Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Axa

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Axa ile Ömür Boyu Yenileme Garantisi’ne sahip olabilir, 15 TL katılım payı ile muayene olabilirsiniz. Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Axa

Tamamlayıcı sağlık sigortası Axa, Türkiye genelinde anlaşmalı özel hastanelerde kullanabileceğiniz bir sağlık sigortasıdır. Sağlık giderleri, aileler için gittikçe artan ekonomik bir külfet olurken, tamamlayıcı sağlık sigortaları bu yükü ailelerin üzerinden alıyor. Oldukça ekonomik rakamlar ile, anlaşmalı özel hastanelerde sağlık hizmeti almanızı sağlayan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Axa için uzman sağlık ekibimizden Teklif Alın.

Tamamlayıcı sağlık sigortası Axa ile seçtiğiniz hastaneyi değiştirebilirsiniz. Sadece yaşadığınız ilde değil Türkiye’deki tüm anlaşmalı özel hastanelerde Tamamlayıcı sağlık sigortası Axa’yı kullanabilirsiniz. Hem de rutin test ve tetkiklerin için muayene ücreti olarak sadece 15 TL katılım payını ödeyerek. (Tamamlayıcı sağlık sigortası Axa)

Tamamlayıcı sağlık sigortası Axa, ayakta tedavi ve yatarak tedavilerin yanı sıra ek hizmeteler de sunmaktadır. Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Diş ve Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Check Up ek hizmetleri için yazımızı okuyun.

Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Diş

Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, muayene, tahlil ve tetkiklerinizi yaptırmanıza, hastanede yatarak ya da ayakta tedavi olmanıza, özel hastanelerde sağlık sigortası sözleşmesi ile ambulans hizmetlerinden SGK fark ücreti ödemeden faydalanmanızı sağlar. Genel olarak ameliyatlar, ön ve takip muayeneleri, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz ve tıbbi gözlem masrafları. Limitsiz harcamalar poliçeye eklenir. Tıbbi bakım, evde bakım, protez, fizik tedavi ve rehabilitasyon limitlidir. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Axa)

Ayrıca asistans hizmetlerden biri olan Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Diş Paketi, diş hekimi muayenesi, detertraj ve diş röntgen filmini (periapikal veya panoramik) içermektedir.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Check Up

SGK anlaşmalı özel hastanelerde sadece devlet tarafından alınan 15 TL katkı payı ödeyerek tedavi olmanızı sağlayan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Axa , yatarak ve ayakta tedavi teminatlı ve sadece yatarak teminatlı olarak iki farklı poliçe sunar. Asistans hizmetler arasında bulunan check up içerinde, doktor tarafından sonuçların değerlendirilmesi, tek yönlü akciğer grafisi, EKG, 18 parametreli tam kan sayımı, tam idrar testi, sedimantasyon, açlık kan şekeri ölçümü ve total kolesterol tanı testi bulunmaktadır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Axa ile Ömür Boyu Yenileme Garantisi (ÖBYG)

Tamamlayıcı sağlık sigortası Axa ile 3 yıl art arda kesintisiz olarak sigortalı olan kişiler Ömür Boyu Yenileme Garantisi’ne sahip olabilir. Ömür Boyu Yenileme Garantisi (ÖBYG) hakkına sahip olan sigortalının, sonradan gelişecek olası hastalıkları sağlık sigortası kapsamı içinde yer alır, kapsam dışı bırakılmaz.

Erken yaşlarda sigortalı olmak oldukça önemlidir çünkü ne kadar erken yaşta Tamamlayıcı sağlık sigortası Axa sahibi olursanız tanısı konulmuş hastalığınız o kadar az olur. Bu da olası hastalıklarınızın tamamı sağlık sigortası kapsamına alınabilir anlamına gelir. Sonradan çıkabilecek olan hastalıklar için ek ücret ödemek zorunda olmazsınız. Tüm bu nedenlerden dolayı da ÖBYG herkese kesinlikle önerilen bir sigorta türüdür. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Axa)

Tamamlayıcı sağlık sigortası Axa poliçesi 1 yılı tamamlayan sigortalı, poliçesini 60 gün içerisinde yenilemelidir. Bu süre içerisinde yenilenmeyen poliçelerde sigortalı haklarını kaybeder. Tekrar sağlık sigortası yaptırmak istemesi halinde ise sigortalı, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Axa’ya ilk kez sigortalanıyormuş gibi değerlendirilir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Axa ve Devlet Desteği

Devlet desteğinden faydalanabileceğiniz bir sigorta ürünüdür, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Axa. Bu sağlık sigortası ile muayenelerde 15 TL katılım payı ödemesi yapar, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki test ve tetkiklerde özel hastanelere ek ücret ödemezsiniz. Vade farkı olmadan taksit ile ödeme imkanının olduğuTamamlayıcı Sağlık Sigortası Axa, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı özel hastanelerin SGK ile anlaşmalı bölümlerinde kullanılabilmektedir.

Geliri üzerinden vergi ödeyen her vatandaş, sağlık sigortası satın alıdığında vergi avantajından yararlanabilir. Gelirinize göre %15 ila %40 oranları arasında değişen devlet desteğinden faydalanmak için çalıştığınız kurumun muhasebe birimine ya da kendi işiniz ise muhasebecinize Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Axa poliçenizi vermeniz yeterlidir.

Sağlık sigortası başlangıç tarihinden sonra vergi avantajından faydalanabilir, ay ay geri ödeme şeklinden devlet desteğini kullanmış olursunuz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Axa)

Size ve ailenize en uygun sağlık sigortası planı için uzman sağlık ekibimiz ile görüşün. En uygun fiyatlarla teklif almak için hemen arayın. 0(850) 346 1130 

Soru Sor
Whatsapp
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Axa Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by