Hayat Hastanesi Doğum Paketi

Hayat Hastanesi Doğum Sigortası Paketi ile kadın doğum bölümünde 15 TL ye muayene olmak için Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırın.

Hayat Hastanesi Doğum Paketi ile kadın doğum bölümünde 15 TL ye muayene olmak için Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırın.

Bursa Hayat Hastanesi Doğum Paketi

Hayat Hastanesi Bursa Osmangazi ilçesinde, oldukça tercih edilen kadın doğum doktorları ile hamileyken de, doğum için; Avantajlı fiyatlarla doğum sağlık sigortası yaptırabileceğiniz bir hastanedir.

Bursa Hayat Hastanesi Doğum Sigortası Paketi Nedir?

Hayat Hastanesinde doğum takibi planlıyorsanız; Hamilelikten kısa süre önce yada.. Hamileliğiniz başladıktan sonra bir doğum sağlık sigortası satın alabilir ve muayenelerden, tahlillere.. doğuma kadar ki,  masraflarınızı çok avantajlı hale getirebilirsiniz. (Hayat Hastanesi Doğum)

Hamileyken Doğum Paketi İçeriği?

Hamileyken de satın alabildiğiniz doğum sağlık sigortası paketlerini; Hayat Hastanesinde olduğu gibi tüm anlaşmalı özel hastanelerde kullanabilirsiniz. Aynı anlaşmalı kurum ağında yer alan  hastaneler içerisinden;  Hastanenizi seçebilir, gerekirse  doktor değişikliği yapabilirsiniz.

Hamile olduğunuzu öğrenmeniz ile başlayan bu süreç bebeğinizi kucağınıza alacağınız güne kadar devam eder. Hamileliğinizin ilk haftalarında sağlık sigortası sahibi olabileceğiniz gibi sadece doğum için de doğum sağlık sigortası satın alabilirsiniz.

Hamileyken Faydalanabileceğiniz Demir Hayat İki Can Doğum Sigortası Paketi

İki Can Doğum Sigortası Paketi , hamileliğinizin başladığını öğrendiğiniz tarihten sonra yapılabilen;  Hamile bir anne adayının, muayeneler, tahliller ve doğumu kapsar içerikleriyle… Hastanelerdeki ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir doğum sağlık sigortasıdır.

2017 yılında şirketimiz Sigorta Partner AŞ. ile Demir Sağlık ve Hayat Sigorta Aş. arasındaki işbirliği ile hayata geçmiştir. Bu sağlık sigortası sayesinde; Hamilelik döneminizde gerekli olacak rutin test ve tetkiklerinizi,  herhangi başka bir ek ücret ödemeden…  Muayenelerde ise sadece 15 TL SGK katılım payı ile  yararlanabilirsiniz. (Hayat Hastanesi Doğum)

Hayat Hastanesi Demir Hayat İki Can Doğum Sigortasının Bursa ilindeki anlaşmalı hastanelerindendir. Dilerseniz Demir Hayat İki Can Doğum Sigortanız ile aynı network (anlaşmalı hastane  ağı) içerisinden, hastanenizi seçebilir  ve gerekirse doktor değişikliği de yapabilirsiniz.

Hayat Hastanesi Doğum Sağlık Sigortasının Avantajları Nelerdir?

Doğum sağlık sigorta ile hamilelik masraflarınızı en uygun fiyatlara maal edersiniz. SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki test ve tetkikleriniz,  sayı sınırı olmaksızın muayenelerinizle birlikte yapılırken.. Sağlık sigortası teminatları içerisindedir.

Tek kişilik özel oda ve refakatçi giderleri, doğumda gerekli hallerde 2 geceye kadar hastanede  yatışınız, normal / sezaryen doğum ve anestezi giderleri sağlık sigortasının teminatları içerisindedir. (Hayat Hastanesi Doğum)

Bebeğinizin doğumdan sonraki ilk muayenesi, standart kontrolleri SGK tarafından karşılanır ve özel hastanelerde bu hizmetler için ek ücret ödemezsiniz.

Doğum Paketinde Devlet Desteği (Vergi Avantajı)

Sağlık Sigortalarının önemli bir diğer avantajı da, Devlet Desteği ( Vergi Avantajı)’dır. Kamu yada özel sektörde bordrolu  çalışanlar ile işverenlerin (iş yeri sahiplerinin)  yararlanabildiği, aylık geliri üzerinden vergi ödeyen herkes,  sağlık sigortalarında Devlet Desteğinden yararlanabilir.

Gelir vergisi diliminize göre, ödediğiniz yıllık poliçe tutarının %15 ila %40’ı arasındaki oranı, vergi avantajı olarak maaşınızla geri  alabilirsiniz. Poliçenizi işyerinizde muhasebe birimine vererek, bu destekten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Bebeğiniz Doğumundan Sonra Çocuk Sağlık Sigortası

Doğum yaptıktan hemen sonra bebeğiniz için çocuk sağlık sigortasından yararlanabilirsiniz.

Anlaşmalı özel hastanelerde  15 TL katılım payı ile muayenelerde ek ücret ödemeden bebeğinizin kontrollerini konfor içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortası  ile ayakta tedavilerde yılda  10 muayene hakkınız olurken, hastanede yatış ve ameliyatlar (yatarak tedavilerde) herhangi bir üst limit bulunmaz. %100 karşılanır.

Bebeğinizin doğumundan sonra özellikle 1 yaşı dolana kadar sık sık hastaneye giderek aylık rutin kontrollerinizi ve aşılarınızı yaptırıyor olacaksınız. Oldukça maliyetli olan bu kontroller için çocuk sağlık sigortası fiyat avantajından faydalanmak için sağlık ekibimizden bilgi ve fiyat alın.

Ayrıca sadece ayakta tedavileriniz için değil, gerekli hallerde;  Yatarak tedavi teminatı ile  sigortanız , yatış ve ameliyat giderlerinizi %100 karşılar.

 

SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki, test ve tetkikleriniz adet sayı sınırı olmaksızın mer bir muayene kaydı içinde, sağlık sigortası teminatları kapsamında karşılanır.

Doğum sağlık sigortanızda olduğu gibi bebeğiniz için yaptıracağınız sağlık sigortasında da, ödediğiniz yıllık poliçe tutarının %15 ila %40’ı arasındaki kısmından, gelir vergisi oranı kadar,  vergi avantajından yararlanabilirsiniz.

Bebeğiniz için, doğumundan kısa bir süre sonra özel hastanelerde neredeyse birkaç muayenede ödeyeceğiniz tutara ,yıllık 10 ayakta muayene olabileceği, yatarak tedavi teminatı limitsiz olan bir sağlık sigortası satın alabilirsiniz. Dilerseniz tek başına  çocuklara sağlık sigortası yapabilirsiniz.

Bulunduğunuz il ve ilçeye göre,  sizin için en avantajlı çocuk sağlık sigortası hakkında bilgiyi,   sağlık sigortası uzmanlarımızdan  alabilirsiniz.

Sağlık Ekibimize (0224) 488 58 89’dan ulaşın.

Soru Sor
Whatsapp
Hayat Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by