Medicine Kadın Doğum Doktorları

Medicine Kadın Doğum Doktorları'nda 15 TL katılım ile muayene olmak için Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi olun. Sağlık Sigortasının avantajlarından faydalanın.

Medicine Kadın Doğum Doktorları

Medicine Kadın Doğum Doktorları alanında uzman hekimlerden oluşmaktadır. Bağcılar İstanbul ‘ da birçok anne ve anne adayı sigortalımızın tercih ettiği hastanede, tamamlayıcı sağlık sigortanızdan faydalanabilirsiniz.

Hamilelik planlıyorsanız 12ay,6ay,3ay,2ay bekleme süreli sağlık sigortalarımızı incelemelisiniz. Hamile kalmadan satın alabileceğiniz bu sağlık sigortaları ile şirketlerin anlaşmalı hastaneleri arasında tercih ve süre içerisinde hastane değişikliği yapmanız mümkündür.

Kadın Doğum Doktoru

Her kadın hayatının herhangi bir zamanında kadın doğum doktoruna ihtiyaç duyar. Sadece gebelik durumu için değil, gelişebilecek olası kadın hastalıkları için de rutin kontroller bazen hayati önem taşır.

Hastane seçiminde olduğu gibi, doktor seçimi bir diğer önemli konudur. Doktorunuzun tecrübesi, size bebeğiniz ve/ veya hastalığınız ile ilgili verdiği bilgiler, ilgili ve güler yüzlü olması gibi birçok kişisel talebiniz olabilir. Kadın doğum doktoru tercih ederken dikkat edebileceğiniz başlıklar ana hatlarıyla şu şekilde olabilir.

Doktorunuzun Tecrübesi

Kadın hastalıkları ve doğum, özveri gerektiren, güncellenmesi gereken bir meslektir, bu yılların tecrübesini de eklerseniz, jinekologunuzla önemli bir tercih kriteri karşılanmış demektir.

Doktorunuzun Yaklaşımı

Doktorunuzun mizacı tarzı uslubu size hitap edecek mi? Sorduğunuz sorulara ne yaklaşımla cevap veriyor?

Doktorunuzun Referansları

Doktorunuzun önceki bölümleri, annenin doktor hakkındaki görüşleri, internetteki yorumları ve varsa doktoru tanıyan ve tecrübesi olan kişilerden alacağınız bilgiler de seçiminizde etken olacaktır.

Doktorunuzun Akademik Farkı

Tıpta her doktorun aynı veya benzer hastalıklara yaklaşımı farklı olabilir. Bu farklı görüşlerde sizin süreç ve tedavinize katkısını değerlendirmek gerekir.

Doktorunuzun Erişilebilirliği

Gebelik takibi çok önemlidir. Hamilelik döneminde aklınızda çok fazla sorunuz olur .Doktorunuzla iletişime geçmek istediğinizde kısa sürede telefonda veya e-postada sizi sabırla dinleyecek bir doktor seçmeniz hamilelik döneminde size büyük avantaj sağlayacaktır.

Doktorunuza Duyacağınız Güven

Özellikle kadın hastalıkları ve doğum, güvenin en üst düzeyde olduğu alanlardan biridir.
Doktorunuzun yanında kendinizi rahat hissedebilmeli ve gerçekten güvenebilmelisiniz. Ayrıca güvenmediğiniz birinin tavsiyelerine uymakta zorlanacaksınız. Böyle bir durum sağlığınız için sorunlara neden olabilir.

Bu ve bunun gibi kişisel kriterler çerçevesinde Sağlık Sigortanız ile kadın doğum doktorunuzu seçebilir, dilerseniz muayene haklarınız çerçevesinde doktor değişikliği yapabilirsiniz.

Medicine Hastanesinde Doğum Planlıyorsanız.. Hemen Uzman Sağlık Ekibimizden Bilgi Alın 0(850) 346 1130

Doğum sağlık sigortası sadece hamilelik başladıktan sonra yararlanılabilen bir sağlık ürünü gibi algılansa da hamilelik öncesinde de içerisinde doğum teminatının olduğu bir sağlık sigortası satın alabilirsiniz. Doğum teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile gebeliği planladığınız tarih öncesi poliçenizi alırsınız ve dilediğiniz bölümde kullanmaya başlarsınız. Hamilelik süreci başlamadan önce yapıldığında daha geniş sağlık sigortası teminatları almanıza olanak sağlar.

Hamilelik planlıyorsanız 12ay,6ay,3ay,2ay bekleme süreli sağlık sigortalarımızı incelemelisiniz. Hamile kalmadan satın alabileceğiniz bu sağlık sigortaları ile şirketlerin anlaşmalı hastaneleri arasında tercih ve süre içerisinde hastane değişikliği yapmanız mümkün.

Siz yada eşiniz üzerinden vergi avantajından faydalanabilir ve ödediğiniz poliçe tutarının %20 lik kısmını devletten geri ödeme olarak alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken poliçenizi işyerinizin muhasebe birimine teslim etmek.

Tüm Sağlık Sigortalarında Vergi Avantajından Faydalanabilirsiniz

Sağlık Sigortalarının bir diğer avantajı da Devlet Desteği ( Vergi Avantajı) dir. Özel sektör ya da kamu çalışanları ile işverenleri dahil edebildiğimiz ,geliri üzerinden vergi ödeyen herkes sağlık sigortalarında Devlet Desteğinden yararlanabilir.

Gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının %15 ila %40 ı arasındaki oranı vergi avantajı olarak geri ödeme şeklinde alabilirsiniz. Poliçenizi işyerinizde muhasebe birimine vererek, bu destekten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Farklı fiyatlar ve belirsizlikler yerine Sağlık Sigortamızı tercih ettiğinizde ;

  • Muayenelerde yalnızda 15 TL katılım payı ödersiniz.
  • SGK kapsamındaki test ve tetkikler için artı ek ücret ödemezsiniz.
  • Yatış ve ameliyat giderlerinizi sigortanız karşılar.
  • Devletin sağlık sigortalarında sağladığı vergi avantajından yararlanırsınız.
  • Ödediğiniz yıllık sigorta priminin %20 lik kısmını geri alırsınız.
  • Aynı sigorta şirketinde 3-4 yıl prim ödemeniz durumunda ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) sahibi olursunuz.

ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) hak ettiğinizde, hak ediş tarihiniz sonrası oluşabilecek tüm hastalıklarınız sigortanız tarafından anlaşmalı özel hastanelerde karşılanır ve siz tanı tedavi ve hastane yatışı gibi hizmetler için ek ücret ödemezsiniz. Bu hakkı ne kadar erken elde ederseniz o kadar avantajınızadır.

Soru Sor
Whatsapp
Medicine Kadın Doğum Doktorları Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by