Sincan – Özel Hastanelerde Geçerli Doğum Sağlık Sigortası

Sincan - Özel Hastanelerde Geçerli Doğum Sağlık Sigortası %20 Devlet Desteği ile.

Sincan – Özel Hastanelerde Geçerli Limitsiz Doğum Teminatlı Sağlık Sigortaları 

Hemen arayın, hamileyken avantajlı ödeme planları  ve vergi avantajı ile sağlanan %20 devlet desteği ile;  Muayeneler, tahliller ve doğumu kapsayan doğum sağlık sigortaları hakkında bilgi alın

Bilgi İçin (0312) 911 11 39

Sincan – Özel Hastanelerde Doğum Teminatlı Sağlık Sigortası Paketi  (Hamilelikten Hemen Önce)

Yakın zamanda hamilelik planlıyorsanız, geç kalmadan hamilelikten hemen önce satın alınabilen ve doğumu karşılayan sağlık sigortalarımız hakkında bilgi alın. Muayeneler, tahliller ve doğuma ek olarak;

 • Doğum öncesinde beklenmeyen hastane yatışlarınızı,
 • Diğer bölümlerde 15TL’ye muayene olma hakkınızı ekleyin
 • Vade farksız 8-10 taksitle kolaylıkla ödeyin ve
 • %20 Devlet desteğinden yararlanarak, çok daha avantajlı fiyatlarla satın alın.

Bilgi İçin (0312) 911 11 39

Özel Hastanelerde  geçerli bir sağlık sigortası yaptırarak poliçenize Doğum Paketi (teminatı) ekleyebilirsiniz. Henüz  Hamilelik süreci başlamamış anne adaylarımıza önerdiğimiz;  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası + Bekleme süresiz doğum teminatı;  *Muayeneleri, *rutin gebelik test ve tahlillerini, *doğuma kadar beklenmeyen olası hastane yatışlarını ve *doğumu limitsiz karşılayan bir sağlık sigortasıdır.

Hamileliğiniz başlamadan önce, doğum harcamalarınızı karşılayacak bir doğum sağlık sigortası alarak; Sağlık sigortalarında sağlanan %15 ile %40 arasında değişen gelir vergisi diliminiz oranında devlet desteğinden yararlanabilirsiniz.

Böylece, istediğiniz özel hastanede gebe takibine başlamak, doktorunuzu ve hastaneniz seçme hakkı yanında hamilelik dönemi başladığında, hamilelik sürecinizdeki harcamalarınıza kıyasla %45 üzerinde tasarruf sağlatır.

Bekleme Süresi Uygulamadığımız Limitsiz Doğum Sağlık Sigortası Paketleri için Hemen Bilgi Alın

Sincan – Özel Hastanelerde Doğum Teminatlı Sağlık Sigortası Fiyatları ve Sigorta Anlaşmaları

Hamilelik döneminiz öncesinde planlar ve tüm harcamaları karşılayan bir doğum sigortası paketi alırsanız, teminat kapsamındaki tüm harcamalarınızı sigorta şirketlerimiz karşılar ve siz beklenmeyen ek ödemelerle karşılaşmayacağınız gibi…

Üzerine doğum sağlık sigortası yaptırdığınız için %20 oranında devlet desteği alabilirsiniz.

Hamilelik süreciniz başladığında anlaşmalı hastanelerimizde yararlanabileceğiniz, doğum sağlık sigortası alternatifleri, yine muayene, tahliller ve doğumu karşılayacaktır. Gebelik öncesi ve sonrasında satın almak arasında fiyat avantajları kadar doğum sağlık sigortası paketlerinin kapsamında da farklılıklar olacaktır. Tüm merak ettiğiniz sorularınız için; Hemen sağlık ekibimizden bilgi ve destek alın. 

Doğum İçin Hastane Araştırmanız ve Yakınlarınızın Tavsiyeleri

Hamilelik haberinizle birlikte elbette, merakla ve  keyifli bir hastane araştırma süreciniz başlayacak. Hangi doktor? Hangi Hastane ? olmalı…

Yakın çevrenizdeki arkadaşlarınızla, belki ailenizden birileriyle gündem artık sizin hamileliğiniz ve gideceğiniz doktor, hastane olacak. İlk hamileliğiniz ise, elbette çok fazla bilinmeyenle karşılaşacaksınız. Tecrübeli anne adaylarımız, ikinci bebeğinize hamileyseniz ve ilk doğumunuzdan sonra aradan geçen zaman 2-3 yıl bile olsa…. her şey çok hızlı değişiyor, bunu unutmayın.

Doktor ve hastane araştırırken, size verilen tavsiyeleri dikkate alırken, ne kadar güncel bir bilgidir? mutlaka teyit edin. Yakın bir arkadaşınızın doğum yaptığı hastanedeki doktor artık o hastanede çalışmıyor olabilir… Hastanenin koşulları ve hizmet standartları iyiye yada kötüye gitmiş olabilir.Bunları dikkate alarak, sizin için en iyi çözüme ulaşmanız çok zor değil!

Hamileyken Yapılabilen Doğum Paketi Avantajları

Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz andan itibaren merakla araştırdığınız doktor ve hastane bilgileri için size en doğru ve en güncel bilgileri vermek için, Müşteri Hizmetleri birimimizde,  sağlık ekiplerimize 0312 911 11 39 ‘dan hemen ulaşabilirsiniz.

 • Hamileyken de farklı sigorta şirketlerimiz ile doğum sigortası paketleri alabilirsiniz.
 • Ödemelerinizi kredi kartıyla taksitle, yapabilirsiniz.
 • Anlaşmalı hastanelerde 15TL’ye muayene olur, tahlil ve tetkiklere ek ödeme yapmazsınız.
 • Tek kişilik özel oda, refakatçi ve yatış giderleriniz karşılanır
 • Normal Doğum & Sezaryen ayrımı olmadan doğumunuza hekiminizle, siz karar verirsiniz.
 • Bebeğinizin ilk muayene, topuk kanı ve koruyucu aşı hizmetlerine ek ödeme yapmazsınız.
 • Bir  doğum sağlık sigortasından yararlanıyorsanız ,ek %20 devlet desteği hakkınız olur.

Detaylı bilgi için tıklayın ve bize hemen yazın. 

Çocuk Sağlık Sigortası Hakkında Kısa Hatırlatmalar

Bebeğinizin doğumundan hemen sonra, onun için çocuk tamalayıcı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Böylece;

 • İlk yıl her ay gitmeniz gereken çocuk doktoru kontrolleri için anlaşmalı özel hastanelerimizde 15TL’ye muayene olabilirsiniz.
 • Yapılması gereken SGK’lı tahlil ve tetkikler için ek ödeme yapmazsınız.
 • Hastane Yatışı gerektiren beklenmeyen durumlarda,  hastane yatış  ve gerektiğinde ameliyat masraflarınız %100 karşılanır.
 • Çocuk Sağlık Sigortası için ekonomik prim ödemelerinizi taksitle yapabilirsiniz.
 • Doğum Sağlık Sigortasında olduğu gibi çocuk sağlık sigortaları için de vergi avantajından yararlanarak ortalama %20 Devlet Desteği alabilirisiniz.

Çocuk sağlık sigortası hakkında Bilgi almak için Hemen Tıklayın.

Nasıl Devlet Desteğinden Yararlanılır?

Ülkemizde Hayat Sigortaları, Özel Sağlık Sigortaları ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları, vergi avantajına konu edilir.

Özel sektör yada kamuda bordrolu olarak çalışanlar ile, iş yeri sahibi olan bağkurlular…  Gelirleri üzerinden devlete  gelir vergisi ödeyen tüm bireyler  sağlık sigortaları devlet desteğinden yararlanabilir.

Öncelikle bakmakla yükümlü olduğunuz bir aile bireyiniz için sağlık sigortası yaptırarak yıllık sağlık sigortası prim ödemesini yaparsınız. Sağlık sigortanız aktif olduktan sonra, Poliçeniz ve ödeme belgenizin bir örneğini muhasebecinize, maaş birimine göndermeniz yeterli olacaktır.

Doğum Sağlık Sigortası İle Devlet Desteğinden Yararlanabileceğim Maksimum Oran Nedir?

Geliriniz üzerinden aylık olarak devlete ödenen gelir vergisi diliminiz kadar. Sağlık sigortası vergi avantajından yararlanabilirsiniz. Bu oran, asgari ücretle bordrolanan çalışanlarda %15 ile başlarken… Gelirinizin asgari ücrete göre daha fazla olması halinde %20, %27 %35 ve %40 oranlarına kadar değişebilmektedir. Çalışanların genel maaş ortalamaları dikkate alındığında %20 gibi ortalama bir oranı dikkate alabilirsiniz.

Sincan – Özel Hastanelerde  Doğum Sağlık Sigortası Hakkında Detaylı bilgi için; tıklayın ve bize yazın

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Sincan – Özel Hastanelerde Geçerli Doğum Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by