Medicabil Hastanesi Doğum Paketi

Medicabil Hastanesi Doğum Paketi Fiyatları ve Kapsamı

Medicabil Hastanesi Doğum Paketi

Doğum Paketi Ne Zaman Yapılabilir?

Medicabil Hastanesi Doğum Paketi, doğum teminatına sahip bir sağlık sigortasına verdiğimiz kısa addır.

Hamilelik planlayan ailelerimizin hamilelik başlamadan hemen öncesinde, hamilelik için herhangi bir  bekleme süresi uygulanmaksınız yararlanabileceği sağlık sigortalarımız olduğu gibi..

Yada Hamileyken de, satın alarak; Muayene, tahliller ve doğum eylemi için; Sigorta şirketlerinin anlaşmalı hastanelerinden biri olan,  Bursa Medicabil Hastanesi’nde hizmet alabilirsiniz.

Doğum Paketi Ne Zaman Yapılırsa Daha Avantajlıdır?

Doğum teminatlı sağlık sigortaları (Doğum Paketleri);

  • Hamilelik planlanırken, hamilelik süreci başlamadan hemen önce, hamile kalmak için bir bekleme süresi uygulanmayacak teminatlarla alınabilir.
  • Hamileyken de satın alabileceğiniz, muayeneler, tahliller ve doğum eylemini yada ileri haftalardaki anne adaylarımız için; Sadece doğum eylemini karşılayan doğum paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Hemen bilgi alın.

Planlanmış bir hamilelik süreci için size sunabileceğimiz doğum paketleri çok daha kapsamlı ve beklentinizden de, fazlasıyla ekonomiktir. Hamileyken alınabilen doğum paketlerimiz, doğum yapmayı planladığınız özel hastane fiyatlarına kıyasla avantajlı fiyatlar sunar.

Medicabil Hastanesi Doğum Paketi

Doğum Paketi Avantajları Nelerdir?

Hamilelik sürecinde sizi bekleyen kırk haftalık dönemde, muayeneleriniz, tahlilleriniz ve doğum eyleminizi dikkate alırsak… Hayli uzun bir süreç var. Anlaşmalı özel hastanelerimizden Medicabil Hastanesi Doğum Paketi ile;

  • Aylık rutin kadın doğum muayeneleri sadece 15TL,
  • Yapılması gereken rutin gebelik test ve tetkikleri ücretsizdir.
  • Hamilelik haftanıza göre alabildiğiniz doğum paketlerine beklenmeyen hastane yatışlarınızı ekletebilir, sürprizlere karşı hazırlıklı olur ve ücret ödemezsiniz.
  • Doğumda, normal & sezaryen farkı olmaksızın doğum eyleminiz %100 karşılanır.
  • Doktor, anestezi (*) , oda ve refakatçi giderleriniz karşılanır.
  • Doğum Paketini dilerseniz taksitle kolaylıkla ödeyerek satın alırsınız.
  • Sağlık sigortası özelliği ile önemli bir DEVLET DESTEĞİ‘nden yararlanırsınız.

Medicabil Hastanesi Doğum Paketi

Medicabil Hastanesi Doğum Paketi Devlet Desteği

Sigorta şirketlerimizin anlaşmalı kurumlarından olan Bursa Medicabil Hastanesi’nde çok sigorta şirketinin özel sağlık yada tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi sahibi sigortalılarımız, sadece 15TL SGK katılımı ödeyerek hizmet alabilir.

Sağlık sigortalarının genelinde ve Sağlık sigortası kapsamındaki Doğum Paketleri’nde önemli bir devlet desteğinden yararlanırsınız. Medicabil Hastanesi Doğum Paketi

Kamu yada özel sektör ücretli çalışanları, iş yeri sahipleri… Kendileri, çocukları ve/veya eşleri için yaptırdıkları doğum sağlık sigortası paketleri için şirketimizden alacakları belgeleri iş yerine göndererek, %15 ile %40 arasında değişen oranlarda Devlet Desteğinden faydalanabilir. Böylece, doğum paketinizi çok avantajlı fiyatlara maal edersiniz.

Medicabil Hastanesi Doğum Paketi

Bursa Doğum Paketi Fiyatları

Özel Hastanelerin muayene ücretleri, test- tahlil fiyatları ve doğum ücretleri farklılık gösterir. Bu farklılıkları ve doğum paketinizi hamilelikten hemen önce yada hamileyken alıyor olmanıza bakarak, farklı alternatif doğum planları ve farklı fiyatlarından bahsetmek mümkün. Sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre, en avantajlı doğum sigortası paketi hakkında bilgi ve teklif almak için sağlık ekibimize (0224) 488 58 89 numaralı telefonlarımızla ulaşabilirsiniz. Medicabil Hastanesi Doğum Paketi

Hamilelik süreciniz başladıysa; Bursa doğum paketleri fiyatları hakkında birkaç fiyat görmek isterseniz TIKLAYIN

Medicabil Hastanesi Doğum Paketi

Doğumdan Sonra Bebek Sağlık Sigortası

Hamilelik süreci için doğum paketi araştırması yapan anne adaylarımız… Doğum zamanı yaklaşınca, bu kez bebekleri için plan yapmaya başlar ve çocuk sağlık sigortası hakkında araştırma yaparlar.

Bebeğinizin doğumundan sonra başlayan bir yıllık süreçte, 1 yaşı dolana kadar sık sık doktor kontrolleri, aşıları, bazen tahlilleri ve gerektiğinde özel bir hastanede yatış gerektiren durumlar, önemli maliyetleri de beraberinde getirecektir.

Şimdiden bu döneme hazırlık yapmak ve tedbirli olmak için avantajlı çocuk sağlık sigortası fiyatlarımızı inceleyin. Sağlıkla kalın.

Medicabil Hastanesi Doğum Paketi

Neden Çocuk Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız?

SGK anlaşmalı özel hastaneleri ve SGK anlaşması olmayanlar düşünüldüğünde, artık gerçekten özel hastanelerde sağlık hizmeti oldukça maliyetli. Sadece muayeneler ile kalmayan, gerekli test ve tahlillerle kabaran hastane faturalarının önüne geçmek için hemen çocuk sağlık sigortası hakkında detaylı bilgi alın.

Çocuk Sağlık Sigortası ile Muayeneler ve Tahliller

Tamamlayıcı sağlık sigortası tercih ederseniz; Ayakta Tedavi kapsamında, özel hastanelerde muayeneler için sadece 15TL SGK katılımı ödersiniz. Yapılması gereken testler ve tahliller, poliçenizde limitsizdir ve %100 (tamamı) karşılanır. Ek ücretler ödenmez.

Çocuk Sağlık Sigortası ile Yatış ve Ameliyatlar

Aynı zamanda her ne kadar satın alırken pek önemsenmese de; Yatarak tedavi teminatı bu sigortalarda en kapsamlı teminattır ve poliçenizde yine SGK kapsamlı sağlık harcamalarınızın tamamı için limitsiz ve %100 (tamamını ödemek) sunulur.

Çocuk Sağlık Sigortası Avantajları ve En İyi Sağlık Sigortası

SGK anlaşmalı hastanelere çocuklar için; Muayene ve tahlillerde bile ödemeniz gereken fark ücretler gerçekten oldukça yüksek. Neredeyse birkaç muayenede vereceğiniz para ile 1 yıllık kapsamlı bir çocuk sağlık sigortası yaptırabiliyorusunuz. Bu nedenle pediatri (çocuk) bölümü için gitmek istediğiniz özel hastane tercihlerinize, bulunduğunuz il ve semte göre sizin için en avantajlı çocuk sağlık sigortası için sağlık sigortası uzmanlarımızdan bilgi alın. Medicabil Hastanesi Doğum Paketi

Soru Sor
Whatsapp
Medicabil Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by