Medical Park Florya Hastanesi Kadın Doğum Doktorları

Medical Park Florya Hastanesi Kadın Doğum Doktorları ve Sağlık Sigortaları hakkında detaylı bilgi almak için sağlık ekibimiz ile iletişime geçin. 0(850) 346 1130 

Medical Park Florya Hastanesi Kadın Doğum Doktorları

Medical Park Florya Kadın Doğum bölümünde, ergenlikten menopoza kadar her yaştan kadına, tüm sağlık sorunlarının teşhis ve tedavisi yapılıp, rutin muayene sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Gerek rutin kontroller, gerek ani gelişen rahatsızlıklar gerekse hamilelik sürecinizde, konusunda uzman bir  doktor seçiminiz oldukça önemlidir.

Tercih edeceğiniz  kadın doğum doktorunuz öncelikle  size güven vermelidir. Gerekli durumlarda kendisine ulaşabilmeli ve aklınıza takılan soruları danışabilmelisiniz. Ayrıca bazı rahatsızlıklar, uzmanlık gerektiren alandaki doktorlarca tarafından takip edilmelidir. Doktorunuzu seçerken uzmanlık alanını da bilmenizin avantajları olacaktır.

Doktorunuzun sizinle iletişimi, yaklaşımı pozitif olmalı ve size her konuda destek vermelidir. Herhangi bir şüphe duymadan, çekinmeden aklınızdaki soruları sorabilmeli ve dönüş alabilmelisiniz.

İAÜ VM Medical Park Florya Hastanesi

İAÜ VM Medical Park Florya Hastanesi, 2017 yılının mart ayında İstanbul Florya’da hizmet vermeye başladı. Uzman sağlık ekibi ile, son teknolojik alt yapısı ve hasta odaklı hizmet anlayışı ile çevresinde tercih edilen bir hastane konumundadır. İstanbul’ un ilk VM olma özelliği taşıyan hastanede, 300 yatak 13 ameliyathane ve 92 poliklinik hizmeti mevcuttur.

Sağlık sigortası şirketleriyle  anlaşmalı olarak hizmet veren  VM Medical Park Florya Hastanesinde, hamilelik süreciniz başlamadan önce sahip olabileceğiniz doğum teminatlı  sağlık sigortaları ile 20 den fazla anlaşmalı şirketimizden size uygun olan planı öğrenmek için uzman sağlık ekibimiz ile vakit kaybetmeden görüşün. 0(850) 346 1130

Medical Park Florya Hastanesinin Kadın Doğum Doktorları

Rutin kontroller, ani gelişen rahatsızlıklar ya da hamilelik durumunuz için tercih ettiğiniz doktorunuzu yada hizmet aldığınız hastaneyi değiştirme şansınız sağlık sigortası ile mümkündür. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile doktor değişikliği yapabildiğiniz gibi, Türkiye genelinde sağlık sigortanızın anlaşmalı olduğu özel hastaneler arasında da tercih ve değişiklik yapabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında hizmet alabileceğiniz hekimler için,  sadece 15 TL sosyal güvenlik kurumu katılımı ödeyerek anlaşmalı özel hastanelerde muayene olabilir. Muayene beraberinde Sgk kapsamında yapılan tahlil ve tetkikleriniz için de, fark ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

  • Tamamlayıcı sağlık sigortası ile anlaşmalı kurumlar ve hekimlerde, Sadece 15 TL SGK katılımı ödeyerek muayene olursunuz. Bunun dışındaki harcamalar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.
  • Muayene hakkınız beraberinde, hekiminizin yapılmasını istediği testler, tahliller ve tetkikler için fark ücret  ödemenize gerek kalmaz. Çünkü sağlık sigortanız bu harcamaları ayakta tedavi teminatıyla karşılar.
  • Hastaneye yatışınızın yapılması  ve ameliyat  gereken durumlarda,  sağlık harcamalarınız sağlık sigortanızın yatarak tedavi teminatından karşılanacaktır.
  • Sağlık sigortanızın ara vermeden 3tam yıl devam etmesi halinde, dördüncü yıla girerken sigorta şirketinin yapacağı bir değerlendirme sonrası,  ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) ‘ne hak kazanabilirsiniz. Güncellenen mevzuatlarla, bu üç yıllık süreyi farklı şirketlerde tamamlamış olmanız durumunda da yine yenileme garantisine hak kazanabilirsiniz.

Özel Sağlık Sigortalarında , Tamamlayıcı sağlık sigortalarında olduğu gibi,  SGK anlaşmalı hastane ve hekim şartı yoktur. Tüm sağlık harcamaları, Sgk desteği olmadan tamamen sigorta şirketi tarafından karşılandığı için; Özel sağlık sigortalarında sağlık sigortası primleri,  tamamlayıcı sağlık sigortasına oranla biraz daha yüksektir. Anlaşmalı özel hastanelerde de özel sağlık sigortanızı kullanabilirsiniz.

Kendinizin, eşinizin ve çocuğunuzun sağlığını güvence altına almak için haklarınızı koruyun. En avantajlı plan alternatifleri için bizimle iletişime geçin. 0(850) 346 1130

Hamilelik Öncesi Doğum Paketleri

Hamilelik öncesi doğum paketleri, bebek sahibi olmayı planlayan fakat henüz gebe olmayan anne adaylarımız tarafından tercih edilen bir sigorta türüdür. Doğum teminatlı sağlık sigortaları sayesinde, hamileliğinizin başlangıcından itibaren doğum teminatınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha önce yaptırmış olduğunuz bir sağlık sigortanız var ise ancak yenileme döneminde sigorta şirketinin sunuyor olduğu durumlarda poliçenize doğum teminatı ekleyebilirsiniz. Tüm bunlar hamileliğiniz boyunca muayenelerinizin, testlerinizin, tahlillerinizin, tetkiklerinizin, beklenmedik hastane yatışlarınızın ve doğum eyleminizin sağlık sigortası ile karşılanması anlamına gelir.

Medical Park Florya Hastanesi’ nin alanında uzman tecrübeli kadın hastalıkları ve doğum doktorları ile hamilelik sürecinizi ve deneyiminizi rahat bir şekilde tamamlarsınız. Hamileyken sürekli sağlık harcamalarınızı düşünmek durumunda kalmazsınız.

ÖBYG Nedir?

Erken yaşlarda sağlık sigortası yaptırmanın en büyük avantajı ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi ) ‘ dir.

Şirketlere göre değişen 3- 4 yıl gibi sürelerle , ara vermeden sigortalı kalınması durumunda ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi ) sahibi olursunuz. Böylece ilerili yıllarda çıkması muhtemel hastalıklarınız sağlık sigortanızın kapsamında olacaktır.

Poliçeniz sağlık giderlerinizi tam olarak karşılar ve siz de ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi ) avantajlarından faydalanmış olursunuz.

Sağlık Sigortasında Vergi Avantajı

Özel sektör yada  kamu çalışanları ile işverenler;  Gelirleri  üzerinden gelir vergisi ödeyen herkesin faydalanabileceği bir avantajdır. Sağlık sigortalarında vergi avantajı. Devlet desteği olarak da bilinen vergi avantajı ile poliçe tutarınızın %15 ile %40′lık kısmını vergi avantajı olarak geri alabilirsiniz. Poliçenizi işyerinizde muhasebe birimine vererek, bu destekten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayın. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Medical Park Florya Hastanesi Kadın Doğum Doktorları Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by