Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli? Devlet desteği ile vergi avantajından faydalanmak için Hemen Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Türkiye genelinde onlarca anlaşmalı sağlık kuruluşu ile hizmet vermektedir. Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile yalnızca yaşadığınız ilde değil, gerekmesi durumunda tatilde ya da bir iş seyahatinde sağlık sorunları yaşadığınızda, anlaşmalı öze hastanelerde hizmet almanızı sağlar. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?)

Muayenelerde sadece SGK katılım payı ödemesi gerçekleştirirken, rutin test ve tetkikler için ek ücret ödemeniz gerekmez. Hastane yatışları Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile %100 karşılanırken, oda ve refakatçi giderleri de poliçeye dahildir.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurumlar

Yıllık ekonomik rakamlarla, taksitle ödeme imkanı ile Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi olabilir, dilediğiniz Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurumlarında kullanabilirsiniz. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?)

Aynı sigorta şirketinde ortalama 3 yıl sigortalı olduğunuzda Ömür Boyu Yenileme Garantisi sahibi olursunuz. ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) hak ettiğinizde, hak ediş tarihinizden sonrası oluşabilecek tüm hastalıklarınız sigortanız tarafından anlaşmalı özel hastanelerde karşılanır ve siz tanı tedavi ve hastane yatışı gibi hizmetler için ek ücret ödemezsiniz. Bu hakkı ne kadar erken elde ederseniz o kadar avantajınıza olur. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?)

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurumlar bilgisi için Hemen Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız Çünkü…

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sizi beklenmedik, yüksek sağlık giderlerinden korur. Kimse hastalanmayı veya incinmeyi planlamaz ama kötü şeyle başımıza gelebilir. Kırık bir bacağın tedavisi yüksek rakamlara mal olabilir. Hastanede iki gün yatışınız için yine yüksek rakamlar ödemeniz gerekebilir. Her tıbbi hizmetin ücretini kendiniz ödüyorsanız, sağlığınız için en iyi karar sağlık sigortası yaptırmak olacaktır. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?)

  • Sağlık Sigortası yaptırarak beklenmeyen sağlık harcamalarına hazırlıksız yakalanmazsınız.
  • Muayeneleriniz yalnızca 15 TL SGK katılımı ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.
  • Gerekli görüldüğü takdirde doktor ve hastane değiştirme hakkıız vardır.
  • E-devlet yüzerinden poliçenizi görüntüleyebilir, sağlık sigortanızın takibini kolayca yapabilirsiniz.
  • Devlet desteği ile ortalama %20 vergi avantajı sağlarsınız.

Gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının bir kımını ay ay devletten geri almanızı sağlayan vergi avantajı ile, sağlık sigortası oliçe tutarı size çok daha ekonomik rakamlara mal olmuş olur. Sağlık sigortası yaptırarak, kendiniz, eşiniz ya da çocuğunuz için siz de devlet desteğinden faydalanın.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tercih ettiğinizde SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)  ile anlaşması olan özel hastanelerden hizmet alabilirsiniz. Seçtiğiniz özel hastanenin SGK anlaşmalı doktorlardan randevu alabilir, test ve tetkikleriniz için artı bir ücret ödemeden sadece 15 TL katılım payı ödemesi ile hizmet alabilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası satın almadan birkaç hastane ziyaretinizde ödeyeceğiniz tutara 1 yıl içinde kullanabileceğiniz 10 doktor muayenesine kadar faydalanmış olursunuz. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?)

Ömür Boyu Yenileme Garantisi

Ömür boyu yenileme garantisi, sağlık sigortalarının önemli bir avantajıdır ve bu poliçeyi erken yaptırmanız tavsiye edilir.
Erken yaştan itibaren sigortalı olmak çok önemlidir, çünkü sağlık sigortası ne kadar erken başlarsa, teşhis edilmiş bir hastalığa yakalanma olasılığınız o kadar az olur. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?)

Düzenli olarak aynı sigorta şirketinden ortalama 3-4 yıl üst üste sağlık sigortası yaptırdığınızda ömür boyu yenileme garantisi (ÖBYG) sahibi olursunuz ve sağlığınız için geleceğe bir yatırım yapmış olursunuz.  Erken yaşlarda sağlık sigortası yaptırmanın en büyük avantajı ömür boyu yenileme garantisi değerlendirilirken olabildiğince az tanısı konmuş hastalığınızın bulunmasıdır.

Şirketimiz Sigorta Partner AŞ., Türkiye genelinde, internet sigortacılığı ile 7/24 ulaşılabilirlik ike güvenli sigortacılık hizmeti sunar. Ankara’daki merkez ofisimizden, Türkiye’nin dört bir yanına sigortacılık hizmeti sunmaktayız. Çocuk Sağlık Sigortası, Doğum Sağlık Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Özel Sağlık Sigortası, Geçmişten Gelen Hastalıklar Sigortası ve Grup Sağlık Sigortası gibi sağlık içerikli sigortaların yanı sıra, Trafik sigortası, Kasko, Konut Sigortası gibi sigorta branşları için de sigortalılarımıza hizmet vermenin mutluğu içindeyiz. (Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?)

Sigortalılarımızın memnuniyetini dikkate alıyoruz ve süreçlerimizi akış planlarımız ile oldukça pratik ve hızlı yönetiyoruz. Geri bildirimleriyle bizi mutlu eden sigortalılarımızın sosyal platformlardaki yedi yüzden fazla yorum ve değerlendirmeleri, iş motivasyonumuzu artırıyor. Sigorta Partner AŞ. memnun sigortalı yorumları için tıklayın.

 

Soru Sor
Whatsapp
Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli? Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by