Birinci International Hastanesi

Birinci International Hastanesi'nde Doğum Sigortası kullanabilirsiniz! Hem de sadece 15 TL katılım ödeyerek.

Birinci International Hastanesi

Birinci International Hastanesi; Birinci Hastaneler Grubunun 4 hastanesinden biridir. Beylikdüzü Yakuplu Mahallesinde bulunan hastanemiz, her koşulda hasta memnuniyetini esas alan, uzman doktor kadrosu ve sen teknoloji cihazları ile açık dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi sunmayı amaçlamıştır.

SGK( Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı olan hastanemiz sağlık sigortaları ile anlaşmalıdır. Gerek hamilelik planlamanız, gerekse hamilelik sürecinizde size uygun plan ile sigorta avantajlarından yararlanmak için bizi arayın.

Doğum Sigortası sahibi olarak;

  • Sadece 15 TL SGK katılım payı ödersiniz, muayene farkı ödemeden muayene olursunuz.
  • Muayene içinde yapılması gereken gereken tahliller, tetkikler ve testler için ek ödeme yapmazsınız.
  • Hastane yatışı ve ameliyat masraflarınızın %100 ü sigortanız tarafından karşılanır.
  • Doktor seçiminde bulunabilir, dilerseniz süre içerisinde hekim değişikliği yaparsınız.

Birinci International Hastanesi’nde Sağlık Sigortası Kullanımı

Hamileliğiniz başladıktan sonra yapılabilen doğum sağlık sigortası ile gebeliğinizin ilk haftalarından itibaren rutin gebelik kontrollerinizi yaptırabilir, bebeğinizin gelişimi takip edebilirsiniz.

Hastane yada doktor değişikliği yapmak istediğinizde tek yapmanız gereken buna karar vermektir.

Doğum şeklinize karar verebilir, anestezi uygulamanız için doktorunuzla ortak karar verebilirsiniz. Epidural anestezi yada spinal anestezi seçeneklerinden doktorunuz sizin için uygun olan anestezi yöntemini önerecektir.

Tamamlayıcı sağlık sigortanız ile seçtiğiniz hastaneyi değiştirme şansınız vardır. Sadece yaşadığınız ilde değil Türkiye’nin bütün illerindeki anlaşmalı özel hastanelerde sağlık sigortanızı kullanabilirsiniz. Hem de rutin test ve tetkiklerin için muayene ücreti olarak sadece 15 TL katılım payını ödeyerek.

Doğum Sağlık Sigortası ile sadece hamileliğiniz başladıktan sonra değil, henüz gebeliği planladığınız zamanda da sigortalı olabilirsiniz. Artı teminatlarla sahip olabileceğiniz bu sigorta ile, gebelik ile ilgili hastane yatışlarınız poliçe kapsamındadır.

Birinci International Hastanesi Doğum İçin Demir Hayat İki Can Doğum Sigortası Paketi

İki Can Doğum Sigortası Paketi , hamileliğinizin başladığını öğrendiğiniz tarihten sonra yapılabilen, hamile bir anne adayının hastanelerdeki tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir sağlık sigortasıdır.

2017 yılında şirketimiz Sigorta Partner AŞ. ile Demir Sağlık ve Hayat Sigorta Aş. arasındaki işbirliği ile hayata geçmiştir. Bu sağlık sigortası sayesinde Hamilelik döneminizde gerekli olacak rutin test ve tetkiklerinizi başka herhangi bir ek ücret ödemeden, muayenelerde sadece 15 TL katılım payı ödeyerek karşılayabilirsiniz.

Birinci International Hastanesi Demir Hayat İki Can Doğum Sigortasının İstanbul’daki anlaşmalı hastanelerindendir. Dilerseniz Demir Hayat İki Can Doğum Sigortanız ile aynı network hastaneleri içerisinden hastane ve doktor değişikliği yapabilirsiniz.

Demir Hayat İki Can Doğum Sigortası anlaşmalı hastaneleri için bizi arayın. 0(850) 346 1130

Doğum Paketi (Doğum Sağlık Sigortası) İçerisinde Neler Var?

  • Sadece 15 TL SGK katılımı ödersiniz, bunun dışında kalan muayene ücretiniz tamamen karşılanır.
  • SGK’ nın kapsamı içindeki rutin gerçekleşmesi gereken gebelikle alakalı test ve tetkiklerin tamamı karşılanır.
  • Normal doğum da sezaryen doğum da bu sigorta kapsamında %100 karşılanır.
  • Doktor, ameliyathane, anestezi, oda ve refakatçi masraflarınızın tamamı sigorta ile karşılanır.
  • Bu paketle birlikte elde ettiğiniz muayene haklarınızı diğer SGK’ lı bölümlerde de kullanabilirsiniz.
  • Doğum Sağlık Sigorta’larında vade farklı olmadan taksitle ödeme kolaylığı vardır.

Bu sigorta için ödeyeceğiniz tutarın %20’si devlet tarafından karşılanır. Yani sizlerin gebe takibi ve doğum harcamalarınız sigortamızca karşılanırken, sizler de devlet desteği sayesinde oldukça uygun bir fiyata sigortalı olmuş olursunuz.

Sağlık Sigortalarında Devlet Desteği

Çocuklarınız ve diğer aile bireyleriniz adına yaptıracağınız sağlık sigortalarımızda %15 – %40 arasında olan vergi avantajından yaralanabilirsiniz. Kamu ve özel sektör çalışanlarından, iş verenlere, iş verenlerden gelir üzerinden vergi ödeyen herkese bu vergi avantajından yaralanabilir.

Gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının %15 ila %40 ı arasındaki oranı vergi avantajı olarak geri ödeme şeklinde alabilirsiniz. Poliçenizi işyerinizde muhasebe birimine vererek, bu destekten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm sağlık sigortalarında devlet desteğinden faydalanabilirsiniz. Bebeğiniz/çocuğunuz için Çocuk Sağlık Sigortası yaptırarak,sağlığının geleceğini güvence altına alabilirsiniz. Olası kaza, hastalık durumlarında sigortanız masraflarınızı karşılayacak, siz de çocuğunuzun sağlığının huzurunu yaşayacaksınız. Çocuk Sağlık Sigortaları ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için uzman sağlık ekibimiz ile iletişime geçin. 20 den fazla anlaşmalı sigorta şirketimiz içinden bütçenize en uygun ve içeriği en avantajlı sağlık sigortasını seçin. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Birinci International Hastanesi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by