Bursa Medicana Hastanesi Doğum Paketi

Bursa Medicana Hastanesi Doğum Paketi Avantajları

Bursa Medicana Hastanesi Doğum Paketi Nedir?

Bursa Medicana Hastanesi Doğum Paketi, hamileyken başvuru yapabileceğiniz, muayeneler, ve doğum harcamalarınızı %100 karşılayacak bir sağlık sigortasıdır. Medicana Bursa Hastanesi , SGK anlaşmalı tüm bölümlerinde geçerlidir. Hamileyken yapabildiğimiz için kadın doğum bölümünde gebelik rutin muayeneleri karşılar. Limitsiz doğum teminatlı bir sağlık sigortası olduğu için vergi avantajı sunar. Sağlık sigortası için ödeyeceğiniz avantajlı primlerin %40’ına  kadar devlet desteği sağlar. Bilgi Almak İçin hemen sağlık sigortası uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Bursa Medicana Hastanesi Doğum Paketi Kapsamı Nedir?

Bursa Medicana Hastanesi Doğum Paketi hamileyken yapacağınız en kapsamlı sağlık sigortasıdır.

 • Sağlık sigortanız süresince, doğuma kadar muayenelerinizi kapsar.
 • Anlaşmalı kurumlarımızda, SGK anlaşmalı istediğiniz hekimi seçebilirsiniz. Muayene ücreti ödenmez. Sadece 15TL Sgk katılım payı alınır.
 •  Normal Doğum ve Sezaryen doğum ayrımı olmaksızın %100 karşılanır.
 • İki geceye kadar tek kişilik özel oda da yatış,
 • Refakatçi giderleriniz dahildir.
 • Ayrıca doktor ücreti vb ödenmez.
 • Doğum sonrası, sigorta poliçeniz süresince  gebelik komplikasyonları dışındaki olası yatış ve ameliyatlarınız sağlık sigortası güvencesi altındadır.

Bursa Medicana Hastanesi Doğum Paketi Avantajları

Diğer Kadın Doğum Doktorlarını İnceleyin
 • Bursa Medicana Hastanesi Doğum Paketi ‘ni hamileyken de yaptırabilirsiniz.
 • Doğum fiyatı ve diğer hastane hizmetleri için fiyatların değişmesi sizi etkilemez.
 • Taksitle ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.
 • Türkiye genelindeki anlaşmalı kurumlarımız arasından istediğiniz hastaneyi seçersiniz. Tek bir anlaşmalı kuruma bağlı kalmaz gerekirse değişiklik yapabilirsiniz.
 • İstediğiniz SGK anlaşmalı hekime, ünvan fark etmeksiniz gidebilirsiniz.
 • Hastanelere ödemeniz gereken ücretlerle karşılaştırdığınızda, sağlık sigortanız çok daha avantajlı fiyatlara maal olacaktır.
 • Sağlık sigortası vergi avantajı sayesinde, ödediğiniz toplam tutarın %15 ile %40’ı arasında değişen oranlarda Devlet Desteğinden yararlanır. Harcamalarınızı çok ekonomik hale getirirsiniz.
 • E-devlet’e kullanıcı girişi yaptığınızda, sağlık sigortanızı sistemden takip edebilirsiniz.
 • Herhangi bir sebeple, sağlık sigortanızı iptal etmek istediğinizde, işlemleriniz; Sigortalı olarak kaldığınız gün sayısı hesaplandıktan sonra düşüldükten sonra.. Kalan tutarın size iadesi ile iptal edilerek hemen sonuçlandırılır.

Bursa Medicana Hastanesi Doğum Paketi Neler Kapsam Dışıdır.

Bursa Medicana Hastanesi Doğum Paketi SGK’nın tamamlayıcısı olma özelliği ile anlaşmalı kurumumuzun tüm SGK’lı bölümlerinde geçerlidir. SGK Anlaşmalı doktorlara muayenelerinizi karşılar. SGK tarafından ödenmeyen işlemler, sigorta poliçenizin de kapsamı dışındadır. 2020 yılında sunulan SOMPO  Sağlık sigortası anlaşması kapsamında, sigorta poliçenizin karşıladığı muayenelerin beraberinde istenecek…  tahlil ve tetkikler için anlaşmalı fiyatlarla ödeme yapabilirsiniz.

Bursa Medicana Hastanesi Doğum Paketi / Gebeliğe Bağlı Yatış ve Komplikasyonları Karşılar Mı?

Bursa Medicana Hastanesi ‘nde geçerli  Doğum Paketi ile, muayene ve doğumu sigorta teminatı altına alarak, fark ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Hamilelik başladıktan sonra yapabildiğimiz doğum sağlık sigortanız doğum öncesinde gerçekleşebilecek olası komplikasyonlar ve yatışları karşılamamaktadır.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

 

Soru Sor
Whatsapp
Bursa Medicana Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by