Özel Akropol Hastanesi

Özel Akropol Hastanesi'nde Tamamlayıcı Sağlık Sigortasıı ile çocuk sağlığı ve hastalıkları başta olmak üzere, muayenelerde sadece 15 TL ödeyin.

Özel Akropol Hastanesi ‘de Sağlık Sigortaları

Özel Akropol Hastanesi; hasta memnuniyeti odaklı, uzman doktor kadrosu ve güleryüzlü çalışanları ile Aydınlıkevler Altındağ’ da tercih edilen bir hastanedir. Sağlık sigortaları ile anlaşmalı olan Özel Akropol Hastanesi, SGK anlaşmalı tüm birimlerde sade 15 katılım payı ödemesi ile hastalarına hizmet veriyor.

Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız Çünkü…

Sağlık sigortası sizi beklenmedik, yüksek tıbbi masraflardan korur.

Kimse hastalanmayı veya incinmeyi planlamaz ama kötü şeyle başımıza gelebilir.

Kırık bir bacağın tedavisi yüksek rakamlara mal olabilir. Hastanede iki gün yatışınız için yine yüksek rakamlar ödemeniz gerekebilir.

Her tıbbi hizmetin ücretini kendiniz ödüyorsanız, sağlığınız için en iyi karar sağlık sigortası yaptırmak olacaktır.

 • Sağlık Sigortası yaptırarak beklenmeyen sağlık harcamalarına hazırlıksız yakalanmazsınız.
 • Muayeneleriniz yalnıza 15 TL SGK katılımı ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.
 • Gerekli görüldüğü takdirde doktor ve hastane değiştirme şansınızı korursunuz.
 • E-devlet yoluyla sağlık sigortanızın takibini kolayca yapabilirsiniz.
 • Devlet desteği ile sigortamızdan cüzi bir miktara yararlanabilirsiniz.

Çocuk Sağlık Sigortası Yaptırın

Sadece çocuğunuzu sigortalatabileceğiniz gibi sizinle birlikte sigortalı olmasını sağlayacak paketlerimizle ilgili ayrıntıları (0850) 346 11 30 numaralı hattı arayarak öğrenebilirsiniz.

Çocuk Sağlık Sigortası Neleri Sağlar?

Tamamlayıcı sağlık sigortası  ile ayakta tedavilerde yılda 8 ila 10 muayene hakkınız olurken yatarak tedavilerde herhangi bir üst limit bulunmaz.

Türkiye’de Sağlık Bakanlığı’nın çocukluk çağı aşı takviminde bulunan 10 aşı vardır. Bunlar; (Hepatit B, Verem (BCG), DaPT-İPA-Hib (karma aşı), Pnömökok, KKK (Kızamık, kızamıkçık, kabakulak), DaBT-İPA, Çocuk Felci (aktif Polio), Difteri-Tetanos, Suçiçeği, Hepatit A) aşılarıdır. Takvimdeki bu aşıları çocuk sağlık sigortanız ile özel hastanelerde yaptırabilirsiniz.

Bebeğinizin özellikle ilk yılı dolana kadar, sıklıkla hastaneye gidecek ve aylık rutin kontrollerinizi ve aşılarınızı yaptırıyor olacaksınız. Oldukça maliyetli olan bu kontroller için çocuk sağlık sigortası fiyat avantajından siz de faydalanın. Ayrıntılı bilgi için uzman sağlık ekibimize ulaşın. 0850 346 1130

Devlet Desteği / Vergi Avantajı Nedir?

Çocuklarınız ve diğer aile bireyleriniz adına yaptıracağınız sağlık sigortalarımızda %15 – %40 arasında olan vergi avantajından yaralanabilirsiniz. Kamu ve özel sektör çalışanlarından, iş verenlere, iş verenlerden gelir üzerinden vergi ödeyen herkese bu vergi avantajından yaralanabilir.

Gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının %15 ila %40 ı arasındaki oranı vergi avantajı olarak geri ödeme şeklinde alabilirsiniz. Poliçenizi işyerinizde muhasebe birimine vererek, bu destekten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Bebeğinize Sağlık Sigortası Yaptırın

Yeni doğan bebeklerin ve 18 yaş altı çocuklarınız için iki farklı tipte sağlık sigortası satın alabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tercih ettiğinizde SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)  ile anlaşması olan özel hastanelerden hizmet alabilirsiniz. Seçtiğiniz özel hastanenin SGK anlaşmalı pediatri doktorundan randevu alabilir, test ve tetkikleriniz için artı bir ücret ödemeden sadece 15TL katılım payı ile karşılayabilirsiniz. Bu oldukça ekonomiktir. Çocuk sağlık sigortası satın almadan birkaç hastane ziyaretinizde ödeyeceğiniz tutara 1 yıl içinde kullanabileceğiniz 10 doktor muayenesine kadar faydalanmış olursunuz.

Özel Sağlık Sigortalarında ise SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) anlaşmalı hastane şartı yoktur. Hatta dilerseniz şirketlerin anlaşmalı olduğu Özel Muayenehane hekimlerini tercih edebilirsiniz. Yalnız özel sağlık sigortalarında SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) desteği olmadığı için primler tamamlayıcı sağlık sigortasına oranla biraz daha yüksektir.

Çocuğunuzun sağlığını güvence altına almak için bizimle iletişime geçin. 0850 346 1130 hatlı numaradan bize ulaşabilir, farklı birçok ürün içeriği için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Farklı fiyatlar ve belirsizlikler yerine Sağlık Sigortamızı tercih ettiğinizde ;

 • Muayenelerde yalnızda 15 TL katılım payı ödersiniz.
 • SGK kapsamındaki test ve tetkikler için artı ek ücret ödemezsiniz.
 • Yatış ve ameliyat giderlerinizi sigortanız karşılar.
 • Devletin sağlık sigortalarında sağladığı vergi avantajından yararlanırsınız.
 • Ödediğiniz yıllık sigorta priminin %20 lik kısmını geri alırsınız.
 • Aynı sigorta şirketinde 3-4 yıl prim ödemeniz durumunda ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) sahibi olursunuz.

ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) hak ettiğinizde, hak ediş tarihiniz sonrası oluşabilecek tüm hastalıklarınız sigortanız tarafından anlaşmalı özel hastanelerde karşılanır ve siz tanı tedavi ve hastane yatışı gibi hizmetler için ek ücret ödemezsiniz. Bu hakkı ne kadar erken elde ederseniz o kadar avantajınızadır.

Soru Sor
Whatsapp
Özel Akropol Hastanesi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by