Çocuk Sağlık Sigortası

Bebeğiniz için Yeni Doğan Çocuk Sağlık Sigortası Yaptırın.

Hamilelik sürecinizdeki aylık düzenli doktor kontrollerinizi,  muayenelerinizi  hatırlayın. Yapılması gereken birçok test ve tahlil için her ay doktorunuza gittiniz. Bebeğinizin doğumundan hemen sonra, başlayan ve ilk yıl neredeyse her ay çocuk doktoruna gitmeniz gerekecek rutin kontroller ve beklenmeyen acil durumlar… Hatta yatış gerektiren durumlarda, bir sağlık sigortası size çok fayda sağlayacaktır.

Neden Çocuk Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız?

SGK anlaşmalı özel hastaneleri ve SGK anlaşması olmayanlar düşünüldüğünde, artık gerçekten özel hastanelerde sağlık hizmeti oldukça maliyetli. Sadece muayeneler ile kalmayan, gerekli test ve tahlillerle kabaran hastane faturalarının önüne geçmek için hemen çocuk sağlık sigortası hakkında detaylı bilgi alın.

Çocuk Sağlık Sigortası ile Muayeneler ve Tahliller

Tamamlayıcı sağlık sigortası tercih ederseniz; Ayakta Tedavi kapsamında, özel hastanelerde muayeneler için sadece 15TL SGK katılımı ödersiniz. Yapılması gereken testler ve tahliller, poliçenizde limitsizdir ve %100 (tamamı) karşılanır. Ek ücretler ödenmez.

Çocuk Sağlık Sigortası ile Yatış ve Ameliyatlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Aynı zamanda her ne kadar satın alırken pek önemsenmese de; Yatarak tedavi teminatı bu sigortalarda en kapsamlı teminattır ve poliçenizde yine SGK kapsamlı sağlık harcamalarınızın tamamı için limitsiz ve %100 (tamamını ödemek) sunulur.

Çocuk Sağlık Sigortası Avantajları ve En İyi Sağlık Sigortası

SGK anlaşmalı hastanelere çocuklar için; Muayene ve tahlillerde bile ödemeniz gereken fark ücretler gerçekten oldukça yüksek. Neredeyse birkaç muayenede vereceğiniz para ile 1 yıllık kapsamlı bir çocuk sağlık sigortası yaptırabiliyorusunuz. Bu nedenle pediatri (çocuk) bölümü için gitmek istediğiniz özel hastane tercihlerinize, bulunduğunuz il ve semte göre sizin için en avantajlı çocuk sağlık sigortası için sağlık sigortası uzmanlarımızdan bilgi alın.

Sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre, en kapsamlı sağlık sigortasını hizmet verdiğimiz yirmiden fazla sigorta şirketinin sunduğu alternatiflere bakarak, birlikte karar verelim. Hemen yararlanmaya başlayın.

Kendiniz ve eşiniz için yaptırabildiğiniz sağlık sigortalarında olduğu gibi, çocuklarınız için yaptıracağınız sağlık sigortalarında da devlet desteğinden, vergi avantajı ile yararlanabilirsiniz. Böylece %15 ile %35 arasında değişen gelir vergisi oranınız kadar bir tutarı iş yeriniz aracılığı ile geri alarak, sağlık sigortanızı çok daha ucuza mal edersiniz.

Çocuk Sağlık Sigortası Sadece Çocuklar İçin Yapılır mı?

Sigorta şirketlerimiz, çocukların yaşlarına göre farklı teklifler sunar. Tek başlarına çocuk sağlık sigortası yapabildiğimiz gibi, bazı şirketler ile size sunacağımız tamamlayıcı sağlık sigortası tekliflerinde, anne yada baba ile birlikte sigortalanmanın daha avantajlı olabileceğini göreceksiniz. eğer hamilelik süreciniz devam ediyor ve doğum yaklaşmışsa, yine de sağlık sigortası uzmanlarımızla görüşerek, şimdiden fikir almalısınız. Çok avantajlı teklifler için, şu an; En  doğru zaman olabilir. Bizi gecikmeden arayın.

Detaylı bilgi için bizlere yazabilirsiniz.