Bursa Medical Park Hastanesinde Geçerli Doğum Sağlık Sigortası Paketi

Bursa Medical Park Hastanesinde Geçerli Doğum Sağlık Sigortası Paketi Hakkında bilgi alın

Bursa Medical Park Hastanesinde Geçerli Doğum Sağlık Sigortası Paketi; Hamileliğiniz başladıktan sonra da yararlanabileceğiniz oldukça kapsamlı bir sağlık sigortasıdır. Hamileliğinizin ilk haftalarından itibaren, istediğiniz zaman yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bursa ‘da olduğu gibi, il sınırlaması olmadan istediğiniz anlaşmalı özel hastanemizi tercih edebilirsiniz. Hamilelik sonrası yapabildiğimiz doğum sağlık sigortası paketlerimiz, sağlık sigortası güvencesi ve %40’a varan vergi avantajı sayesinde devlet desteğine sahiptir. Böylece özel  hastanelerdeki  doğum harcamalarınız, beklediğinizden çok daha ekonomik rakamlara maal olur .

Bursa Medical Park Hastanesinde Geçerli Doğum Sağlık Sigortası Paketi Avantajları

  • Bursa Medical Park Hastanesinde Geçerli Doğum Sağlık Sigortası Paketi hamileyken yapılabilir.
  • Muayeneleriniz ile rutin gebelik  tahlil ve tetkikleri dahildir.
  • SGK anlaşmalı özel hastanelerimizde olduğu gibi Medical Park Hastanesi’nde de geçerlidir.
  • Kadın doğum bölümünde SGK’lı olarak hizmet veren istediğiniz hekimi tercih edebilirsiniz.
  • Doğum eyleminiz, normal & sezaryen ayrımı olmadan %100 karşılanır.
  • Tek kişilik özel oda, refakatçi giderleri, op. dr. ücreti dahildir.
  • Bebeğinizin ilk işlemlerinde ek ücret ödemezsiniz. (Topuk kanı, koruyucu aşısı, yeni doğan çocuk doktoru muayenesi..)
  • Gerekli hallerde, yeni doğan yoğun bakım ünitesinde yapılan işlemler SGK tarafından %100 karşılanır. Ek ücret ödemezsiniz.

Bursa Medical Park Hastanesinde Geçerli Doğum Sağlık Sigortası Paketi Devlet Desteği

Bursa Medical Park Hastanesinde Geçerli Doğum Sağlık Sigortası Paketi  bir sağlık sigortası teminatıdır. Doğumu limitsiz olarak karşılar. Sadece hayat ve sağlık sigortalarına sağlanan bir vergi avantajı sayesinde, sağlık sigortanız için ödeyeceğiniz primin %15 ile %40 arasındaki oranları kadar.. Vergi avantajından yararlanabilirsiniz.

Doğum paketiniz ile birlikte şirketimizden alacağınız belgeleri iş yerinize, personel /insan kaynakları birimine teslim ederek, vergi avantajından yararlanarak %40’a varan devlet desteğinden yararlanabilirsiniz.

Böylece; Doğuma ilişkin tüm harcamalarınızın önemli bir bölümünü iş yeriniz aracılığı ile geri alır ve en avantajlı doğum fiyatına ulaşırsınız. Detaylı bilgi için sağlık sigortası uzmanlarımızı hemen 0850 346 11 30 ‘dan arayabilirsiniz.

Bursa Medical Park Nerede?

Bursa Medical Park, donanımlı ve oldukça kapsamlı bir hastanedir. Bursa’da VM consepti ile hizmet vermektedir. Fomara Meydanı’nın hemen altında Fevzi Çakmak Caddesi’nde hizmet vermektedir. Raylı sistemle trafiğe girmeden kolaylıkla Bursa’nın her semtinden ulaşılabilir. Bursaray OSMANGAZİ istasyonunda birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Toplu taşıma araçları yerine kendi aracınızla  gitmek isterseniz, vale hizmeti size otopark sorunu yaşamatmayacaktır. Çok katlı olmayan ve yatay mimariye sahip hastane binası, uzun asansör kuyrukları beklemeden  kadın doğum bölümünde olduğu kadar , diğer bölümlere de  hızla ulaşmanızı sağlar şekilde dizayn edilmiştir.

Bursa Medical Park Hastanesinde Geçerli Doğum Sağlık Sigortası Paketi ve Doktorlar

Medical Park Hastaneler Grubu, ülkemizde birçok ilde hizmet veren ulusal hastane grubudur. Hizmet sağladığı bölüm ve branşlarda SGK anlaşmalı olarak hizmet vermektedir. Hamile anne adaylarımız için bir sınırlandırma yada kısıtlama olmadan; SGK anlaşmalı istedikleri hekimden randevu alabilirler. Tamamlayıcı sağlık sigortasında olduğu gibi Doğum Paketlerimizde de, sadece 15TL Sgk katılımı ödeyerek muayene olabilirsiniz. Bu tutar dışında bir ek muayene ücreti ödemeyeceğiniz gibi, doktorunuzu yapılmasını istediği SGK’lı tüm test ve tetkikler limitsiz olarak sağlık sigortanız kapsamındadır.

Medical Park’ta Doğum ve Sonrası

Bursa Medical Park , hasta memnuniyeti konusunda olumlu yorumlar aldığımız, hasta haklarını ve memnuniyetini ön planda tutan bir sağlık kurumudur. Bebeğinizin doğumu, sağlık sigortanızla karşılandıktan sonra; Diğer harcamalar hakkında soru işaretlerine yer yok. Yeni doğan çocuk doktorunun doğum anındaki ilk kontrol ve muayenesi, koruyucu aşısı, topuktan alınan kan gibi işlemlere hastanede ek bir ücret ödenmez. Doğumu takiben, bir veya iki gece hastane yatışınız sonrası bebeğinizle birlikte taburcu olurken, bebeğinizi ortalama 5gün gibi bir sürede tekrar topuktan kan almak için hastaneye çağıracaklar. Artık bebeğinizin rutin test ve tetkikleri başlamış olacak.

Yeni Doğan Çocuklar İçin Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Bebeğinizin rutin kontrolleri başladığında, ilk 10-12 ayı tamamlayana kadar; Her ay sağlıklı çocuk muayenesi ve aşı takvimindeki aşıları için bir çocuk doktorunun takibine başlayacaksınız.

Aylık rutin kontroller yanında bazen beklemeyen durumlarda da doktorunuza ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu harcamaların maliyeti önceden anne- babalar tarafından pek kestirilemese de, tahmin edebilirsiniz.

Bebeğinize doğumdan hemen sonra bebek tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırarak yıllık muayene haklarınızı kullanırken, anlaşmalı özel hastanelerimizde 15TL SGK katılımı ile muayene olabilir, tahlil ve tetkikler ile en önemlisi; Olası hastane yatışları ve ameliyatlar gibi yüksek maliyetli sağlık harcamalarına karşı da, güvence altında olursunuz. Hemen Bilgi Alın. Sağlıkla Kalın.

Çocuklar İçin Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Çocuklarda rutin kontroller başladığında, ilk 10-12 ayı tamamlayana kadar; Her ay sağlıklı çocuk muayenesi ve aşı takvimindeki aşıları için bir çocuk doktorunun takibine başlayacaksınız.

Aylık rutin kontroller yanında bazen beklemeyen durumlarda da doktorunuza ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu harcamaların maliyeti önceden anne- babalar tarafından pek kestirilemese de, tahmin edebilirsiniz.

Bebeğinize doğumdan hemen sonra bebek tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırarak yıllık muayene haklarınızı kullanırken, anlaşmalı özel hastanelerimizde 15TL SGK katılımı ile muayene olabilir, tahlil ve tetkikler ile en önemlisi; Olası hastane yatışları ve ameliyatlar gibi yüksek maliyetli sağlık harcamalarına karşı da, güvence altında olursunuz. Hemen Bilgi Alın. Sağlıkla Kalın.Bursa Medicana  Doğum Paketi

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Bursa Medical Park Hastanesinde Geçerli Doğum Sağlık Sigortası Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by