Yeni Yüzyıl Üniversitesi GOP Hastanesi

Yeni Yüzyıl Üniversitesi GOP Hastanesi'nde Sağlık sigortaları Devlet desteği ile %15 ila %40 daha avantajlı. Detaylı bilgi için; 0(850) 346 1130

Yeni Yüzyıl Üniversitesi GOP Hastanesi

Yeni Yüzyıl Üniversitesi GOP Hastanesi; Merkez Mahallesi, Çukurçeşme Caddesi, No:51 adresinde sağlık hizmet veren SGK anlaşmalı bir hastanemizdir. 6 adet kadın doğum doktoru bulunan hastanemizde Doğum Sağlık Sigortanız ile siz de gebelik rutin muayenelerinizi olabilir, gerekli test ve tetkikleriniz yaptırabilir, bunları yaptırırken de Devlet desteğinden faydalanabilirsiniz.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi GOP Hastanesi’nde Hamileyken Doğum Paketi

Yeni Yüzyıl Üniversitesi GOP Hastanesi’ nde hamilelik süreciniz başladıktan sonra bekleme süresi olmadan doğum sağlık sigortası sahibi olabilirsiniz. 0(850) 346 1130

Sigortalı olmak isteyen anne adaylarımızın birçoğu bize aynı soruyla gelirler. Gebelik başladıktan sonra da sigortalı olunabilir mi? Cevabımız basit, evet olabilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın 2010 senesinde duyurulmasıyla birlikte anne adaylarımıza bu hizmeti de sunmaya başladık.

%20 devlet destekli olan doğum sigortaları hamilelikten hemen önce yapılıyor olsa da, gebeliğiniz başladıktan sonra SGK anlaşmalı özel hastanelerde geçerli olan bir doğum paketi yaptırabilirsiniz. Bunun içinde muayeneleriniz, testlerini ve tahlilleriniz, doğumunuz da dahildir. Ayrıca bu paketi de taksitle ödemeniz mümkündür.

Doğum Paketi /Doğum Sağlık Sigortası İçerisinde Neler Var?

 1. Sadece 15 TL SGK katılımı ödersiniz, bunun dışında kalan muayene ücretiniz tamamen karşılanır.
 2. SGK’nın kapsamı içindeki rutin gerçekleşmesi gereken gebelikle alakalı test ve tetkiklerin tamamı karşılanır.
 3. Normal doğum da sezaryen doğum da bu sigorta kapsamında %100 karşılanır.
 4. Doktor, ameliyathane, anestezi, oda ve refakatçi masraflarınızın tamamı sigorta ile karşılanır.
 5. Bu paketle birlikte elde ettiğiniz muayene haklarınızı diğer SGK’ lı bölümlerde de kullanabilirsiniz.
 6. Doğum Sağlık Sigorta’larında vade farklı olmadan taksitle ödeme kolaylığı vardır.
 7. Bu sigorta için ödeyeceğiniz tutarın %20’si devlet tarafından karşılanır.
 8. Yani sizlerin gebe takibi ve doğum harcamalarınız sigortamızca karşılanırken, sizler de Devlet desteği sayesinde oldukça uygun bir fiyata sigortalı olmuş olursunuz.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi GOP Hastanesi’nde Doğum Planlıyorsanız..

Hemen Uzman Sağlık Ekibimizden Bilgi Alın 0(850) 346 1130

Doğum sağlık sigortası sadece hamilelik başladıktan sonra yararlanılabilen bir sağlık ürünü gibi algılansa da hamilelik öncesinde de içerisinde doğum teminatının olduğu bir sağlık sigortası satın alabilirsiniz. Doğum teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile gebeliği planladığınız tarih öncesi poliçenizi alırsınız ve dilediğiniz bölümde kullanmaya başlarsınız. Hamilelik süreci başlamadan önce yapıldığında daha geniş sağlık sigortası teminatları almanıza olanak sağlar.

Hamilelik planlıyorsanız;

2 ay,3 ay,6 ay ve 12 ay bekleme süreli sağlık sigortalarımızı incelemelisiniz. Hamile kalmadan satın alabileceğiniz bu sağlık sigortaları ile şirketlerin anlaşmalı hastaneleri arasında tercih ve süre içerisinde hastane değişikliği yapmanız mümkün.

Siz yada eşiniz üzerinden vergi avantajından faydalanabilir ve ödediğiniz poliçe tutarının %20 lik kısmını devletten geri ödeme olarak alabilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken poliçenizi işyerinizin muhasebe birimine teslim etmek.

Doğum Sonrasında Çocuğuma Sigorta Yaptırmalı Mıyım ve Kazanılmış Hak Nedir?

Yeni Yüzyıl Üniversitesi GOP Hastanesi’nde doğum yapan annelerin birçoğu çocuklarını bu hastanede kontrollere getiriyorlar.

Neden Bebeğime / Çocuğuma Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

 • Çocuğunuzun yıl içinde kullanacağı 8 ila 10 doktor muayenesi, sigorta tarafından karşılanır.
 • Muayene hakkınız içinde yapılması gereken tahliller, testler ve tetkikler tamamen sigorta kapsamındadır.
 • Gerektiği durumlarda çocuğunuzun hastane yatışı sigorta tarafından karşılanır.
 • Vade farkı olmadan taksitle ödeyebileceğiniz Çocuk Sağlık Sigortası aynı zamanda %20 devlet desteklidir.
 • Yalnızca pediatri bölümünde değil, SGK ( Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı diğer bütün bölümlerde çocuk sağlık sigortanızı kullanabilirsiniz.

Kazanılmış Hak Nedir?

Bebeğinizin doğduğu andan itibaren başlattığınız sağlık sigortası ,çocuğunuzun sonradan gelişen tüm sağlık risklerini üstlenmiş olur. Her yıl düzenli bir şekilde yenileme yapmanız durumunda ise daha önceki senelerde kazandığınız haklarınız bir sonraki seneye devretmiş olur. Yenileme garantisi verilen sigortalının başına gelebilecek sağlık sorunlarının tamamı sigorta kapsamına girer.

Bir sağlık sigortanız yok ise, doğumunuza haftalar kala sağlık sigortası yaptırıp, bebeğinizi kucağınıza aldıktan sonra kendi poliçenize bebeğinizin sağlık sigortasını ekleterek,ona geleceği için en sağlıklı yatırımı yapmış olursunuz. Sağlığını Ömür Boyu Yenileme Garantisi ( ÖBYG ) içine almış olursunuz.

Tamamlayıcı sağlık sigortası ve Özel sağlık sigortası yaptırarak sahip olacağınız bu avantaj hakkında detaylı bilgi almak için uzman sağlık ekibimiz ile görüşün. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Yeni Yüzyıl Üniversitesi GOP Hastanesi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by