Medicabil Hastanesi Doğum Paketi

Bursa Medicabil Hastanesi Bölümleri ve İletişim

Medicabil Hastanesi 

Bursa’da Nilüfer Medicabil Hastanesi , kadın doğum bölümü ve çocuk doktorları ile en çok tercih edilen özel hastaneler arasındandır. Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırarak, SGK anlaşmalı bölümlerde sadece 15TL ödeyerek muayene olabilirsiniz. Muayenede istenen test ve tahliller ücretsiz yapılırken. Yatış ve ameliyatlarınız da %100 tamamlayıcı sağlık sigortası güvencesindedir.

Medicabil Hastanesi ‘nde Nelerden Yararlanabilirsiniz?

A – Medicabil Hastanesi’nde Hamileyken Geçerli Doğum Sağlık Sigortası

Hamile anne adayları, hamilelikten sonra da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortası poliçelerimiz ile fark ücret ödemeden Medicabil’de muayene, tahliller ve doğum için ek ücret ödemez. Fiyatları ve kapsamı için hemen detaylı bilgi alın.

B- Henüz Hamile Değilseniz. Size Özel Fırsatı Kaçırmayın. Bekleme Süresiz Doğum sigortası yaptırın.

Hamilelik süreci henüz başlamamış ve yakın zamanda bebek planlayan anne adayları için; Bir bekleme süresi olmayan, oldukça kapsamlı bir sağlık sigortası sunuyoruz. Sağlık Sigortanıza + Doğum Teminatı ekleyin ve gebelik süreciniz başladığında; Kadın doğum muayenelerinden,  tahlillere.. Doğuma kadar beklenmeyen yatış durumlarından doğum eyleminize kadar tüm sağlık harcamalarınızı sigorta şirketi karşılasın. Siz ek ödemeler yapmadan, hamilelik sürecinizin keyfini çıkartın.

C- Medicabil Hastanesi’nde Çocuk Doktoru Muayenesi 15TL

Medicabil Hastanesi’nin pediatri (çocuk sağlığı) bölümünde de, Tamamlayıcı sigorta geçerlidir. Sahip olduğunuz tamamlayıcı sigortadaki haklarınız için, henüz bir tamamlayıcı sağlık sigortasına sahip değilseniz; Çocuklarınıza tek başına da, yapabildiğimiz Çocuk tamamlayıcı sigorta fiyatlarımız için sağlık yetkililerimizden şimdi, web’e özel fiyat alın.

Bursa’da bir çok özel hastanede de geçerli olan, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Bekleme Süresiz Doğum Sağlık Sigortaları, Hamileyken yapabildiğimiz Doğum Sigortası Paketleri ve Çocuk Sağlık Sigortalarımızın tamamı için vergi avantajından yararlanabilirsiniz.

Vergi avantajı; Sağlık sigortası sahipleri adına, sigortayı ödeyen çalışan kişinin (siz yada eşiniz) iş yerine beyan edeceği bir belge aracılığı ile %15 ile %40 oranında devlet desteğinden yararlanması anlamına gelir. Sağlık sigortası vergi avantajından yararlanarak, sağlık sigortalarınızı %40’a kadar daha ekonomik fiyatlara maal edersiniz.

Hizmet verdiğimiz yirmiden fazla sigorta şirketi ile size sunabileceğimiz sağlık sigortası avantajları ve teklifleri için;

Sağlık yetkililerimizle iletişime geçin. Hemen Bilgi Alın, Hemen arayın. (0224) 488 58 89

Sayısı yediyüzü aşan sigortalı yorumlarımıza göz atın.

Soru Sor
Whatsapp
Medicabil Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by