Özel Çağsu Hastanesi

Özel Çağsu Hastanesi'nde Devlet desteği ile %20 fiyat avantajı için Doğum Sağlık Sigortası yaptırın. Detaylı bilgi için bizi arayın. 0(850) 346 1130

Özel Çağsu Hastanesi

Özel Çağsu Hastanesi; Bolu’nun merkezinde, ‘sağlığın gülen yüzü’ sloganıyla 20000 m2 kapalı alanda 153 yatak kapasitesi  ile 2007 yılından beri hizmet vermektedir. Sağlık sigortaları ile anlaşmalı olan hastanemiz, tüm hastalarımıza hastanede kaldıkları süre boyunca 5 yıldızlı otel konforunu sağlamak üzere tasarlanmıştır. Uluslararası hasta bakım birimimizde görev yapan uzmanlarımız, hastalarımızı ve ailelerini hastane süreci boyunca bilgilendirir ve iyileşmelerine yardımcı olabilecek tüm detayları ele alır.

Kadın doğum bölümünün yanı sıra, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji gibi bir çok bölümle hizmet veren hastanemizde Tamamlayıcı Sağlık Sigortanızı kullanabilir, dilerseniz sağlık sigortanızı anlaşmalı diğer hastanelerimizde de kullanabilirsiniz.

Hamileyken Devlet Destekli Sağlık Sigortası Sahibi Olun, Özel Hastanelerde Ek Ücret Ödemeyin

Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz andan itibaren hastane doktor arayışı içine girersiniz. Alternatifleriniz çoktur ancak doğru hastane doğru doktor nasıl bulunacaktır? Gebeliğinizde özel hastanelerin konforundan faydalanmak için ev ekonominizi zorlamanız gerekmez. Anlaşmalı özel hastanelerde, süre içerisinde dilerseniz hastane ve doktor değişikliği yapabilirsiniz. Poliçe ödemelerini taksitlendirebilir, vergi avantajı ile ödemenizin bir kısmını geri ödeme olarak alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayın. 0(850) 346 1130

Doğum Sağlık Sigortası Hangi Avantajları Sağlar

 • Doğum sağlık sigortası ile hamilelik masraflarınızı avantajlı fiyatlarla karşılayabilirsiniz. SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki tüm testler ve tetkikler sağlık sigortası teminatları içerisindedir.
 • Tek kişilik özel oda ve refakatçi giderleri, doğumda gerekli hallerde 2 geceye kadar hastanede  yatışınız, normal / sezaryen doğum ve standart anestezi giderleri sağlık sigortasının teminatları içerisindedir.
 • Bebeğinizin doğumdan sonraki ilk muayenesi, standart kontrolleri SGK tarafından karşılanır ve özel hastanelerde bu hizmetler için ek ücret ödemezsiniz. Gerekli olması halinde yeni doğan yoğun bakım giderlerinin tamamı %100 SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) tarafından karşılanır.
 • Bu paketle birlikte elde ettiğiniz muayene haklarınızı Büyük Anadolu Hastanesi ‘nin diğer SGK(Sosyal Güvenlik Kurumu) bölümlerinde de kullanabilirsiniz.
 • Doğum Sağlık Sigortalarında  taksitle ödeme kolaylığı vardır.
 • Poliçe tutarınızın %20 lik kısmı devlet tarafından karşılanır. Yani sizlerin gebe takibi ve doğum harcamalarınız sigortamızca karşılanırken, sizler de devlet desteği sayesinde oldukça uygun bir fiyata sigortalı olmuş olursunuz.

Devlet Desteği / Vergi Avantajı Nedir?

Kamuda veya özel sektörde çalışanlar, işverenler, gelir üzerinden vergi ödeyen herkes vergi avantajını kullanarak devlet desteğinden yararlanabilmektedir. Kendiniz, eşiniz ve çocuğunuz adına yaptırabileceğiniz sigortaların (doğum da dahil) poliçelerini iş yerinizdeki muhasebe bölümüne vermek suretiyle bu devlet desteğinden yararlanabilirsiniz.

Doğum Sigortasını Hamilelik Öncesi Alın, Teminatlarınızı Artırın..

Doğum sağlık sigortası sadece hamilelik başladıktan sonra yararlanılabilen bir sağlık ürünü değildir.

Hamilelik öncesinde içerisinde doğum teminatının olduğu bir sağlık sigortası satın alabilirsiniz. Bu sayede doğumunuzu sağlık sigortanız ile anlaşmalı hastanelerden sizin için en uygununu seçerek  yapar, bebeğinizi de doğumdan sonra poliçenize ekletip ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) sahibi yaparsınız. Doğum teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile gebeliği planladığınız tarih öncesi poliçenizi alırsınız ve dilediğiniz bölümde kullanmaya başlarsınız. Hamilelik süreci başlamadan önce yapıldığında daha geniş sağlık sigortası teminatları almanıza olanak sağlar.

Hamilelik planlıyorsanız 12ay,6ay,3ay,2ay bekleme süreli sağlık sigortalarımızı incelemelisiniz. Hamile kalmadan satın alabileceğiniz bu sağlık sigortaları ile şirketlerin anlaşmalı hastaneleri arasında tercih ve süre içerisinde hastane değişikliği yapmanız mümkün.

Çocuk Sağlık Sigortası Neden Yaptırmalısınız?

 • Çocuklara yıl içerisinde kullanacağı 10 doktor muayenesi mevcuttur
 • Testler ve tahliller sigorta dahilindedir.
 • Hastane yatışı sigorta teminatları içindedir.
 • Taksitle ödenebilen Çocuk Sağlık Sigortaları da %20 devlet desteklidir.
 • Türkiye’de Sağlık Bakanlığı’nın çocukluk çağı aşı takviminde bulunan 10 aşı vardır. Bunlar; (Hepatit B, Verem (BCG), DaPT-İPA-Hib (karma aşı), Pnömökok, KKK (Kızamık, kızamıkçık, kabakulak), DaBT-İPA, Çocuk Felci (aktif Polio), Difteri-Tetanos, Suçiçeği, Hepatit A) aşılarıdır. Takvimdeki bu aşıları çocuk sağlık sigortanız ile özel hastanelerde yaptırabilirsiniz.

Sağlık Sigortanızı Bizden Alın

Şirketimiz SİGORTA PARTNER AŞ., ülkemizde marka değeri olan yirmi dokuz şirket ile hizmet sunar. Bilgi ve güvenilirlik ile verdiğimiz Sağlık Sigortası hizmetlerinin yanı sıra, kasko, trafik sigortası, konut sigortası, seyahat sigortası gibi çeşitli ve çok yönlü sigortacılık hizmetlerimiz de mevcuttur. 700 de fazla memnun sigortalı yorumlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Soru Sor
Whatsapp
Özel Çağsu Hastanesi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by