Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi

Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi'nde ; Tamamlayıcı Sağlık Sigortanız ile 15 TL ye muayene olabilir, test ve tetkiklerinize ek ücret ödemezsiniz.0(850) 346 1130

Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi

Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi; 12.10.2016 tarihinden itibaren Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde, Demetevler semtinde, 2400 m² kapalı alanda, 17 branşta 32 hekimi ile ayakta tedavi ve sağlık hizmeti vermektedir.

Kadın hastalıkları ve doğum bölümünden çocuk sağlığı ve hastalıkları bölümüne SGK anlaşmalı tüm bölümlerde sağlık sigortanızı kullanabilir ve avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız Çünkü…

 • Özel hastanelerde yaptıracağınız muayeneler, testler, tetkikler hastaneye gitme şikayetinize göre değişiklik gösterir.
 • Bu değişiklikler ödemeniz gereken miktarı arttırabilir. Bu durum oldukça maliyetli olabilir.
 • Sağlık Sigortası yaptırarak beklenmeyen sağlık harcamalarına hazırlıksız yakalanmazsınız.
 • Muayeneleriniz yalnıza 15 TL SGK katılımı ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.
 • İstediğiniz zaman doktor ve hastane değiştirme şansınızı korursunuz.
 • E-devlet yoluyla sağlık sigortanızın takibini kolayca yapabilirsiniz.
 • Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırdığınızda vergi avantajından faydalanırsınız.

Vergi Avantajı Nedir?

Çocuklarınız ve diğer aile bireyleriniz adına yaptıracağınız sağlık sigortalarımızda %15 – %40 arasında olan vergi avantajından yaralanabilirsiniz. Kamu ve özel sektör çalışanlarından, iş verenlere, iş verenlerden gelir üzerinden vergi ödeyen herkes bu vergi avantajından yaralanabilir.

Sağlık Sigortalarında Vergi Avantajı

Sağlık Sigortalarının bir diğer avantajı da Devlet Desteği ( Vergi Avantajı) dir.

Gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının %15 ila %40 ı arasındaki oranı vergi avantajı olarak geri ödeme şeklinde alabilirsiniz. Poliçenizi işyerinizde muhasebe birimine vererek, bu destekten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Kendiniz, çocuklarınız ve diğer aile bireyleriniz için yaptırmak istediğiniz sigortalarda gelir durumunuza göre %15 ile %40 arasında devlet desteği alır ve sigortanızı oldukça uygun bir fiyata getirirsiniz. Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları, iş verenler, vergi ödeyen herkes bu devlet desteğinden yararlanabilirler.

Çocuk Sağlık Sigortası Nedir?

Yeni doğan bebek ve 18 yaş altı çocuklara yapılan sağlık sigortalarıdır.

 • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası: Bu sigortayı SGK ile anlaşmalı her hastanede kullanabilirsiniz. Bu hastanelerden birini seçip, seçtiğiniz hastanenin pediatri bölümünden muayene olabilirsiniz. Muayenelerinizde sadece 15 TL katılım ücreti ödersiniz, muayene sonrası yapılması gereken testler, tahliller, tetkikler tamamen sigortamız tarafından karşılanır.
 • Çocuk Sağlık Sigortası ile yıl içinde çocuğunuzu 10 kez doktor muayenesine götürebilirsiniz. Hastane yatışı veya ameliyat gerektiği durumlarda sigortamız her iki pakette de tüm masrafları karşılar
 • Bahsedilen sigortaların yıllık primlerini taksitle ödeyebilirsiniz.
 • Bu sigortalardan yararlanmanız durumunda sadece pediatri bölümünde değil SGK ile anlaşmalı hastanelerin tüm bölümlerinde muayene olabilirsiniz.

Bebeğinize Tek Başına Sağlık Sigortası Yaptırın

Lokman Hekim Hastaneler Grubunda doğum yapan sigortalı annelerimiz genelde çocuklarını da bu hastanede sigortalatmayı tercih ediyorlar.

Bebeğinizi tek başına sigortalı yapabileceğiniz gibi, anne+bebek ya da baba+bebek gibi planlarla da sigorta sahibi olabilirsiniz. SGK anlaşmalı özel hastanelerde SGK anlaşmalı tüm bölümlerde muayenelere sadece 15 TL vererek sağlık hizmeti alır,yatış gereken durumlarda da cebinizden ek ücret çıkmadan hastane yatışınızı karşılarsınız.

Çocuk Sağlık Sigortası Neden Yaptırmalısınız?

 • Çocuklara yıl içerisinde kullanacağı 10 doktor muayenesi mevcuttur
 • Testler ve tahliller sigorta dahilindedir.
 • Hastane yatışı sigorta teminatları içindedir.
 • Taksitle ödenebilen Çocuk Sağlık Sigortaları da %20 devlet desteklidir.
 • Türkiye’de Sağlık Bakanlığı’nın çocukluk çağı aşı takviminde bulunan 10 aşı vardır. Bunlar; (Hepatit B, Verem (BCG), DaPT-İPA-Hib (karma aşı), Pnömökok, KKK (Kızamık, kızamıkçık, kabakulak), DaBT-İPA, Çocuk Felci (aktif Polio), Difteri-Tetanos, Suçiçeği, Hepatit A) aşılarıdır. Takvimdeki bu aşıları çocuk sağlık sigortanız ile özel hastanelerde yaptırabilirsiniz.

Ömür Boyu Yenileme Garantisi

Çocuğunuz doğduğu andan itibaren başlattığınız sağlık sigortası ,çocuğunuzun sonradan gelişen tüm sağlık risklerini üstlenmiş olur. Her yıl düzenli bir şekilde yenileme yapmanız durumunda ise daha önceki senelerde kazandığınız haklarınız bir sonraki seneye devretmiş olur. Yenileme garantisi verilen sigortalının başına gelebilecek sağlık sorunlarının tamamı sigorta kapsamına girer, limitlendirilmezler.

Bir sağlık sigortanız yok ise, doğumunuza haftalar kala sağlık sigortası yaptırıp, bebeğinizi kucağınıza aldıktan sonra kendi poliçenize bebeğinizin sağlık sigortasını ekleterek ona geleceği için en sağlıklı yatırımı yapmış olursunuz. Sağlığını Ömür Boyu Yenileme Garantisi ( ÖBYG ) içine almış olursunuz.

Sağlık Sigortanızı Bizden Alın

Şirketimiz SİGORTA PARTNER AŞ., ülkemizde marka değeri olan yirmi dokuz şirket ile hizmet sunar. Bilgi ve güvenilirlik ile verdiğimiz Sağlık Sigortası hizmetlerinin yanı sıra, kasko, trafik sigortası, konut sigortası, seyahat sigortası gibi çeşitli ve çok yönlü sigortacılık hizmetlerimiz de mevcuttur. 700 de fazla memnun sigortalı yorumlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Soru Sor
Whatsapp
Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by