Özel Keçiören Hastanesi Doğum Paketi

Özel Keçiören Hastanesi,1982 yılından beri sağlık hizmeti veriyor. Şimdi Doğum Sağlık Sigortası alın, %40' a varan Devlet Desteği 'nden siz de faydalanın.

Özel Keçiören Hastanesi Doğum Paketi

Özel Keçiören Hastanesi, eski adıyla Özel Keçiören Polikliniği, 1982 den bu yana Ankara halkına hizmet vermektedir. Kaliteli, kapsamlı ve ekonomik sağlık hizmetini ilke edinerek yalnız Ankara’ dan değil çevre illerden de hamile anne adaylarımızın tercih ettiği bir hastane olmuştur. Sağlık sigortaları ile anlaşmalı olan hastanede, kadın doğum bölümü, çocuk sağlığı ve hastalıları bölümü, dahiliye, beyin cerrahi, göğüs hastalıkları gibi birçok bölüm bulunmaktadır. Sadece 15 TL katılım payı ile SGK ( Sosyal Güvenlik Kurumu) anlaşmalı bölümlerden siz de faydalanın.

Özel Keçiören Hastanesi Kadın Doğum Bölümü

Muayene Ücreti Ne Kadar?

Hamileliğiniz başladıktan sonra bir doğum sağlık sigortası sahibi olabilir, bu sayede muayenelerinizde sadece 15 TL ödersiniz.

 • Sadece 15 TL SGK katılımı ödemeniz yeterli olacaktır, geri kalan masraflar sağlık sigortası kapsamındadır.
 • Tamamlayıcı sağlık sigortanız  ile SGK’nın kapsamında olan ve gebelikle alakalı tahliller, tetkikler ve testler sigorta tarafından karşılanır.
 • Hamileliğiniz boyunca Özel Keçiören Hastanesi’nin SGK anlaşmalı bölümlerinde muayene olabilirsiniz.
 • %40’a kadar devlet destekli olan hamileyken yapılan doğum paketlerini, oldukça avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Vade farkı olmadan taksit yaptırabileceğiniz doğum sağlık sigortası poliçenizi , taksitle kolaylıkla da ödeyebilirsini

Hamileyken Doğum Sigortası ile %40 a Varan Devlet Desteği

Gebelik süreciniz başladığında hastane ve doktor arayışınız da başlar. Hem yakın bir çevrede hem de ekonomik bir hamilelik süreci geçirmek için hamileyken doğum sigortası yaptırmalısınız.

Yurttaşların sosyal haklarının sağlanması, anayasamızda güvence altına alınmıştır. Devlet desteği ve gider indirimi ile sağlık sigortalarını desteklemektedir.

Maaşlı çalışanın, kendisi, eşi ve/ veya  çocukları için,

Sigortalıların; Sağlık Sigortası satın aldıkları ve  sigorta şirketlerine ödedikleri primlerin bir
bölümünü, maaşı üzerinden ödeyeceği vergi tutarından düşebilmesine Devlet Desteği (Vergi Avantajı) denilmektedir.

Sağlık sigorta ürünleri için de tanınmış bu avantaj ile sağlık sigortası sahipleri ödeyeceği poliçe primleri üzerinden avantaj sağlarlar.

Sadece maaşlı çalışanlar değil…  Gelirlerini yıllık gelir vergisi beyannamesi ile bildiren vergi mükellefleri (iş yeri sahipleri) ve kira geliri sahipleri de ödemiş oldukları sağlık sigortası primlerini gelir vergisi matrahından indirebilmektedirler.

Bebeğiniz Doğduktan Sonra Çocuk Sağlık Sigortası Yaptırın

Özel Keçiören Hastanesi’ nde doğum yapan sigortalı annelerimiz genelde çocuklarının pediatri takibi için yine aynı hastaneyi tercih edebiliyor. Çocuk Sağlık Sağlık Sigortası, doğumunuzdan hemen sonra bebeğinize yapılan bir sağlık sigortası türüdür. Bebeğiniz doğumundan sonra, özellikle  ilk yıl itibariyle düzenli doktor muayenesine gitmesi, test ve tahliller yaptırması gerekir. Sağlık sigortaları ise bu yükü sizin üzerinizden alır. Bebeğinizin gerekli hallerde hastaneye yatışı yada ameliyat gerektiren durumlarda, sağlık sigortası limitsiz olarak harcamalarınızı karşılar.

Yeni doğan bebeğinize doğumundan 15 gün sonra aile fertlerinden bağımsız olarak tek başına sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Bu sağlık sigortasında;

 • Çocuklarınızın yıl içindeki 10 doktor muayenesi, sağlık sigortaları tarafından karşılanır.
 • Muayenelerde sadece 15 TL SGK katılımı ödersiniz ve diğer harcamaları  sigorta şirketi karşılar.
 • Muayene beraberinde istenebilecek.. Tahliller, testler ve tetkikler… Sağlık sigortası ile karşılanmaktadır.
 • Çocuğunuzun hastaneye yatışının veya ameliyat olmasının gerektiği durumlarda yatış harcamaları sağlık sigortası ile  karşılanmaktadır.
 • Çocuk Sağlık Sigortaları diğer sağlık sigortaları gibi ortalama %20 oranında devlet desteği sunar.
 • SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) tarafından kapsam alınan sağlık giderleri için geçerlidir.
 • Yatarak tedavi teminatı poliçenizde %100 ve limitsizdir.
 • Ayakta tedavi haklarını çok fazla kullanmayacağınızı düşünüyorsanız.. Tercih edilirse çok ekonomik primlerle.. Sadece Yatarak tedavi teminatı satın alabilirsiniz.

Doğum Sigortasında Neler Var?

Hamileyken de satın alabildiğiniz doğum sağlık sigortası paketlerini,  Ankara’daki  anlaşmalı özel hastanelerde kullanabilirsiniz. Aynı anlaşmalı kurum (hastane) ağı içinde olan istediğiniz  hastane seçilebilir  ünvan farklı olmaksızın gerektiğinde  doktor değişikliği yapabilirsiniz.

Hamile olduğunuzu öğrenmeniz ile başlayan bu süreç bebeğinizi kucağınıza alacağınız güne kadar devam eder. Hamileliğinizin ilk haftalarında sağlık sigortası sahibi olabileceğiniz gibi ilerlerlemiş hamilelik haftalarında, muayene ve tahlillerin önemli bölümü geride kalmış ise;  Sadece doğum için de doğum sağlık sigortası satın alabilirsiniz.

Doğum Sağlık Sigortası Paketleri ile,

 • Gebelik dönemi kontrolleriniz
 • Rutin gebelik test ve tetkikleriniz
 • Epidural Normal doğum
 • Sezaryen doğum + anestezi
 • 2 geceye kadar hastane yatışınız
 • Refakatçi gideriniz
 • Bebeğinizin kattaki ilk işlemleri karşılanır.

Sağlık Sigortanızın Ek Hizmetleri

Hizmet verdiğimiz yirmiden fazla sigorta şirketi ile sunabildiğimiz sağlık sigortaları ve doğum teminatlı sağlık sigortaları, poliçenin ana teminatları yanında ek hizmetleri de ücretsiz sunar. Tercih ettiğiniz sigorta şirketi özelinde bu detaylar hakkında sağlık yetkililerimizden bilgi alabilirsiniz.

 • Diyetisyen Görüşmesi
 • Psikolojik Danışmanlık Hizmeti
 • Online Doktor Görüşmesi
 • Check-up

 

Soru Sor
Whatsapp
Özel Keçiören Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by