Medical Park Florya Kadın Doğum Doktorları

Medical Park Florya Kadın Doğum Doktorları ve Sağlık Sigortaları hakkında detaylı bilgi almak için sağlık ekibimiz ile iletişime geçin. 0(850) 346 1130 

Medical Park Florya Kadın Doğum Doktorları

Medical Park Florya Kadın Doğum bölümünde, ergenlikten menopoza kadar her yaştan kadına, tüm sağlık sorunlarının teşhis ve tedavisi yapılıp, rutin muayene sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Gerek rutin kontroller, gerek ani gelişen rahatsızlıklar gerekse hamilelik durumunuz olsun, doktor seçiminiz oldukça önemlidir.

Seçeceğiniz kadın doğum doktorunuz size güven vermelidir. Gerektiği durumlarda kendisine ulaşabilmeli ve aklınıza takılan soruları danışabilmelisiniz. Ayrıca bazı rahatsızlıklar, uzmanlık gerektiren alandaki doktorlarca tarafından bilinebilir. Doktorunuzu seçerken uzmanlık alanını da bilmeniz avantajınıza olacaktır.

Doktorunuzun sizinle iletişimi, yaklaşımı pozitif olmalı ve size her konuda destek vermelidir. Herhangi bir şüphe duymadanve çekinmeden aklınızdaki soruları sorabilmeli ve bilgiyle dönüş alabilmelisiniz.

İAÜ VM Medical Park Florya Hastanesi

İAÜ VM Medical Park Florya Hastanesi, 2017 yılının mart ayında İstanbul Florya’da hizmet vermeye başladı. Uzman sağlık ekibi ile, son teknolojik alt yapısı ve hasta odaklı hizmet anlayışı ile çevresinde tercih edilen bir hastane konumundadır. İstanbul’ un ilk VM olma özelliği taşıyan hastanede,300 yatak 13 ameliyathane ve 92 poliklinik hizmeti mevcuttur.

Sağlık sigortaları ile anlaşmalı olan VM Medical Park Florya Hastanesinde, hamile kalmadan önce sahip olabileceğiniz sağlık sigortaları ile 20 den fazla anlaşmalı şirketimizden size uygun olan planı öğrenmek için uzman sağlık ekibimiz ile görüşün. 0(850) 346 1130

Medical Park Florya Hastanesinin Kadın Doğum Doktorları

  • Prof. Dr. Ali Gedikbaşı
  • Prof. Dr. Hüseyin Cengiz
  • Dr. Öğretim Üyesi Zerrin Aydan Eyüboğlu
  • Op. Dr. Hurşide Ceylan
  • Uzm. Dr. Günay Babayeva

Rutin kontroller, ani gelişen rahatsızlıklar ya da hamilelik durumunuz için tercih ettiğiniz doktorunu değiştirme şansınız sağlık sigortası ile mümkündür. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile doktor değişikliği yapabildiğiniz gibi, Türkiye genelinde sağlık sigortanızın anlaşmalı olduğu özel hastaneler arasında da tercih ve değişiklik yapabilirsiniz. Sadece 15 TL ödeyerek anlaşmalı özel hastanelerde muayene olursunuz.

  • Sadece 15 TL SGK katılımı ödeyerek muayene olursunuz. Bunun dışındaki masraflar sigorta tarafından karşılanmaktadır.
  • Muayene hakkınız içinde hekiminizin yapılmasını istediği testler, tahliller ve tetkikler için ücret ödemenize gerek kalmaz çünkü sağlık sigortanız bu masrafları da kapsar.
  • Hastaneye yatışınızın ve ameliyat olmanızın gerektiği durumlarda sağlık harcamalarınız sigortanız tarafından karşılanmaktadır.
  • Aynı sigorta şirketinde 3-4 yıl prim ödemeniz durumunda ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) sahibi olursunuz.

Özel Sağlık Sigortalarında ise SGK anlaşmalı hastane şartı yoktur. Bu nedenle özel sağlık sigortalarında primler tamamlayıcı sağlık sigortasına oranla biraz daha yüksektir. Anlaşmalı özel hastanelerde de özel sağlık sigortanızı kullanabilirsiniz.

Kendinizin, eşinizin ve çocuğunuzun sağlığını güvence altına almak için bizimle iletişime geçin. 0(850) 346 1130

Hamilelik Öncesi Doğum Paketleri

Hamilelik öncesi doğum paketleri, bebek sahibi olmayı planlayan fakat henüz gebe olmayan anne adaylarımız tarafından tercih edilen bir sigorta türüdür. Bu paket sayesinde hamileliğinizin başlangıcından itibaren doğum paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha önce yaptırmış olduğunuz bir sağlık sigortanız var ise bu sigortanıza ek bir şekilde doğum teminatı ekleyebilirsiniz. Tüm bunlar hamileliğiniz boyunca doğum muayenelerinizin, testlerinizin, tahlillerinizin, tetkiklerinizin, beklenmedik hastane yatışlarınızın ve doğum eyleminizin sigorta ile karşılanması demektir.

Medical Park Florya Hastanesi’ nin alanında uzman tecrübeli kadın hastalıkları ve doğum doktorları ile hamilelik sürecinizi ve deneyiminizi rahat bir şekilde tamamlarsınız. Hamileyken sürekli sağlık harcamalarınızı düşünmek durumunda kalmazsınız.

ÖBYG Nedir?

Erken yaşlarda sağlık sigortası yaptırmanın en büyük avantajı ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi ) ‘ dir.

Şirketlere göre değişen 3- 4 yıl art arda  şirketten sigortalı kalınması durumunda ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi ) sahibi olursunuz ve daha sonra çıkan hastalıklarınız için ek ücret ödemezsiniz.

Poliçeniz giderlerinizi tam olarak karşılar ve siz de ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi ) avantajlarından faydalanmış olursunuz.

Sağlık Sigortasında Vergi Avantajı

İster kamu çalışanı olun, ister özel sektör çalışanı olun , ister işveren olun.. Geliri üzerinden vergi ödeyen herkesin faydalanabileceği bir avantajdır sağlık sigortalarında vergi avantajı. Devlet desteği olarak da bilinen vergi avantajı ile poliçe tutarınızın %15 ile %40′lık kısmını vergi avantajı olarak geri ödeme şeklinde alabilirsiniz. Poliçenizi işyerinizde muhasebe birimine vererek, bu destekten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayın. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Medical Park Florya Kadın Doğum Doktorları Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by