Derindere Hastanesi

Derindere Hastanesi'nde Bebek Sağlık Sigortası ile muayenelerinizde sadece 15 TL katılım ödeyin. Detaylı bilgi için bizi arayın. 0(850) 346 1130

Derindere Hastanesi

Derindere Hastanesi, şehrin kalbinin attığı Maslak, Levent ve Mecidiyeköy gibi önemli arterlere yakın konumu sayesinde hızla gelişen Kağıthane ilçesinde, bölgenin en büyük ve en donanımlı özel sağlık tesisi olarak 2015 yılında beri hizmet vermektedir.

Derindere Hastanesi’nde her türlü hastanın ameliyat edildiği 5 ameliyathane bulunmaktadır. özel operasyonlar yapılabilen 42 yataklı 3. seviye yetişkin ve bebek yoğun bakım üniteleri bulunmaktadır.

Sağlık Bakanlığı’nın emzirmeyi teşvik etme ve annelere doğru emzirme bilgi ve alışkanlığını kazandırma çalışmaları kapsamında emzirmenin hayata geçmesini sağlamak amacıyla ‘Bebek Dostu Hastaneler’ programı başlatılmış ve doğum hizmeti verilen hastanelerde başarılı bir şekilde hayata geçirilmiştir.

Bebek Dostu Hastanelerden biri olan Derindere Hastanesinde bebek sağlık sigortası ile siz de sadece 15 TL katılım ödeyerek bebeğinizin sağlığını güvence altına alabilirsiniz.

Bebek Sağlık Sigortası Nedir?

Bebeğinizin özellikle ilk yılı dolana kadar, sıklıkla hastaneye gidecek ve aylık rutin kontrollerinizi ve aşılarınızı yaptırıyor olacaksınız. Oldukça maliyetli olan bu kontroller için bebek sağlık sigortası fiyat avantajından siz de faydalanın.

Yeni doğan bebeklerin ve 18 yaş altı çocuklarınız için iki farklı tipte sağlık sigortası satın alabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tercih ettiğinizde SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)  ile anlaşması olan özel hastanelerden hizmet alabilirsiniz. Seçtiğiniz özel hastanenin SGK anlaşmalı pediatri doktorundan randevu alabilir, test ve tetkikleriniz için artı bir ücret ödemeden sadece 15TL katılım payı ile karşılayabilirsiniz. Bu oldukça ekonomiktir. Çocuk sağlık sigortası satın almadan birkaç hastane ziyaretinizde ödeyeceğiniz tutara 1 yıl içinde kullanabileceğiniz 10 doktor muayenesine kadar faydalanmış olursunuz.

Özel Sağlık Sigortalarında ise SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) anlaşmalı hastane şartı yoktur. Hatta dilerseniz şirketlerin anlaşmalı olduğu Özel Muayenehane hekimlerini tercih edebilirsiniz. Yalnız özel sağlık sigortalarında SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) desteği olmadığı için primler tamamlayıcı sağlık sigortasına oranla biraz daha yüksektir.

Bebek Sağlık Sigortası ile;

  • Çocuğunuzun yıl içinde 10 doktor muayenesi sigorta tarafından karşılanır.
  • Muayene sonrası yapılması gereken tahliller, testler ve tetkikler tamamen sigorta kapsamındadır.
  • Gerektiği durumlarda çocuğunuzun hastane yatışı sigorta tarafından karşılanır.
  • Vade farkı olmadan taksitle ödeyebileceğiniz Çocuk Sağlık Sigortası aynı zamanda %20 devlet desteklidir.
  • Yalnız pediatri bölümünde değil, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) anlaşmalı tüm bölümlerde çocuk sağlık sigortanızı kullanabilirsiniz.

Çocuğunuzu tek başına sağlık sigortalı yaptırabileceğiniz gibi, ebeveynleriyle birlikte sigortalı da yaptırabilirsiniz. Birçok şirketin aile indiriminden de faydalanabilirsiniz.

Tüm paketlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen (0850) 346 1130 numarasını arayın.

Ömür Boyu Yenileme Garantisi Nedir ? Ne İşe Yarar?

ÖBYG yani Ömür Boyu Yenileme Garantisi erken yaşlarda yaptırılması önerilen önemli bir sigorta paketidir. Erken yaşlarda yaptırılabilen bu sigorta türü aynı zamanda aynı sigorta şirketinde 3 ila 4 yıl arası bir süre sigortalı kalmanız durumunda da sağlanabilir.

Erken yaşlarda sigortalı olmak oldukça önemlidir çünkü ne kadar erken yaşta sigortalı olursanız tanısı konulmuş hastalığınız o kadar az olur. Bu da olası hastalıklarınızın tamamı sigorta kapsamına alınabilir anlamına gelir. Sonradan çıkabilecek olan hastalıklar için ek ücret ödemek zorunda olmazsınız. Tüm bu nedenlerden dolayı da ÖBYG herkese kesinlikle önerilen bir sigorta türüdür.

Devlet Desteği / Vergi Avantajı Nedir?

Kamuda veya özel sektörde çalışanlar, işverenler, gelir üzerinden vergi ödeyen herkes vergi avantajını kullanarak devlet desteğinden yararlanabilmektedir. Kendiniz, eşiniz ve çocuğunuz adına yaptırabileceğiniz sigortaların -doğum da dahil- poliçelerini iş yerinizdeki muhasebe bölümüne vermek suretiyle bu devlet desteğinden derhal yararlanabilirsiniz.

Günümüzde Sağlık Sigortalarının bu kadar çok tercih edilmelerinin sebebi arkasındaki Devlet Desteğidir. Sağlık Sigortası, çocuğunuz için veya aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının hepsi %15 – %40 arasında değişim gösteren vergi avantajlarına sahiptir.

Poliçenizi işyerinizde muhasebe birimine vererek, bu destekten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm sağlık sigortalarında devlet desteğinden faydalanabilirsiniz. Bebeğiniz / çocuğunuz için Çocuk Sağlık Sigortası yaptırarak, sağlığının geleceğini güvence altına alabilirsiniz. Olası kaza, hastalık durumlarında sigortanız masraflarınızı karşılayacak, siz de çocuğunuzun sağlığının huzurunu yaşayacaksınız. Çocuk Sağlık Sigortaları ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için uzman sağlık ekibimiz ile iletişime geçin. 20 den fazla anlaşmalı sigorta şirketimiz içinden bütçenize en uygun ve içeriği en avantajlı sağlık sigortasını seçin. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Derindere Hastanesi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by