Gebelik Testi ve Gebelik Teminatlı Sigorta

Gebelik Testi ve Gebelik Teminatı olan sağlık sigorası

Gebelik Testi ve Gebelik Teminatlı Sağlık Sigortası

Hamilelik şüphesi olan, gebelik planı olan kadınların adet döngüsündeki gecikmeyi takiben evde basitçe  yapabildikleri gebelik test kitleri eczanelerden kolaylıkla satın alınabilir. Gebelik testi için eczacınızın önerilerini dikkate almayı unutmayın.

Gebelik Testi ve Hamilelik Öncesinde Doğum Sağlık Sigortası Almak ve Kapsamı

Evde bir gebelik testi yaptıktan sonra, hamilelik şüphenize ilişkin bir fikriniz olmuştur. Genellikle güvenilirliğinden emin olmak için gebelik testini, eczaneden çift olarak almanızı öneriyoruz.

Yakın zamanda hamilelik planlıyorsanız ve henüz hamile değilseniz; Doğum harcamalarınızı düşünerek… Bir sağlık sigortası ile tanışmanın tam zamanı! Size bekleme süresi olmayan, sağlık sigortanıza ekledikten hemen sonra aktif olabilen bir doğum teminatından bahsedeceğiz. Fiyat avantajı kadar, bekleme süresi olmayışı, oldukça kapsamlı oluşu ve sağlık sigortaları vergi avantajı ile, %15 ile %40 arasında devlet desteği sağlayan.. Büyük bir fırsattır.

Bekleme süresiz doğum teminatı hakkında hemen bilgi alın.

Gebelik Testi ve Hamilelik Başladıysa Doğum Sağlık Sigortası Almak ve Kapsamı

Hamilelik haberini alan anne adayları elbette, bu güzel habere gölge düşürmemeli. Doğum için bir sağlık sigortası yada doğum paketi almakta geç kaldığını düşünerek elbette üzülmemeli!

Hamileyken Doğum Paketi alabilirisiniz…

Hamilelik süreci başlamadan 6ay-12ay beklemek belki pratik gelmeyebiliyor. Fakat Bekleme süresi uygulamadığımız, hamilelik öncesi doğum planlarında gerçekten çok avantajlı fiyatlar ve oldukça da, geniş bir sigorta teminatı (kapsamı ) sunuyorduk….

Hamileyken yapabildiğiniz doğum sağlık sigortası planları da, hiç hafife alınmayacak kadar avantajlıdır.

Hamileyken Doğum Sağlık Sigortası Almanın Avantajları

  • Öncelikle HAMİLEYKEN başvuru yapabilir ve hemen yararlanabilirsiniz.
  • Gebelik süresince ihtiyacınız olan muayeneler,
  • Her ay muayeneler beraberinde istenilen rutin gebelik testleri ve tahlilleri dahildir.
  • Doğum eylemi ve anestezi (*) dahildir.
  • Oda, refakatçi giderleriniz dahildir.
  • Ödemelerinizi dilerseni taksitle yapabilirsiniz.
  • Gerektiğinde doktor ve hastane değiştirebilirsiniz.
  • Doğum için yapılan sağlık sigortaları, sağlık sigortası vergi avantajına tabidir. Bu sayede çalışanların (siz yada eşinizin çalışıyor olması yeterli) %15 ile %40 oranında devlet desteğinden yararlanması mümkün olur.
  • Doğum sağlık sigortası fiyatları hastanelerin fiyatlarına göre  daha uygundur. Buna Devlet desteği de eklenince,   sağlık sigortası maliyetleriniz de %40’a kadar azalacaktır.

Doğum Planlarınız için Hamilelik Öncesi yada Hamileyken yapabildiğimiz doğum sağlık sigortası fırsatını kaçırmayın. Hemen sağlık yetkililerimizden bilgi isteyin. 

Soru Sor
Whatsapp
Gebelik Testi ve Gebelik Teminatlı Sigorta Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by