Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile yıllık rutin kontrollerde, olası hastalıklarınızın önüne geçin. Muayenelerde sadece 15 TL ödemek için Hemen Bizi Arayın.

Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, özel ürünler ve genel şartlar çerçevesinde SGK (Sosyal Güvemlik Kurumu) sağlık haklarınızın tamamlayıcısı olarak özel bir hastanede alınan sağlık hizmetleri için sigortalının ödediği ücret farkını kapsayan bir sağlık sigortasıdır. “Sağlığım Tamam Sağlık Sigortası” adı verilen bu ürün, 0-65 yaşını doldurmuş Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, SGK (Sosyal Güvemlik Kurumu) kapsamındaki kişilere sunulmaktadır. (Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Özel hastanelerde SGK (Sosyal Güvemlik Kurumu) farkı ödemeden, muayenelerde sadece 15 TL katılım payı ödemesi ile muayene ve tedavi olabilirsiniz.

Axa Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Axa Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası 17-22 yaş arasındaki gençler için sağlık güvencesi sunuyor. 22 yaşında yenilemesi yapılan Axa Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, 26 yaşına kadar da kullanılabiliyor. Yıllık 1 yatarak tedavi teminatının olduğu bu sağlık sigortası, ayakta da 1 tedavi hakkı sunuyor. Gençler, ihtiyaçları doğrultusunda sağlık sigortalarına, ayakta tedavi hakkını telefonlarına kontör yükler gibi ekletebiliyor. AXA Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında detaylı bilgiyi uzman sağlık ekibimizden alabilirsiniz.

Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yaptırmak İçin Bazı Sebepler

Özel hastanelerdeki muayene ve muayeneye bağlı test ve tahlillerin ücretleri sağlık sorununuza göre değişir.

Fakat Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırdığınızda;

  • Beklenmeyen sağlık giderlerine karşı hazırlıklı olursunuz.
  • 15 TL SGK katılımı ödeyerek, istediğiniz anlaşmalı hastanede muayene olabilirsiniz.
  • Muayene hakkı içinde test ve tahliller Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile karşılanır. Ek fark ücret ödemezsiniz.
  • Dilediğiniz zaman doktorunuzu ve hastanenizi kolayca değiştirebilirsiniz.
  • Devlet desteğinden yararlanarak uygun fiyata sağlık sigortası sahibi olabilirsiniz.
  • E-devlet uygulaması üzerinde sağlık sigortasını ve detaylarını kolayca takip edebilirsiniz.
  • Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası  ile 4 yıl sağlık sigortalı olduğunuzda ÖBYG sahibi olursunuz ki bu ilerleyen yaşlarda sağlığınız için oldukça değerlidir. (Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Tamamlayıcı ve özel sağlık sigortaları ile, anlaşmalı özel hastanelerde, oldukça ekonomik rakamlarla sahip olacağınız sağlık sigortaları, devlet desteği ile vergi avantajı da sağlar. Vergi avantajı, gelirinize göre ortalama %20 oranında maddi avantaj demektir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) Nedir?

ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) Erken yaşlarda sağlık sigortası yaptırmanın en büyük avantajıdır.

Erken yaşta yada sağlıklı bireylerde şirketlere göre değişen 3-4 yıl art arda aynı şirketten sigortalı kalınması durumunda ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) sahibi olursunuz ve sonrasında çıkan rahatsızlıklarının için ek ücret ödemesiniz.

Doğumdan itibaren sağlık sigorta yaptırmanın en büyük avantajı ömür boyu yenileme garantisi değerlendirilirken olabildiğince az tanısı konmuş rahatsızlığınızın bulunmasıdır. (Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Poliçeniz giderlerinizi tam olarak karşılar ve siz de ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) avantajlarından faydalanmış olursunuz. 0(850) 346 1130

Vergi Avantajı Nedir ve Nasıl Faydalanılır?

Kendiniz, çocuklarınız ve diğer aile üyeleriniz için yaptırmak istediğiniz sigorta paketlerinde, paketlere bağlı olarak %15 ile %40 arasında olan vergi avantajından yararlanarak sigortanızı oldukça uygun bir rakama mal edebilirsiniz. Kamu veya özel sektör çalışanları, iş verenler, vergi ödeyenler bu devlet desteğinden kolayca yararlanabilirler. Poliçenizi işyerinizin muhasebe birimine teslim etmeniz faydalanmaya başlamak için yeterlidir.

Devlet desteği ve vergi avantajı hakkında daha kapsamlı bilgi almak için (0850) 346 1130 numaralı telefonu arayarak ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. (Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile yıllık rutin kontrollerde olası hastalıklarınızın önüne geçersiniz. Uygun rakamlar ile, taksitle ödeme olanağı ile size uygun sağlık sigortası hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın. (Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Ayrıca, Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi olan anne adaylarımızın neredeyse tamamı doğumlarından sonra çocuklarını da sigortalı yapmayı tercih ediyorlar. Bebeğiniz ve kendiniz için sağlık sigortası hakkında bilgi almak ve ailenize en uygunsağlık sigortalarını öğrenmek için (0850) 346 1130 numarasını arayarak ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sigorta Partner AŞ. olarak, 20’den fazla şirket ve 700’ün üzerinde memnun sigortalı yorumu ile size sağlık hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sağlık sigortası sürecinde tanıştığımız sigortalılarımızın diğer sigorta branşlarındaki ihtiyaçlarına, Oto kaza branşında (Kasko, Trafik Sigortaları) içinde olması gereken teminatlar ve hizmet verdiğimiz yirmiden fazla sigorta şirketi arasından en iyi fiyatla poliçe sunmaya çalışıyoruz. Detaylı bilgi için uzman sağlık ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.  Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by