Bursa Medicana Hastanesi Doğum Paketi

Bursa Medicana Kadın Doğum Bölümü Randevuları - Doğum Fiyatları Hakkında Bilgi Alın

Bursa Medicana Hastanesi Doğum Paketi Nedir?

Bursa Medicana Hastanesi Doğum Paketi, hamileyken başvuru yapabileceğiniz, muayeneler, tahliller ve doğum harcamalarınızı %100 karşılayacak bir sağlık sigortasıdır. Medicana Bursa Hastanesi , SGK anlaşmalı tüm bölümlerinde geçerlidir. Hamileyken yapabildiğimiz için kadın doğum bölümünde gebelik rutin muayeneler ve gerekli test ve tahlilleri karşılar. Limitsiz doğum teminatlı bir sağlık sigortası olduğu için vergi avantajı sunar. Sağlık sigortası için ödeyeceğiniz avantajlı primlerin %35’İne kadar devlet desteği sağlar. Bilgi Almak İçin hemen sağlık sigortası uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Bursa Medicana Hastanesi Doğum Paketi Kapsamı Nedir?

Bursa Medicana Hastanesi Doğum Paketi hamileyken yapacağınız en kapsamlı sağlık sigortasıdır.

 • Sağlık sigortanız süresince, doğuma kadar muayenelerinizi kapsar.
 • Her muayene beraberinde yapılması istenen SGK’lı tüm test ve tetkikler limitsizdir.
 • Anlaşmalı kurumlarımızda, SGK anlaşmalı istediğiniz hekimi seçebilirsiniz. Muayene ücreti ödenmez. Sadece 15TL Sgk katılım payı alınır.
 •  Normal Doğum ve Sezaryen doğum ayrımı olmaksızın %100 karşılanır.
 • Doğum beraberinde anestezi için ek ödeme yapılmaz ** (Sağlık ekibimizden doğum yönteminiz ve anestezi tercihinize göre detaylı bilgi almalısınız)
 • İki geceye kadar tek kişilik özel oda da yatış,
 • Refakatçi giderleriniz dahildir.
 • Ayrıca doktor ücreti vb ödenmez.
 • Doğum sonrası, sigorta poliçeniz süresince  gebelik komplikasyonları dışındaki olası yatış ve ameliyatlarınız sağlık sigortası güvencesi altındadır.

Bursa Medicana Hastanesi Doğum Paketi Avantajları

 • Bursa Medicana Hastanesi Doğum Paketi ‘ni hamileyken de yaptırabilirsiniz.
 • Muayene ücreti, test- tahlil ücreti ödemezsiniz.
 • Doğum fiyatı ve diğer hastane hizmetleri için fiyatların değişmesi sizi etkilemez.
 • Taksitle ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.
 • Türkiye genelindeki anlaşmalı kurumlarımız arasından istediğiniz hastaneyi seçersiniz. Tek bir anlaşmalı kuruma bağlı kalmaz gerekirse değişiklik yapabilirsiniz.
 • İstediğiniz SGK anlaşmalı hekime, ünvan fark etmeksiniz gidebilirsiniz.
 • Hastanelere ödemeniz gereken ücretlerle karşılaştırdığınızda, sağlık sigortanız çok daha avantajlı fiyatlara maal olacaktır.
 • Sağlık sigortası vergi avantajı sayesinde, ödediğiniz toplam tutarın %15 ile %35’i arasında değişen oranlarda Devlet Desteğinden yararlanır. Harcamalarınızı çok ekonomik hale getirirsiniz.
 • E-devlet’e kullanıcı girişi yaptığınızda, sağlık sigortanızı sistemden takip edebilirsiniz.
 • Herhangi bir sebeple, sağlık sigortanızı iptal etmek istediğinizde, işlemleriniz; Sigortalı olarak kaldığınız gün sayısı hesaplandıktan sonra düşüldükten sonra.. Kalan tutarın size iadesi ile iptal edilerek hemen sonuçlandırılır.
Diğer Kadın Doğum Doktorlarını İnceleyin

Bursa Medicana Hastanesi Doğum Paketi Neler Kapsam Dışıdır.

Bursa Medicana Hastanesi Doğum Paketi SGK’nın tamamlayıcısı olma özelliği ile anlaşmalı kurumumuzun tüm SGK’lı bölümlerinde geçerlidir. SGK Anlaşmalı doktorlara muayene olmanızı, yapılması gereken test ve tahlilleri limitsiz olarak karşılar. SGK tarafından ödenmeyen işlemler, sigorta poliçenizin de kapsamı dışındadır. (Ör: Gebeliğinizin yirminci haftasında doktorunuzun yapılması isteyebileceği detaylı usg , Sgk kapsamı dışındadır. Sigortanızın da kapsamı dışındadır)

Bursa Medicana Hastanesi Doğum Paketi / Gebeliğe Bağlı Yatış ve Komplikasyonları Karşılar Mı?

Bursa Medicana Hastanesi ‘nde geçerli  Doğum Paketi ile, muayene, tahliller ve doğumu sigorta teminatı altına alarak, fark ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Hamilelik başladıktan sonra yapabildiğimiz doğum sağlık sigortanız doğum öncesinde gerçekleşebilecek olası komplikasyonlar ve yatışları karşılamamaktadır.

Bu nedenle, gebeliğe bağlı bir komplikasyon, rahatsızlık sonucu olası hastane yatışlarınızın %100 karşılanması için, avantajlı fiyatlarla sunduğumuz Sağlık Destek Paketimiz hakkında bilgi almanızı öneriyoruz.  Böylece özel bir hastanede 1 gecelik beklenmeyen bir yatışınız olması durumunda bile, ortalama 1.000TL’yi aşan harcamalara karşı da güvence altında olursunuz.

Sağlık Destek Paketi, anlaşmalı – anlaşmasız tüm SGK’lı sağlık kurumlarında geçerlidir. Yatış yapılması halinde, taburcu öncesinde sigortalılarımız 0850 346 11 30 numaralı hattımızdan şirketimizi bilgilendirebilir. Bu durumda hastaneye ödenecek fiyatlarda anlaşmalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Yapılan ödemeye ilişkin fatura ve beraberinde yatış sebebini gösterir hasta bilgi formunu şirketimize göndermenizle birlikte sigortalımızın hesabına 3 iş gününde  ödemeniz yapılmaktadır.

faturalarınızı musteri@tamamlayicisagliksigortasi.com adresimize gönderebilir, detaylı bilgi için (0850) 346 11 30 numaralı telefonumuzdan destek alabilirsiniz.

 

Soru Sor
Whatsapp
Bursa Medicana Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by