Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile muayenelerde 15TL ödeyin, anlaşmalı özel hastanelerde ek ücret ödemeden sağlık hizmeti alın. 0850 346 1130

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile muayenelerde 15TL ödeyin, anlaşmalı özel hastanelerde ek ücret ödemeden sağlık hizmeti alın. 0850 346 1130

ANLAŞMALI HASTANELERİ İNCELEYİN

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, 0-65 yaş arası kişilerin faydalanabildiği bir tamamlayıcı sağlık sigortasıdır. SGK’lı kişilerin sahip olabildiği tamamlayıcı sağlık sigortası, anaşmalı özel hastanelerde kullanılabilmektedir. Muayenelerde sadece 15 TL ödediğiniz Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile ayakta tedavilerde yılda 10 muayene hakkınız olur. Muayene hakkı içinde test ve tahliller, olsa hastane yatışlarınızda oda, refakatçi giderleri Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tarafından karşılanır. (Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile anlaşmalı özel hastanelerde Anadolu Sigortalı olmanın ayrıcalıklarını, ekonomik rakamlarla sağlık hizmeti alarak yaşayın. SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde muayene, tetkik ve tedavi giderleriniz için ek/fark ücreti ödemezken, ödediğiniz pliçe tutarı üzerinden de vergi avantajından faydalanırsınız. (Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler bilgisi için uzman sağlık ekibimizi Hemen Arayın. 0(850) 346 1130

Anadolu Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Teminatı

Anadolu Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Teminatı, Anadolu Sigorta’nın sunduğu ek bir teminattır. Anadolu Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ sahip anne adaylarının var olan sağlık sigortalarına ek teminat olarak satın alabildikleri doğum teminatı, özel ve genel şartlar dahilinde hamilelik süresince muayeneleri, test ve tetkikleri, doğumu, doğumda anestezi, oda ve refakatçi giderlerini kapsar. (Anadolu Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Hastane ve doktor seçme şansınızın olduğu Anadolu Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı, anlaşmalı özel hastanelerin SGK ile anlaşmalı kadın doğum doktorlarında kullanabilirsiniz. Muayenelerde sadece 15 TL öderken, rutin hamilelik test ve tahlilleri için ek ücret ödemesi yapmazsınız. Hamile kalmadan kısa bir süre önce sahip olabileceğiniz Anadolu Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Teminatı ile, siz de aile bütçenizi zorlamadan anlaşmalı özel hastanelerde hamilelik ve doğum sürecinizi huzurla geçirin. (Anadolu Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Yakın zamanda hamilelik planlıyorsanız, adınıza hazırlanan Anadolu Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Teminatı teklifi için uzman sağlık ekibimizi Hemen Arayın. 0850 346 1130 (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Sünneti Karşılarmı)

Anadolu Hayat Tamamlayıcı Sağlık Ek Hizmetler

Anadolu Hayat Tamamlayıcı Sağlığın Ek hizmetleri bulunmaktadır.

Tüp Bebek Teminatı

Tamamlayıcı sağlık sigortalarında bir ilk olan Tüp bebek teminatı, Anadolu Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile hayat buluyor. Tüp bebek ile ilgili sağlık giderlerinizi ek prim karşılığında Anadolu Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’na ekletebilirsiniz. Yalnız anlaşmalı özel hastanelerde kullanılabilen Tüp bebek teminatı için, devlet hastanelerinden normal bir yolla hamile kalamayacağınıza dair kurul raporu ibraz etmeniz gerekmektedir. Tüp bebek teminatı, SGK’nın tüp bebek tedavisi ödeme şartları doğrultusunda, 1 yıllık poliçe süresi boyunca geçerlidir. (Anadolu Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Check-up Hizmeti

14 yaş üzerindeki Anadolu Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi sigortalıların yılda 1 kez faydalanabileceği Check- up hizmeti,Yılda bir kez 14 Yaş ve üzeri sigortalılarımız için Doktor Değerlendirmesi, Akciğer Grafisi, EKG Kalp Elektrosu, Tam Kan Sayımı, Tam İdrar Tahlili, Sedimantasyon, Açlık Kan Şekeri, Total Kolesterol test ve tahlillerini kapsamaktadır. (Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Diş Hizmeti Paketi

Muayene, panoramik röntgen, dolgu, diş çekimi gibi pek çok hizmet, Anadolu Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi sigortalıların yılda 1 kez ücretsiz olarak yararlanabileceği Diş Hizmeti Paketi içerisinde kullanılabilmektedir. Diş Hizmeti Paketi yalnızca anlaşmalı diş hekimlerinde kullanılabilmektedir. Hizmet paketinde yer alan işlemler dışında tedavi gerekiyorsa gerekli işlemler anlaşmalı diş hekimlerinde TDB (Türk Diş Hekimleri Birliği) fiyatları ile yapılabilmektedir. (Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Ferdi Kaza Teminatı

Ferdi Kaza teminatını ek prim ödeyerek Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçenize ekletebilirsiniz. Olası, beklenmedik kaza durumunda hem kendinizi hem ailenizi kazarlara karşı teminat altına almış olursunuz. (Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Sigorta Partner AŞ. olarak, 20’den fazla şirket ve 700’ün üzerinde memnun sigortalı yorumu ile size sağlık hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sağlık sigortası sürecinde tanıştığımız sigortalılarımızın diğer sigorta branşlarındaki ihtiyaçlarına, Oto kaza branşında (Kasko, Trafik Sigortaları) içinde olması gereken teminatlar ve hizmet verdiğimiz yirmiden fazla sigorta şirketi arasından en iyi fiyatla poliçe sunmaya çalışıyoruz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Sünneti Karşılarmı)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Sünneti Karşılarmı?

Tamamlayıcı sağlık sigortası şirketleri arasında sadece Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sünneti karşılamaktadır. Anadolu Sigorta’nın Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Genl Şartlarında ”Sigortalının sünnet giderlerinin karşılanması için; Bireysel Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında kesintisiz en az 1 yıl sigortalılık süresinin olması ve poliçesinin yenilenmiş olması şartı aranmaktadır.” ibaresi bulunmaktadır. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Sünneti Karşılarmı)

Detaylı bilgi için uzman sağlık ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.  Hemen Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by