Bolu Fatma Hatun Hastanesi

Bolu Fatma Hatun Hastanesi'nde Sağlık Sigortası ile 15 TL ye Muayene Olun. 0(850) 346 1130

Bolu Fatma Hatun Hastanesi Sağlık Hizmetleri

Bolu Fatma Hatun Hastanesi Bolu’nun Merkez ilçesinde bulunan şehrin en güvenilir özel hastanelerinden biridir. Uzman ve tecrübeli doktorlarıyla sigortalılarımızın Bolu’daki ilk özel hastane tercihleri arasındadır. Gelişmiş bir teknolojiyle sağlık ihtiyaçlarınızın konforlu bir şekilde giderilmesini amaç edinmiş Bolu Fatma Hatun Hastanesi’nde sigortalı olmak için (0850) 346 11 numarasını arayarak ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırarak Bolu Fatma Hatun Hastanesi’nde sadece 15 TL SGK katılımı ödeyerek muayene olabilirsiniz. Sigortalılarımız Bolu Fatma Hatun Hastanesi’nin en çok Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümüyle pediatri (çocuk sağlığı) bölümünü tercih ediyorlar.

SGK anlaşmasıyla birlikte kullanabileceğiniz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırarak ;

 • Muayene farkı ödemezsiniz, yalnızca 15 TL SGK katılımı ödersiniz. Ayrıca muayene sonunda olmanız istenen testler, tahliller ve tetkikler sigorta kapsamındadır ve bunlar için ayrıca bir ödeme yapmanız gerek kalmaz.
 • Hastaneye yatışınızı ve ameliyat olmanızı gerektiren durumlarda tüm masraflarınız sigorta şirketimizin kapsamındadır ve sigortamızca karşılanır.

Doğum Paketlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için (0850) 346 11 numarasını arayın.

Bolu Fatma Hatun Hastanesi’nde Hamileyken Doğum Paketi Yaptırabilir Miyim?

Sigortalı olmak isteyen anne adaylarımızın birçoğu bize aynı soruyla gelirler. Gebelik başladıktan sonra da sigortalı olunabilir mi? Cevabımız basit, evet olabilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın 2010 senesinde duyurulmasıyla birlikte anne adaylarımıza bu hizmeti de sunmaya başladık.

%20 devlet destekli olan doğum sigortaları hamilelikten hemen önce yapılıyor olsa da, gebeliğiniz başladıktan sonra SGK anlaşmalı özel hastanelerde geçerli olan bir doğum paketi yaptırabilirsiniz. Bunun içinde muayeneleriniz, testlerini ve tahlilleriniz, doğumunuz da dahildir. Ayrıca bu paketi taksitle ödemeniz mümkündür.

Doğum Paketi İçerisinde Neler Var?

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Hamileliğiniz boyunca ihtiyacınız olan muayeneler, testler, tahliller ve doğum eyleminiz sigorta dahilinde karşılanır.

 • Gebeliğiniz boyunca yaptıracağınız muayenelerde sadece 15 TL SGK katılımı ödersiniz. Kalanı sigorta kapsamındadır.
 • Gebeliğiniz boyunca yaptırmanız gereken rutin test ve tetkikler sigortamızca karşılanır.
 • Normal doğum yaptırmanız durumunda, doğumunuz ve doğum esnasında yaptırdığınız epidural, sezaryen doğum yaptırmanız durumunda ise doğumunuz ve anestezi masrafları sigorta kapsamındadır.
 • Sigortamız ile tek kişilik oda ve refakatçi masraflılarını da düşünmek zorunda kalmazsınız. Tamamen sigortamız tarafından karşılanır.
 • İki geceye kadar hastane yatışınız sigorta tarafından karşılanır.

Hamilelik Döneminizde Beklenmedik Hastane Yatışlarınız İçin SAĞLIK DESTEK PAKETİ alın!!

Hamileliğiniz boyunca beklenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz, bunların ekonomik sıkıntılarını çekmemek için anne adayı sigortalılarımıza ayrıca satın alabilecekleri Sağlık Destek Paketini şiddetle öneriyoruz. Bu sayede hamileliğiniz süresince karşılaşabileceğiniz beklenmeyen durumlarda hastaneye yatışınız limitler dahilinde sigorta tarafından karşılanır. Gebelik süreci başladığında satın alınabilen bu paket hakkında bilgi almak için (0850) 346 11 numarasını arayınız.

Sağlık sigortası şirketleri ve özel hastanelerin yaptığı anlaşmalar ile hamilelik öncesi ve hamile olduğunuzu öğrendikten sonra doğum için sağlık sigortası yapılabilir.

Hamilelik öncesi ve hamileyken farklı avantajlarla ,doğum paketlerimize hamileliğinizin dilediğiniz haftasında sahip olabilirsiniz.

Bebeğiniz Doğduktan Sonra Çocuk Sağlık Sigortası Yaptırın

Bolu Fatma Hatun Hastanesi’nde doğum yapan sigortalı annelerimiz genelde çocuklarının da bu hastanede sigortalı olmasını istiyorlar. Çocuk Sağlık Sigortası doğumunuzdan hemen sonra bebeğinize yapılan bir sağlık sigortası türüdür. Bebeğiniz doğumundan sonraki ilk yıl boyunca sürekli muayenelere gitmesi test ve tahliller yaptırması gerekir, sigortamız ise bu masrafları sizin üzerinizden alır. Bebeğinizin hastaneye yatışının ya da ameliyat olmasının gerektiği durumlarda sigortamız limitsiz bir şekilde işler.

Yeni doğan bebeğinize, doğumundan 15 gün sonra aile fertlerinden bağımsız olarak tek başına sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Bu sağlık sigortası ile birlikte;

 • Çocuklarınızın yıl içindeki 10 doktor muayenesi sigorta tarafından karşılanır. Muayenelerde sadece 15 TL SGK katılımı ödersiniz ve geri kalan masraflar sigorta kapsamındadır.
 • Muayene içerisindeki tahliller, testler ve tetkikler sigortamızca karşılanmaktadır.
 • Çocuğunuzun hastaneye yatışının veya ameliyat olmasının gerektiği durumlarda yatış limitsiz bir şekilde sigortamız tarafından karşılanmaktadır.
 • Çocuk Sağlık Sigortaları %20 devlet desteklidir.
 • SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) tarafından kapsam alınan tüm sağlık giderleri için geçerlidir.
 • Yatarak tedavi teminatı limitsizdir.
 • Tercih edilirse sadece Yatarak tedavi teminatı satın alabilirsiniz.

Hem çocuğunuzun hem de ailenizin sağlıklı bir geleceğe sahip olması için siz de hemen bir Çocuk Sağlık Sigortası sahibi olun. 0(850) 346 1130 

Soru Sor
Whatsapp
Bolu Fatma Hatun Hastanesi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by