Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler İstanbul

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler İstanbul bilgisi için uzman sağlık ekibimizi Hemen Arayın. 0(850) 346 1130. En uygun teklifler ile siz de TSS sahibi olun.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler İstanbul

Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırarak anlaşmalı özel hastanelerde sadece 15 TL ödeyerek muayene olabileceğinizi biliyor musunuz? Üstelik 20’den fazla şirkette, İstanbul’daki anlaşmalı özel hastanelerde..

Son zamanlarda yoğun talep gören tamamlayıcı sağlık sigortası İstanbul’da yaşayan genç, yaşlı tüm yaş grupları için özel hastanelerde ekonomik rakamlara sağlık hizmeti almaya olanak sağlıyor. Her bütçeye, talepleri doğrultusunda doğru yönlendirme ile yardımcı olduğumuz memnun sigortalı yorumlarımızı lütfen inceleyin. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler İstanbul)

Sadece İstanbul’da değil Türkiye genelinde anlaşmalı hastanelerde faydalanabildiğiniz tamamlayıcı sağlık sigortası, 0-60 yaş arasında bireyler için oldukça avantajlı bir sigorta türüdür. Sadece SGK katılım payı ödemesi olan 15 TL ile ayakta tedavilerde muayene olur, yatarak tedavilerde özel şartlar dahilinde ek fark ücret ödemezsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurumlar

Sigorta Partner AŞ. olarak 20’nin üzerinde anlaşmalı olduğumuz sağlık sigortasu şirketi bulunmaktadır. Her sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu hastane ve kurum farklılık göstermektedir. Tamamlayıcı sağlık sigortasında ana kriter SGK ile yapılan anlaşmadır. SGK’lı bireylerin, SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde, SGK ile anlaşmalı hekimlerden sağlık hizmeti almasını sağlayan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, özel hastanelerde SGK farkını sigortalı adına hastaneye, kuruma ödemektedir. Sigortalı olarak siz, yalnızca ayakta tedavide 15 TL ödeyerek muayene olur , test ve tahlillerinizi yaptırabilirsiniz ve bunun dışında bir ek ödeme yapmazsınız. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler İstanbul)

Tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler istanbul ve tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı kurumlar bilgisi için uzman sağlık ekibimizi Hemen Arayın. 0(850) 346 1130

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasını Kimler Yaptırabilir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası, T.C vatandaşı olan Türkiye’de ikamet eden ve sosyal güvencesi bulunan herkesin faydalanabildiği bir sağlık sigortası türüdür. Sigorta şirketleri genel olarak 0-60 yaş arasındaki bireylere tamamlayıcı sağlık sigortası yapmaktadır. Ancak bir sigorta şirketi 0-80 yaş arasında sağlık sigortası hizmeti sunmaktadır. Bu sigorta şirketi ile geçmişten gelen hastalıklar teminat altına alınabilmekte ve kişiye özel bir prim hesaplaması ile varsa planlanan ameliyatlar dahi poliçe kapsamında yapılabilmektedir. Geçiş Hastalıklar Sigortası hakkında detaylı bilgi için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Yeni doğan çocuk sağlık sigortası ile ortalama 15 günlük bebekler tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilirler. Ayakta tedavilerde 15 TL  SGK katılım payı ödemesi ile muayene olabilirler. Yatarak tedavilerde ise genel olarak (şirketlere göre değişen) 3 aylık bekleme süresinin ardından olası kaza ya da hastalık durumunda limitsiz olarak yatarak tedavi teminatından faydalanılabilmektedir. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler İstanbul)

Doğum sağlık sigortası bir diğer tamamlayıcı sağlık sigortası olarak anne adaylarının dikkatini çekmektedir. Hamilelik süreci başlamadan önce, henüz planlama aşamasındayken doğum teminatlı bir tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabileceğiniz gibi, hamilelik süreci başladıktan sonra da doğumun içinde olduğu bir tamamlayaıcı sağlık sigortası sahibi olabilirsiniz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler İstanbul)

Hamile kalmadan önce yapılan doğum sağlık sigortasında hamilelik rutin kontrolleri, hamilelikle ilgili olası hastane yatışları ve doğum eylemi tamamlayıcı sağlık sigortasına dahil olurken, hamilelik başladıktan sonra yapılan doğum sigortasında hamilelik rutin kontrolleri, test ve tahliller ile doğum eylemi tamamlayıcı sağlık sigortasına dahil olmaktadır. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler İstanbul)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın Vergi Avantajı Nedir?

Kendiniz, eşiniz, çocuklarınız ve diğer aile bireyleriniz adına tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırarak %15 ila %40 arasında değişen vergi avantajından yaralanabilirsiniz. Kamu ve özel sektör çalışanlarından, iş verenlere, iş verenlerden gelir üzerinden vergi ödeyen herkese bu vergi avantajından yaralanabilir. Aylık brüt maaş geliriniz üzerinden, ödediğiniz poliçe tutarının %15 ila %40’ı arasındaki oranı vergi avantajı olarak geri ödeme şeklinde alabilirsiniz. Poliçenizi işyerinizde muhasebe birimine vererek, bu destekten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler İstanbul)

Tüm sağlık sigortalarında devlet desteğinden faydalanabilirsiniz. Yeni doğan döneminden itibareb bebeğiniz için Yeni Doğan Çocuk Sağlık Sigortası yaptırarak,sağlığının geleceğini güvence altına alabilirsiniz. Olası kaza, hastalık durumlarında sigortanız masraflarınızı karşılayacak, siz de çocuğunuzun sağlığının huzurunu yaşayacaksınız. Çocuk Sağlık Sigortaları ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için uzman sağlık ekibimiz ile iletişime geçin. 20’den fazla anlaşmalı sigorta şirketimiz içinden bütçenize en uygun ve içeriği en avantajlı sağlık sigortasını seçin. 0(850) 346 1130 (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler İstanbul)

Soru Sor
Whatsapp
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler İstanbul Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by