Op. Dr. Sibel Sarıkaya

Op. Dr. Sibel SARIKAYA. Güven Hastanesi'nde. Güven Hastanesi Doğum Paketi avantajlı fiyatı ile sadece burada. Detaylı bilgi için hemen arayın. 0(850) 346 1130

Op. Dr. Sibel SARIKAYA Kimdir?

Op. Dr. Sibel SARIKAYA 1975 yılında Şereflikoçhisar’ da doğmuştur.1998 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Op. Dr. Sibel SARIKAYA, 2003 yılında yine Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde ihtisasını tamamlamış ve kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olmuştur.

Şu anda aktif olarak Güven Hastanesi Ayrancı Kampüsünde hasta kabulünde bulunan kadın doğum uzmanı Op. Dr. Sibel SARIKAYA, hastaları tarafından samimi, güvenilir, destekleyici ve empati sahibi olarak tanımlanmakta ve oldukça sevilmektedir.

Op. Dr. Sibel SARIKAYA Mesleki İlgi Alanları

Op. Dr. Sibel SARIKAYA’ nın mesleki ilgi alanları;

 • Kadın Hastalıkları ve Doğum,
 • Tüp Bebek,
 • Vajinal Doğum,
 • Jinekolojik Cerrahi,
 • Genital Estetik
 • Laparoskopik Cerrahi Uzmanı şeklindedir.

Hamileyken Devlet Destekli Sağlık Sigortası Satın Alın, Özel Hastanelerde Ek Ücret Ödemeyin.

Hamile  olduğunuzu öğrendiğiniz andan itibaren hastane ve kadın doğum uzmanı arayışı içerisine girersiniz. Gebeliğinizde özel hastanelerin konforundan yararlanmak için yüksek hastane ücretleri ödemeniz gerekmez. Anlaşmalı özel hastanelerde, süreç içinde isterseniz hastane ve hekim değişikliği yapabilirsiniz. Poliçe ödemelerini taksitlendirebilir, vergi avantajı ile devlet desteğinden  ödemenizin bir kısmını geri ödeme olarak alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayın. 0(850) 346 1130

Doğum Sağlık Sigortası Avantajları Nelerdir ?

 • Doğum sağlık sigortası hamilelikte sağlık giderlerinizi uygun bir fiyat ile karşılamanızı sağlar.
 • SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamında yapılan tüm test ve tetkikler sağlık sigortası ile karşılanmaktadır.
 • Doğum sağlık sigortası, tek kişilik oda ve refakatçi, gerekirse 2 geceye kadar hastanede yatış, normal & sezaryen doğum ve normal anestezi giderlerini kapsar.
 • Bebeğin ilk muayenesi ve standart doğum sonrası sağlık muayenelerinden SGK sorumludur ve özel hastanelerde bu hizmetler için herhangi bir ek ücret ödemezsiniz.
 • Gerekirse, yeni doğanlar için tüm yoğun bakım masrafları sosyal güvenlik kurumu  tarafından karşılanacaktır.
 • Bu paket ile anlaşmalı hastanelerin SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) anlaşmalı diğer birimlerinde de muayene hakkınızı kullanabilirsiniz.
 • Doğum sağlık sigortası taksitli ödeme seçenekleri sunar.
 • Poliçe tutarlarınızın bir kısmı devlet tarafından karşılanmaktadır. Bu, doğum sonrası bakım ve doğum masraflarının sigortamız tarafından karşılandığı, ancak devlet desteği sayesinde çok uygun bir fiyata sigortalandığınız anlamına gelir.

Doğum Sigortasını Hamilelik Öncesi Alın, Teminatlarınızı Artırın..

Doğum sağlık sigortası sadece hamilelik başladıktan sonra yararlanılabilen bir sağlık ürünü değildir. Hamilelik öncesinde içerisinde doğum teminatının olduğu bir sağlık sigortası satın alabilirsiniz. Bu sayede doğumunuzu sağlık sigortanız ile anlaşmalı hastanelerden sizin için en uygununu seçerek  yapar, bebeğinizi de doğumdan sonra poliçenize ekletip ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) sahibi yaparsınız. Doğum teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile gebeliği planladığınız tarih öncesi poliçenizi alırsınız ve dilediğiniz bölümde kullanmaya başlarsınız. Hamilelik süreci başlamadan önce yapıldığında daha geniş sağlık sigortası teminatları almanıza olanak sağlar.

Hamilelik planlıyorsanız.. 12ay,6ay,3ay,2ay bekleme süreli sağlık sigortalarımızı incelemelisiniz. Hamile kalmadan satın alabileceğiniz bu sağlık sigortaları ile şirketlerin anlaşmalı hastaneleri arasında tercih ve süre içerisinde hastane değişikliği yapmanız mümkün.

Siz yada eşiniz üzerinden vergi avantajından faydalanabilir ve ödediğiniz poliçe tutarının %20 lik kısmını devletten geri ödeme olarak alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken poliçenizi işyerinizin muhasebe birimine teslim etmek.

Çocuk Sağlık Sigortası 

 • Çocuklara yıl içerisinde 10 doktor muayenesi.
 • Testler ve tahliller sigorta dahilindedir.
 • Hastane yatışı
 • Taksitle ödenebilen Çocuk Sağlık Sigortaları da %20 devlet desteklidir.
 • Türkiye’de Sağlık Bakanlığı’nın çocukluk çağı aşı takviminde bulunan 10 aşı vardır. Bunlar; (Hepatit B, Verem (BCG), DaPT-İPA-Hib (karma aşı), Pnömökok, KKK (Kızamık, kızamıkçık, kabakulak), DaBT-İPA, Çocuk Felci (aktif Polio), Difteri-Tetanos, Suçiçeği, Hepatit A) aşılarıdır. Takvimdeki bu aşıları çocuk sağlık sigortanız ile özel hastanelerde yaptırabilirsiniz.

Çocuğunuzun sağlığını güvence altına almak için bizimle iletişime geçin. 0(850) 346 1130 hatlı numaradan bize ulaşabilir, farklı birçok ürün içeriği için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sağlık Sigortanızı Bizden Alın

Şirketimiz SİGORTA PARTNER AŞ., ülkemizde marka değeri olan yirmi dokuz şirket ile hizmet sunar. Bilgi ve güvenilirlik ile verdiğimiz Sağlık Sigortası hizmetlerinin yanı sıra, kasko, trafik sigortası, konut sigortası, seyahat sigortası gibi çeşitli ve çok yönlü sigortacılık hizmetlerimiz de mevcuttur. 700 de fazla memnun sigortalı yorumlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Sibel Sarıkaya Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by