Çocuk Sağlık Sigortası Fiyatları

Bebeğiniz için Yeni Doğan Çocuk Sağlık Sigortası Yaptırın.

Ailece Yada Tek Başlarına Çocuk Sağlık Sigortası

Çocuk Sağlık Sigortası yaptırmak için geç kalmayın. 2023 güncel fiyatları ile, poliçede anne yada  babanın da bulunma zorunluluğu olmadan, sadece çocuklarınıza sağlık sigortası yaptırın. Geride kalan Pandemi süreci sonrasında da,  SGK anlaşmalı özel hastanelerde muayene, tahliller ve yatış gerektiren durumlarda ek ödeme yapmayın.

Hamilelik sürecinizdeki aylık düzenli doktor kontrollerinizi,  muayenelerinizi  hatırlayın… Yapılması gereken birçok test ve tahlil için her ay doktorunuza gittiniz. Bebeğinizin doğumundan hemen sonra, başlayan ve ilk yıl neredeyse her ay çocuk doktoruna gitmeniz gerekecek rutin kontroller ve beklenmeyen acil durumlar… Hatta yatış gerektiren durumlarda, bir sağlık sigortası size çok fayda sağlayacaktır.

Çocuklar için tek başına Sağlık Sigortası Yapılabilir. Vade farksız taksit seçeneği, ek %20 Devlet desteği ve anlaşmalı özel hastanelerde fark ödemeden sağlık hizmeti almak için; Hemen Teklif Alın.

Çocuk Sağlık Sigortası Fiyatları

Çocuklar için, farklı yaş gruplarına göre avantajlı fiyatlarla hemen çocuk sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Özel hastanelerde 10 muayene + tahlil ve tetkikler ile Hastanede yatış giderleriniz %100 karşılanır.

Yaşlara göre değişen ekonomik sağlık sigortası yıllık primlerinden yararlanın. Yeni doğan bebeğiniz için yılda 10 muayene hakkı + Tahlil ve tetkiklerle sağlık sigortanızı hemen yaptırın. Sağlık sigortası için ödediğiniz tutar üzerinden gelir verginiz oranında (%15, %20, %27, %35, %40) Vergi avantajı desteğinden yararlanın ve aynı oranda daha da avantajlı fiyatlara maal edin.

TIKLA TEKLİF AL

Neden Çocuk Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız?

SGK anlaşmalı özel hastaneleri ve SGK anlaşması olmayanlar düşünüldüğünde, artık gerçekten özel hastanelerde sağlık hizmeti oldukça maliyetli. Sadece muayeneler ile kalmayan, gerekli test ve tahlillerle kabaran hastane faturalarının önüne geçmek için hemen çocuk sağlık sigortası hakkında detaylı bilgi alın.

Çocuk Sağlık Sigortası ile Muayeneler ve Tahliller

Tamamlayıcı sağlık sigortası tercih ederseniz; Ayakta Tedavi kapsamında, özel hastanelerde muayeneler için sadece 15TL SGK katılımı ödersiniz. Yapılması gereken testler ve tahliller, poliçenizde limitsizdir ve %100 (tamamı) karşılanır. Ek ücretler ödenmez.

Çocuk Sağlık Sigortası ile Yatış ve Ameliyatlar

Aynı zamanda her ne kadar satın alırken pek önemsenmese de; Yatarak tedavi teminatı bu sigortalarda en kapsamlı teminattır ve poliçenizde yine SGK kapsamlı sağlık harcamalarınızın tamamı için limitsiz ve %100 (tamamını ödemek) sunulur.

Çocuk Sağlık Sigortası Avantajları ve En İyi Sağlık Sigortası

SGK anlaşmalı hastanelere çocuklar için; Muayene ve tahlillerde bile ödemeniz gereken fark ücretler gerçekten oldukça yüksek. Neredeyse birkaç muayenede vereceğiniz para ile 1 yıllık kapsamlı bir çocuk sağlık sigortası yaptırabiliyorusunuz. Bu nedenle pediatri (çocuk) bölümü için gitmek istediğiniz özel hastane tercihlerinize, bulunduğunuz il ve semte göre sizin için en avantajlı çocuk sağlık sigortası için sağlık sigortası uzmanlarımızdan bilgi alın.

Sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre, en kapsamlı sağlık sigortasını hizmet verdiğimiz yirmiden fazla sigorta şirketinin sunduğu alternatiflere bakarak, birlikte karar verelim. Hemen yararlanmaya başlayın.

Kendiniz ve eşiniz için yaptırabildiğiniz sağlık sigortalarında olduğu gibi, çocuklarınız için yaptıracağınız sağlık sigortalarında da devlet desteğinden, vergi avantajı ile yararlanabilirsiniz. Böylece %15 ile %35 arasında değişen gelir vergisi oranınız kadar bir tutarı iş yeriniz aracılığı ile geri alarak, sağlık sigortanızı çok daha ucuza mal edersiniz.

Çocuk Sağlık Sigortası Sadece Çocuklar İçin Yapılır mı?

Sigorta şirketlerimiz, çocukların yaşlarına göre farklı teklifler sunar. Tek başlarına çocuk sağlık sigortası yapabildiğimiz gibi, bazı şirketler ile size sunacağımız tamamlayıcı sağlık sigortası tekliflerinde, anne yada baba ile birlikte sigortalanmanın daha avantajlı olabileceğini göreceksiniz. eğer hamilelik süreciniz devam ediyor ve doğum yaklaşmışsa, yine de sağlık sigortası uzmanlarımızla görüşerek, şimdiden fikir almalısınız. Çok avantajlı teklifler için, şu an; En  doğru zaman olabilir. Bizi gecikmeden arayın.

Detaylı bilgi için bizlere yazabilirsiniz.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Çocuk Sağlık Sigortası Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by