Bursa Ceylan Hospital

Bursa Ceylan Hospital'de geçerli Doğum Paketleri

Bursa Ceylan Hospital

Bursa Ceylan Hospital hizmet verdiğimiz sigorta şirketlerimizin anlaşmalı özel hastaneleri arasında yer alır. Bursa’da Mudanya Yolu üzerinde, Emek metro istasyonu karşısındaki konumu ile toplu taşıma araçları ile de, oldukça  kolay ulaşıma sahip bir konumdadır.

Tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi sigortalılarımız, sadece 15TL Sosyal Güvenlik Kurumu katılımı ile muayene olur, SGK kapsamında, yapılması gereken test ve tetkikler için (ek) fark ücret ödemezler.

Bursa Ceylan Hospital

Bursa Ceylan Hospital Kadın Doğum Bölümü Doktorları

Ceylan International Bursa Hastanesi , 6 ameliyathane, 37 yoğun bakım yatağı, 25 ayaktan kemoterapi ünitesi, 14 günübirlik gözlem yatağı ile toplam 90 yatak kapasiteli oldukça yeterli bir sağlık kompleksidir. Hamilelik Süreci başlamış anne adaylarımızın, sıklıkla tercih ettiği özel hastaneler arasında yer alır.

Bursa Ceylan Hospital

Hamilelik Planlayanlara; Bekleme Süresi Olmayan Devlet Destekli Doğum Sağlık Sigortaları

Bebek planlayan ailelerimiz, doktor ve hastane tercihlerinde; Takip edilecekleri doktoru, özel hastanenin fiziki koşullarını, evlerine olan yakınlığını dikkate alırken… Kararlarını etkileyen en önemli etkenlerden biri de… Özel hastanedeki harcamalarıdır.

Henüz hamilelik süreciniz başlamaydıysa ve yakın zamanda hamile kalarak bebek sahibi olmayı isiyorsanız.. Size %20 oranında devlet desteği olan, hamilelik süreci başlamadan kısa süre önce yapılabilen ve muayenelerden, tahlillere hatta doğumu da kapsayan Bekleme Süresiz Doğum Sağlık Sigortası ‘nı öneriyoruz. Oldukça avantajlı bir fiyata, taksitle ve %20 Devlet desteği ile hemen satın almak ve detaylı bilgi için sağlık ekibimize (0224) 488 58 89’dan ulaşabilirsiniz.

Bursa Ceylan Hospital

Hamileyken Devlet Destekli Doğum Sağlık Sigortası Paketi Alın; Hastanede Fark Ödemeyin

Anne adaylarımızın büyük bir bölümü, hamilelik haberlerini aldıklarında… Doğum harcamalarını karşılayacak bir sağlık sigortası yada doğum paketi araştırmaya başlar. Hamilelik süreciniz başladıysa, doğum sağlık sigortası geç kaldığınız için üzülmeyin. Size çok avantajlı bir teklifimiz var.

  • Hamileyken Başvurun (Bilgi Al)
  • Muayeneler sadece 15TL
  • SGK kapsamındaki rutin testler ücretsiz
  • Normal & Sezaryen Doğum dahil
  • Anestezi, Oda, Refakatçi Giderleri dahil
  • Vade Farksız Taksitli ödeme seçenekleri
  • Sağlık Sigortanızı siz yada eşiniz iş yerine vererek %20 Devlet desteğinden yararlanırsınız.

Hamileyken Sigorta Partner Doğum Paketleri Hakkında bilgi almak için anlaşmalı diğer hastanelerimizi de inceleyebilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Bursa Ceylan Hospital Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by