınız için dahi yüksek rakamlar ödemeniz gerekebilir. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Geçen Hastaneler)

Her tıbbi hizmetin ücretini kendiniz ödüyorsanız, sağlığınız için en iyi karar sağlık sigortası yaptırmak olacaktır.

  • Sağlık sigortası yaptırarak beklenmeyen sağlık harcamalarına hazırlıksız yakalanmazsınız.
  • Muayeneleriniz yalnıza 15 TL SGK katılımı ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar)
  • Gerekli görüldüğü takdirde doktor ve hastane değiştirme hakkınız vardır.
  • E-devlet yoluyla sağlık sigortanızın takibini yapabilirsiniz. (Avivasa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)
  • Devlet desteği ile sigortamızdan cüzi bir miktara yararlanabilirsiniz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ameliyatı Karşılar Mı)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tercih ettiğinizde SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşması olan özel hastanelerden sağlık hizmeti alabilirsiniz. Seçtiğiniz özel hastanenin SGK anlaşmalı pediatri doktorundan randevu alabilir, test ve tetkikleriniz için artı bir ücret ödemeden sadece 15 TL katılım payı ile karşılayabilirsiniz. Bu oldukça ekonomiktir. Çocuk sağlık sigortası satın almadan birkaç hastane ziyaretinizde ödeyeceğiniz tutara 1 yıl içinde kullanabileceğiniz 10 doktor muayenesine kadar faydalanmış olursunuz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Geçen Hastaneler)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar?

Pandemi dönemi ile birlikte tamamlayıcı sağlık sigortasının önemi artmıştır. Sağlık sigortası şirketleri tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak yeni ürünler ortaya çıkarmaktadır. Sağlığın her şeyden daha önemli olduğu konusunda yaygın bir bilinçle, tamamlayıcı sağlık sigortası çok yüksek bir öncelik haline gelmiştir. (Avivasa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)
Periyodik olarak ve küçük bir maliyetle ödenen tamamlayıcı sağlık sigortası, artan bu ihtiyaç nedeniyle zaman içinde daha kapsamlı hale gelmiştir. Anlaşmalı özel hastanelerde SGK farkı ödemeden muayene, tahlil ve tetkikler yapmanızı, hastanede veya ayakta tedavi görmenizi, özel hastanelerde ambulans hizmetinden yararlanmanızı sağlayan tamamlayıcı sağlık sigortası, sigortalının yaşına ve yaşadığı ile göre değişen primlerle satın alınabilmektedir. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar)
20’den fazla anlaşmalı sigorta şirketinden sizin ve aileniz için en uygun tamamlayıcı sağlık sigortası teklifini, Hemen Uzman Sağlık Ekibimizden Alın. 0(850) 346 1130

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Geçen Hastaneler

Türkiye’de 2013 yılında kullanılmaya başlanan tamamlayıcı sağlık sigortasına ilgi ve talep her geçen gün giderek artıyor. Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıran bireyler, şirketlere göre değişen, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı özel hastanelerde herhangi bir ek/fark ücret ödemeden tüm tedavilerini yaptırabiliyor. (Avivasa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Tamamlayıcı sağlık sigortası, işçi, işveren, memur gibi SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki çalışanlar için uygun bir özel sağlık sigortası şeklidir. Bu sigortaya sahip olanlar SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı tüm hastaneleri kullanma hakkına sahiptir. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ameliyatı Karşılar Mı)

Tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamında olmayan veya SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı özel hastanelerdeki ücretleri aşan tüm sağlık giderlerini kapsar. Başka bir deyişle, sigorta, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kişinin tedavi gördüğü özel hastaneye ödediği maliyetten herhangi bir fark tahakkuk ettirir. Bu sayede tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi, sağlık giderleri için ek bir ödeme yapmamış olur. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ameliyatı Karşılar Mı)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Geçen Hastaneler hakkında detalı bilgi için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ameliyatı Karşılar Mı?

Tamamlayıcı sağlık sigortasında yatarak tedavi teminatı ve ayakta tedavi teminatı sağlık sigortası teminatları içindedir. Ayakta tedavilerde, şirketlere göre değişen limitler bulunmaktadır. Ancak yatarak tedavi teminatında herhangi bir üst limit bulunmamaktadır ve ameliyat giderleri %100 karşılanmaktadır. (Avivasa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Ameliyat sırasında oda ve refakatçi giderleri, yemek giderleri, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz giderleri gibi sağlık giderleri de tamamlayıcı sağlık sigortası teminatları içindedir. Yalnızca küçük cerrahi müdahaleler, evde bakım giderleri, suni uzuv ve tıbbi malzemeler gibi giderler sigorta şirketlerine göre sağlık sigortası poliçesi limitlerinde karşılanabilir ya da karşılanmaz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Geçen Hastaneler)

Tamamlayıcı sağlık sigortasında ameliyatın karşılanmasının en ana kuralı, ameliyat için gelişen hastalığın, sağlık sigortası yapılan dönem öncesine dayanmamasıdır. Sigortalılık döneminizden sonra gelişen hastalıklarınız için tamamlayıcı sağlık sigortası ameliyatı karşılar. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Kadar)

Soru Sor
Whatsapp
Avivasa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by