Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile  Türkiye'de bir ilke imza atan Demir Hayat AŞ. ile otizmli bireyler için sağlık sigortası yaptırın. 0(850) 346 1130

Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası adıyla bilinen, Demir Hayat’ın SGK ile anlaşmalı olduğu özel hastanelerde kullanabildiğiniz bir sağlık sigortası ürünüdür. Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile ayakta tedavilerde muayenede 15 TL SGK katılım payı ödemesi dışında ödeme yapmazsınız. Yatarak tedavi teminatı Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile %100 karşılanır ve bir üst limit yoktur.

Sadece yatarak tedavi teminatı olarak satın alabileceğiniz Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, yatarak tedavi teminatı+ayakta tedavi teminatı ile de sağlık giderlerinize ekonomik çözümler sunuyor. 0-60 yaş arasındaki kişilerin ayakta tedavilerde 5 ya da 10 muayene hakkı ile tercih şansının olduğu Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, geniş anlaşmalı hastaneler ağı ile de sigortalılarının taleplerine yanıt veriyor.

En Uygun Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

SGK’ya bağlı işçiler, işyeri sahibi bağ-kurlular ve memurlar gibi SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki tüm çalışanlar tamamlayıcı sağlık sigortasına sahip olabilir. Tamamlayıcı sağlık sigortası, muayene,tetkik, tahlil ve küçük cerrahi gibi ayakta tedavi hizmetleri ile tek başına oda, refakatçi, yemek gibi yatarak tedavi hizmetlerini kapsar.

En uygun tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı bireyin ihtiyaçları doğrultusunda tespit edilebilir. Hamilelik planlıyorsanız, hamileyseniz ya da çocuğunuz varsa.. gibi kriterlerde size en uygun sağlık sigortası teklifi için uzman sağlık ekibimiz ile iletişime geçin.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası İçeriği

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası,sadece yatarak tedavi teminatı olarak ve yatarak tedavi teminatına artı olarak ayakta tedavi teminatı ile de satın alınabilir. Tamamlayıcı sağlık sigortası içeriği, sigortalının ihtiyacına göre belirlenebilmektedir.

Sadece yatarak tedavi teminatı satın aldığınızda, olası kaza ya da hastalık durumlarında, tamamlayıcı sağlık sigortası, hastane yatışlarını bir üst limit koymadan %100 karşılar.

Yatarak tedavi teminatına, ayakta tedavi teminatı da eklettiğinizde, ayakta tedavilerde doktor muayeneleri, test ve tahliller, küçük cerrahi müdehaleler dahil olur ve şirketlere göre değişen ortalama yıllık 10 muayene hakkınız olur.

Ayrıca hamile kalmadan önce doğum teminatlı bir tamamlayıcı sağlık sigortası sahip olabildiğiniz gibi, Demir Hayat İkican Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile, hamilelik süreciniz başladıktan sonra da bir tamamlayıcı sağlık sigortasına sahip olbilir ve avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Hamileyken Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Hamileyken Tamamlayıcı Sağlık Sigortası‘na sahip olabilirsiniz. Anlaşmalı geniş hastane ağı dolayısı ile ilk akla gelen sigorta şirketlerinden olan Demir Sağlık ve Hayat AŞ., 2017 yılında şirketimiz Sigorta Partner AŞ. ortak projesi olarak hayata geçmiştir.

Hamile kalmadan önce yapılabilen sağlık sigortalarının aksine bir bekleme süresi yoktur. Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz ilk haftalarda Hamileyken Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırabildiğiniz gibi, hamileliğin ilerleyen haftalarında ve hatta sadece doğum eyleminiz için bile.. Hamileyken Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi olabilirsiniz.

Demir Hayat İkican Sağlık Sigortası olarak adı geçen Hamileyken Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, anlaşmalı özel hastanelerde sadece 15 TL katılım payı ödemesi ile, rutin hamilelik kontrollerini, SGK’nın karşıladığı test ve tetkikleri, normal ve sezaryen doğumu, doğumda 2 geceye kadar hastane yatışını, oda ve refakatçi giderini karşılar. Hamilelik sırasında olası hastane yatış durumlarınızı da poliçe kapsamını alan komplikasyonlu paket seçeneği ile, hamilelikte sağlık giderleriniz masraf olmaktan çıkar.

Anlaşmalı hastane ağı çerçevesinde 4 ana başlıkta toplanan, Silver, Gold, Platin ve Titanium sigorta paketlerinden, tercih ettiğiniz hastaneye göre avantajlı Hamileyken Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teklifleri için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Otizmli Bireyler İçin Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

‘Farkı bizden, farkınız yok kimseden’ sloganıyla yola çıkarak otizmli bireylere sağlık hizmeti sunarak ‘farkındalığı’ gerçek hayata taşıyan Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Türkiye’de bu alanda bir ilke imza atıyor. Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile otizmli bireyler de anlaşmalı özel hastanelerde sağlık sigortası hizmetinin avantajlarından yararlanabilmektedir.

Sağlık sigortalarından doğuştan gelen, kalıtsal hastalıklar kapsam dışı bırakılmaktadır. Otizmin nedeni günümüzde hala tam olarak bilinmemekle birlikte genetik temelleri olabileceği, çevresel faktörlerin de hastalığı tetiklendiği görüşü hakimdir.

Bu anlamda farklı bir başık açısı ile, otizmli bireylerin sağlık giderlerinin ailelerine yük olmaması adına, tüm diğer bireyler gibi SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde sağlık hizmeti alabilmeleri için Demir Sağlık ve Hayat Sigorta AŞ., Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Özel Sağlık seçenekleri ile sağlık hizmeti sunmaktadır. Detaylı bilgi ve teklif almak için uzman sağlık ekibimiz ile İletişime Geçin. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by