Medicana Sivas Hastanesi

Medicana Sivas Hastanesi'nde Tamamlayıcı Sağlık Sigortanız ile siz de muayenelerinizde yalnızca 15 TL ödeyin. Detaylar için; 0(850) 346 1130

Medicana Sivas Hastanesi

Medicana Sivas Hastanesi; Medicana Sağlık Grubunun 15 hastanesinden biridir.Sivas ve bölgesine hizmet vermektedir. Uluslararası standartlarda hasta bakımı, son teknoloji ekipman filosu ve geniş bir akademik kadro, hizmet sunmak için gerekli tüm altyapıya sahiptir. Gelişmiş tıbbi teknolojilere sahip çağdaş tanı ve tedavi birimleri, üçüncü basamak genel yoğun bakım ve üçüncü basamak yenidoğan yoğun bakım aşaması dahil tüm ana ölümlerle hizmet vermektedir.

Medicana Sağlık Grubu Hastaneleri, tüm bölümlerde SGK ile anlaşmalıdır. Yalnızca 15 TL katılım payı ödemesi ile tüm bölümlerde muayene olabilir,t est ve tetkiklerini yaptırabilirsiniz.

 • Sadece 15 TL SGK katılım payı ödersiniz, muayene farkı ödemeden muayene olabilirsiniz.
 • Muayene sonunda olmanız gereken tahliller, tetkikler ve testler sigortanız ile karşılanmaktadır.
 • Hastane yatışı ve ameliyat olması durumunda masraflarınızın %100 ü sigortanız tarafından karşılanır.
 • Doktor seçiminde bulunabilir, dilerseniz süre içerisinde hekim değişikliği yapabilirsiniz.

Üçüncü Basamak Sağlık Hizmeti Nedir?

İleri tetkik ve özel tedavinin gerekli olduğu hastalıklarda son teknoloji yöntemleri ile eğitim ve araştırma yapan sağlık hizmetidir.

Medicana Sivas Hastanesi 5 yıldızlı otel standartlarında hizmet alabileceğiniz son teknoloji cihazlarla ve uzman doktor kadrosu ile sağlık ihtiyaçlarınızı memnuniyetle karşılayacak bir hastanemizdir.

Neden Medicana Sivas Hastanesi’nde Doğum Paketi Yaptırmalıyım?

Hamilelikle alakalı sigortalar üçe ayrılır;

 • Hamilelikten önce yapılanlar
 • Gebeliğin başlangıcından sonra yaptırılanlar
 • Sadece doğum paketler

Hamilelik Öncesi Doğum Paketi

Medicana Sivas Hastanesi’nin alanında uzman hekimlerden oluşan kadın hastalıkları ve doğum bölümü hamilelik sürecinizin daha rahat geçmesini sağlar.

Henüz hamile değilseniz ama anne adayı olmayı planlıyorsanız bu paketi yaptırmanız şiddetle önerilir çünkü bekleme süresi olmadan doğum paketi ayrılarını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hamileyken Yaptırılan Doğum Paketleri

 • Gebeliğiniz boyunca olacağınız muayenelerde 15 TL SGK katılımı ücreti ödersiniz, testler, tahliller ve tetkikler tamamen sigorta tarafından karşılanır.
 • Gebeliğiniz süresince Medicana Sivas Hastanesi’nin SGK ile anlaşması olan diğer bölümlerinde de aynı şekilde muayene olma hakkınız vardır.
 • Diğer sağlık sigortamız gibi bu sigortamız da Devlet desteklidir. %20 devlet destekli olan bu sigorta paketini vade farkı olmadan taksitle kolayca karşılayabilirsiniz

Devlet Desteği / Vergi Avantajı

 • Kendiniz, çocuklarınız ve diğer aile bireyleriniz için yaptırmak istediğiniz sigortalarda gelir durumunuza göre %15 ile %40 arasında Devlet desteği alır ve sigortanızı oldukça uygun bir fiyata getirirsiniz.
 • Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları, iş verenler, vergi ödeyen herkes bu devlet desteğinden yararlanabilirler. Devlet desteği hakkında daha çok bilgi alabilmek için (0850) 346 11 30 numarasını arayın.

Bebek / Çocuk Sağlık Sigortası Nedir?

0-18 yaş arası çocuklara yapılan sağlık sigortalarıdır.

 • Bu sigortayı SGK ile anlaşmalı her hastanede kullanabilirsiniz. Bu hastanelerden birini seçip, seçtiğiniz hastanenin pediatri bölümünden muayene olabilirsiniz. Muayenelerinizde sadece 15 TL katılım ücreti ödersiniz, muayene sonrası yapılması gereken testler, tahliller, tetkikler tamamen sigortamız tarafından karşılanır.
 • Çocuk Sağlık Sigortası ile yıl içinde çocuğunuzu 6-8-10 kez doktor muayenesine götürebilirsiniz. Hastane yatışı veya ameliyat gerektiği durumlarda sigortamız tüm masrafları karşılar.
 • Bahsedilen sigortaların yıllık primlerini taksitle ödeyebilirsiniz.
 • Bu sigortalardan yararlanmanız durumunda sadece pediatri bölümünde değil SGK ile anlaşmalı tüm bölümlerde muayene olabilirsiniz.

Doğum Sonrası Çocuğumu Sigortalı Yaptırmam Gerekir Mi?

Ne kadar erken sigorta yaptırırsanız, o kadar az hastalık teşhisiniz olur ve bu durumda sigorta kapsamına giren hastalık sayısı oldukça artar, bu yüzden herkese genç yaştan itibaren sigorta yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Sigortalılarımız arasında yer alan ve Medicana Sivas Hastanesi’nde doğum yapan ebeveynlerin neredeyse tamamı çocuklarını da bu hastanede sigortalı yapıyorlar.

Ömür Boyu Yenileme Garantisi Sahibi Olun, Sağlığınız Garantide Olsun!

Ömür Boyu Yenileme Garantisi (ÖBYG) erken yaşlarda yaptırılması gereken sigorta paketlerinden birisidir. Hem erken yaşlarda yaptırılabilen hem de aynı sigorta şirketinde 3 – 4 yıl kalmanız durumunda hak kazandığınız ÖBYG ile sigortalı olmanın avantajlarının keyfini çıkartabilirsiniz.

Tanısı konulmuş hastalıklarınız hiçbir yerde sigorta kapsamına alınmaz. Tam da bu yüzden erken yaşlarda sigortalı olmak büyük bir önem taşır çünkü tanısı konulmuş hastalıklarınız yoktur veya çok daha azdır. Bu da her sağlık sorununuzun sigorta kapsamına alınacağı anlamına gelmektedir. Normal sigortalarda sonradan çıkabilecek olan hastalıklar için ek ücret ödemeniz gerekirken ÖBYG ile böyle bir durum söz konusu değildir. Saydığımız tüm nedenlerden dolayı ÖBYG şiddetle tüm sigortalılarımıza öneriyoruz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası şirketleri ve fiyat bilgisi için bizi arayın. 0(850) 346 1130 

Soru Sor
Whatsapp
Medicana Sivas Hastanesi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by